SSW Malta Poznań - spotkanie 04.09.2005 Dynamix

Hokej - kluby i teamy w Polsce - miasta gdzie gramy w hokeja
Inline hockey - teams, places to play in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

SSW Malta Poznań - spotkanie 04.09.2005 Dynamix

Post autor: zico » sob września 03, 2005 11:07

Jutro tj. niedziela 04.09.2005 odbędzie się o godzinie 21:00 spotkanie w Dynamixie z drużyną hokeistów w celu ustalenia dalszych działań do powstania ligi hokejowej w Poznaniu.

Obecny będzie również Prezes SSW Malta Poznań - Marceli Koralewski.

Bierzemy sprzęt!
Ostatnio zmieniony sob września 03, 2005 6:09 przez zico, łącznie zmieniany 1 raz.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: KVELDULV » pn września 05, 2005 2:55

Panowie nie możemy zwoływać zebrań na hura i to jeszcze bez poinformowania o tym ludzi, którzy mają w tym czasie trening jak się rozstawaliśmy w sobotę była mowa, że przyjdziecie pogadać z 2 ekipą bez sprzętu, a tu nagle oficjalne zebranie się zrobiło z udziałem prezesa.
trzeba było to umówic na godzinę przed bądź zaraz po.
teraz trzeba przeprosić prezesa za to, że tak to wyszło
tymbardziej, że to zebranie może się odbyć (wręcz powinno) w gronie 2/3 osób z każdej z ekip + prezes byłoby wtedy łatwiej dojść do konstruktywnych wniosków (Zico przestańmy się kłócić bo siejemy destrukcje, niektórzy uważają, że ten konflikt jest głównie między nami więc może się spotkajmy razem ty i ja i wypracujmy w miarę wspólny plan działania. odezwij się do mnie w tej sprawie)
MY blood is my honor my resist my pride

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » pn września 05, 2005 8:14

mi tez sie wydaje że to spotkanie było potrzebne, a szczegóły to rzeczywiscie trzebaby na spotkaniu w wezszym gronie ustalac, może nawet na forum.
Jest pare osob ktore sie chetnie zaangazuja w sprawy organizacyjne, ale w koncu bez przesady, nie jestesmy tu po to aby sie bawic w papierki, regulaminy i deklaracje (to też) ale przede wszystkim aby nieźle sie bawić ganiając ze sztachetami za kawałkiem PCV :lol: :lol: :lol: :roll:

Zablokowany

Wróć do „Hokej - kluby i teamy w Polsce / Inline hockey - teams, places to play in Poland”