Sursee/Szwajcaria - płasko po szwajcarsku

Szwajcaria - zawody, zdjęcia, historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Sursee/Szwajcaria - płasko po szwajcarsku

Post autor: mrv » sob maja 23, 2009 9:53

Dziś miałem okazję uczestniczyć w wyścigu SIC w Sursee - w opinii szwajcarów najładniejszy wyscig SIC - w tym roku z nieco mniejszym udziałem elity która ściga się w ten weekend w Azji. Szwajcarski standard - wokół jeziora ze zjazdami tuż za startem. Szwajcarzy mówili że będzie płasko. Okazało sie że znacząco różnimy się w rozumieniu tego pojęcia ;) W porównaniu z Einsiedeln w którym brałem udział w zeszłym roku zjazdy sa krótsze i bardziej umiarkowane ale jest też bez liku podjazdów które potrafia dać w kość i pokazać kompletnemu amatorowi co to znaczy trening interwałowy.
Jezioro Sampach ma ok. 21km, ale kategoria fitness niestety nie ma dystansu 42km, więc zdecydowałem się na start w Speed Breitensport (co było ostrym przegieciem ;) ) który pokonanie 2 okrążeń umozliwiał. Jako efekt uboczny połowę wyscigu jechałem sam gdyż okazałem się za słaby na tak doborowe towarzystwo (osób kończących powyzej 1:50 bylo doslownie kilkanaście).
Wkrótce szersza relacja na goinline.pl. Mam troche materiałów amatorskich materiałów video ze startu dzieci, kobiet i meżczyzn więc może to kogoś zainteresuje.

WOJTEK45: Twoje ulotki nie dotarly w porę :( Szkoda bo na stoiskach reklamowali np Lausitzer Seenland :(

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sursee/Szwajcaria - płasko po szwajcarsku

Post autor: WOJTEK45 » ndz maja 24, 2009 8:19

mrv pisze: WOJTEK45: Twoje ulotki nie dotarly w porę :( Szkoda bo na stoiskach reklamowali np Lausitzer Seenland :(
Ups, no to trzeba podziękować poczcie polskiej. Niech ich .......trafi.
Ale zachęcam do kolportarzu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szwajcaria - zawody, zdjęcia, historia i najświeższe informacje.”