Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Katowice - tematy związane z zawodami.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: marek_katowice » pn września 12, 2011 4:08

pz34 pisze:Ma ktoś może zdjęcia lub filmy z tej imprezy?
Cierpliowści :-)
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: Luzak19:57 » pn września 12, 2011 6:36

marek_katowice pisze: .... zmusiliśmy Was wszystkich (prawie bo 11 osób nie) abyście jechali 8 razy przez matę a tymczasem miało być 7 tak jak na odprawie technicznej było powiedziane ale potem wielu ludzi pomimo mojego pytania "czy wszyscy wszystko wiedzą?" podchodził i zaczęło liczyć, przeliczać i przekonywać że mylimy się. Zmieniliśmy zasadę tłumaczenia i tu popełniliśmy błąd. Za co przepraszamy. Jako organizator powinienem nie dopuścić do tego albo wydrukować instrukcję i każdemy wręćzyć słowo pisane-i tak zrobię następnym razem.
Dziękuję firmie sts-która w profesjonalny sposób zabezpieczała pomiar czasu.
S.S.S. I INNI "MACZAJĄCY PALCE" W TEJ IMPREZIE - JESTEŚCIE WIELCY.
Marku (i przy okazji Wojtku 45). Nie odpowiadacie personalnie za "niedociągnięcia" wynikające z ilości przejazdów przez matę (czy dł. okr. w Gd.). Wpadka i koniec. Jednak CHWAŁA WAM ZA TO, ŻE WZIĘLIŚCIE TE SYTUACJE "na klatę".
P.S.
Ja oczywiście bezczelnie nie liczyłem żadnych przejazdów przez matę. Na nawrotce był wielki zegar mierzący czas maratonu. Po "iluś tam wyścigach" "ciapciaki *" wiedzą na jaki czas w przybliżeniu jadą i nie muszą robić dodatkowych okrążeń.
*- "Ciapciaki " w tym przypadku to Szanowne Osoby (prawie 11 :D :wink: ), którym po przejechaniu maratonu (42km. 195m) dodano kilka min. Ale cóż to znaczy wobec wieczności :wink: . Pozdro.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: Piotr B » pn września 12, 2011 8:40

krentz pisze:
Faktyczny przejechany dystans to: 47 585 m
Jako sprawca zamieszania również poczuwam się do winy, za co wszystkich bardzo przepraszam.

Pozdrawiam Krentz
oj tam, oj tam - puchar to puchar. To co było krócej w Gdańsku odrobiliście w Katowicach - gratuluję i pozdrawiam!

Arbiter
Posty: 5
Rejestracja: ndz czerwca 20, 2010 3:16
Moje rolki: Salomon Motionn 6
Jeżdżę od: 02 cze 2006

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: Arbiter » pn września 12, 2011 9:12

Tutaj kilka zdjęć http://arbiter.pl/galeria/maraton.na.rolkach

Również bardzo dziękuję organizatorom.

Arbiter
Posty: 5
Rejestracja: ndz czerwca 20, 2010 3:16
Moje rolki: Salomon Motionn 6
Jeżdżę od: 02 cze 2006

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: Arbiter » pn września 12, 2011 11:05

Zmierzyłem na google earth i wychodzi z tego pomiaru, że kółko miało 5330m. Tzn zmierzyłem trasę w jednym kierunku i pomnozyłem x2. 7kółek*5330m= 37310m + zerowe kółko + dojazd do mety = około 4300m. Suma to 41610m. Mój pomiar może być obarczony błędem:)

zajc
Posty: 23
Rejestracja: czw września 03, 2009 12:57
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 01 kwie 2003
Lokalizacja: Czersk

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: zajc » pn września 12, 2011 11:47

krentz pisze:Faktyczny przejechany dystans to: 47 585 m
Jako sprawca zamieszania również poczuwam się do winy, za co wszystkich bardzo przepraszam.

Pozdrawiam Krentz
Garmin pokazał 47,12 km. No ale przyznaje się bez bicia, że nie zawsze było miejsce by zawrócić za ostatnim słupkiem :lol:
Impreza super-pomimo wpadki! Trasa,choć dobrze mi znana, rewelacja!Woda po nawrocie, jedzenie po wyścigu-to nadal nie jest standard na innych zawodach! Marek i reszta Hanysów-nie przejmujcie się drobną wpadką! Te 5 dodatkowych kilometrów nikomu nie zaszkodziło ;) Oby w przyszłym roku było jeszcze lepiej...tego Wam szczerze życzę i do zobaczenia! Pyrsk :mrgreen:

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: marek_katowice » wt września 13, 2011 12:11

Arbiter pisze:Zmierzyłem na google earth i wychodzi z tego pomiaru, że kółko miało 5330m. Tzn zmierzyłem trasę w jednym kierunku i pomnozyłem x2. 7kółek*5330m= 37310m + zerowe kółko + dojazd do mety = około 4300m. Suma to 41610m. Mój pomiar może być obarczony błędem:)
Pomiar jest w 100% z błędem ponieważ trasa jest w jednym kierunku dłuższa dodatkowo dochodzi dokładny pomiar na środku trasy przewidzianej do jazdy.
Pomiar Krenz-a jest Ok i tego się trzymajmy.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: marek_katowice » wt września 13, 2011 12:15

zajc pisze:
krentz pisze:Faktyczny przejechany dystans to: 47 585 m
Jako sprawca zamieszania również poczuwam się do winy, za co wszystkich bardzo przepraszam.

Pozdrawiam Krentz
Garmin pokazał 47,12 km. No ale przyznaje się bez bicia, że nie zawsze było miejsce by zawrócić za ostatnim słupkiem :lol:
Impreza super-pomimo wpadki! Trasa,choć dobrze mi znana, rewelacja!Woda po nawrocie, jedzenie po wyścigu-to nadal nie jest standard na innych zawodach! Marek i reszta Hanysów-nie przejmujcie się drobną wpadką! Te 5 dodatkowych kilometrów nikomu nie zaszkodziło ;) Oby w przyszłym roku było jeszcze lepiej...tego Wam szczerze życzę i do zobaczenia! Pyrsk :mrgreen:
Bardzo dziękuje za te słowa bo nie każdego motywują do dalszej pracy wpadki. Cały zespół bardzo się napracował. Ja im też bardzo dziękuję bo ze mną lekko nie mają. :wink:
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: odys_kg » wt września 13, 2011 7:53

Dzięki za impreze i do zobaczenia za rok :)
Pozdrawiam też moją grupę, która potrafi liczyć :) aczkolwiek przed samym wjazdem na metę była ostra dyskusja czy już zjeżdżamy. Widzę natomiast, że został nam czas dodany w związku z tym, że większość przejechała więcej okrążeń niż powinna, a czy można gdzieś podać czas odczytu z 42 kilometra ? czyli dla tej małej grupki 11 osób którzy wpadli na metę w dobrym momencie ? ;)


Pozdrawiam !
Tomek

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: marek_katowice » wt września 13, 2011 8:54

odys_kg pisze:Dzięki za impreze i do zobaczenia za rok :)
Pozdrawiam też moją grupę, która potrafi liczyć :) aczkolwiek przed samym wjazdem na metę była ostra dyskusja czy już zjeżdżamy. Widzę natomiast, że został nam czas dodany w związku z tym, że większość przejechała więcej okrążeń niż powinna, a czy można gdzieś podać czas odczytu z 42 kilometra ? czyli dla tej małej grupki 11 osób którzy wpadli na metę w dobrym momencie ? ;)


Pozdrawiam !
Tomek
Postaram się ale proszę o cierpliwość bo Rodzinka i praca mają spore zaległości.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: odys_kg » wt września 13, 2011 8:01

marek_katowice pisze: Postaram się ale proszę o cierpliwość bo Rodzinka i praca mają spore zaległości.

Spokojnie może poczekać, chciałem tylko poznać czas bo mi się niestety mój garmin posypał w połowie wyścigu. Jak będziesz miał czas to po prostu daj znać, że zostało to zrobione. Jeszcze raz dzięki Marku za wyścig i za pogodę 8)

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: Andrzej » śr września 14, 2011 9:23

marek_katowice pisze:... Ja im też bardzo dziękuję bo ze mną lekko nie mają. :wink:
To fakt - przekonałem się w Gdańsku. Ale jak już Marek pracuje to konkretnie, a jak za%^##!&^!li wiązanką to też niczego sobie. To lubie bo jest czas na zabawę i czas na pracę.

Marek - nie byłem w Katowicach i ŻAŁUJĘ BARDZO ale i tak chcę podziękować za imprezę bo promocja naszego sportu pierwszej klasy :!: :!: :!:

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: marek_katowice » śr września 14, 2011 11:20

Andrzej pisze:
marek_katowice pisze:... Ja im też bardzo dziękuję bo ze mną lekko nie mają. :wink:
To fakt - przekonałem się w Gdańsku. Ale jak już Marek pracuje to konkretnie, a jak za%^##!&^!li wiązanką to też niczego sobie. To lubie bo jest czas na zabawę i czas na pracę.

Marek - nie byłem w Katowicach i ŻAŁUJĘ BARDZO ale i tak chcę podziękować za imprezę bo promocja naszego sportu pierwszej klasy :!: :!: :!:
Ech miało być lepiej ale wiesz jak jest ... człowiek planuje a realizacja nie zawsze udaje się w 100%. Ważne że wiemy co poprawić.
A z tym ...
Andrzej pisze:za%^##!&^!li wiązanką
to myślałem że nikt nie słyszy :oops: jest mi wstyd.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: Andrzej » śr września 14, 2011 12:04

marek_katowice pisze: A z tym ...
Andrzej pisze: za%^##!&^!li wiązanką
to myślałem że nikt nie słyszy :oops: jest mi wstyd.
Nie ma się co wstydzić bo sam Profesor Miodek powiada że dobra wiązanka w dobrym momencie jest solą krasomówstwa
W każdym razie na mnie podziałało, a na konwenanse nikt nie miał raczej siły i ochoty.
Dobrze było bo mocno :) :) :)

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Puchar Śląska 2011 wyścig finałowy nr 3

Post autor: marek_katowice » czw września 15, 2011 5:54

Zapraszam do fotorelacji mojej Żoneczki
cz.1

https://picasaweb.google.com/bodegonii/ ... 3StawowCz1#
miłego oglądania.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Katowice - tematy związane z zawodami.”