Puchar Sanoka 2007
: pn czerwca 18, 2007 7:09
zdjecia i wyniki dostepne na stronie :
http://www.sport-timing.pl/index.php
http://www.sport-timing.pl/index.php
Wszystko o wrotkarstwie - istniejemy od 2004 r. Zapraszamy do jeżdżenia razem z nami!
http://www.wrotkarstwo.pl/forum/
Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem. Czy tak byłoWFH pisze:Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???
Nie wiem czy to lodowisko pokryte parkietem, czy hala, na ktorej zima jest lod...Andrzej pisze:Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem. Czy tak byłoWFH pisze:Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???
Zapomniałeś dodaćWFH pisze:Nie wiem czy to lodowisko pokryte parkietem, czy hala, na ktorej zima jest lod...Andrzej pisze:Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem. Czy tak byłoWFH pisze:Z powodu deszczu zawody zostaly przeniesione do hali. Byly to chyba pierwsze w Polsce zawody na hali(niezly pomysl na zime...).Moze uczestnicy napisza kilka slow???
A takze na wypadek deszczu.Andrzej pisze: Tak czy owak fajnie mieć taka halę na zimę
Nie twierdzilem, ze lod nie byl pierwszy, bo dobrze wiem, ze jest to nowa hala sluzaca m.in hokeista. Chodzilo mi o to, ze :witomazur pisze:Zawody odbyly sie w hali Arena Sanok.Aby rozstrzygnac spor WFH vs.Andrzej mozna obejrzec parametry http://www.mosir.sanok.pl/8?sid=6b9132e ... 634c8375d0. Raczej lodowisko bylo pierwszeCo do samych zawodow to moge powiedziec ze sie.... odbyly.Organizatorzy przestraszyli sie deszczu,ktory spadl 2 godziny przed planowanym startem i przeniesli start z atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta do hali.Szkoda bo trasa w uliczna w Sanoku jest spektakularna i szybka(petla ok.650m)Zamiast tego mielismy namiastke wyscigow,wystartowalem a nawet sie wycofalem w trakcie
![]()
Witek
- z tej wypowiedzi wynika, ze lodowisko jest pokryte parkietem, a wydaje mi sie, ze nie ma obecnie lodu. I tyle. Poprostu hala wielofunkcyjna. A runda w Sanoku jest rzeczywiscie fajnie polozona i szybka.Andrzej pisze: Niestety mam wrażenie że to sie odbywało na lodowisku pokrytym na lato parkietem
Czyli jednak było się do czego przyczepić...sws pisze: a Co do hali i jej parkietu to było bardzo dobrze i przyczepnie
A ja mam nadzieje,ze kiedys i w Polsce sie doczekamy MPna hali(jednak nie o tej porze roku!!!)matej pisze: Ciekawe doświadczenie, jazda na hali całkiem przyjemna, ale to tak jakby uliczne MP przenieść na salę gimnastyczną.