zorganizowany przejazd przez miasto

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
interma
Posty: 4
Rejestracja: pt stycznia 14, 2005 11:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

zorganizowany przejazd przez miasto

Post autor: interma » pt stycznia 14, 2005 11:50

Cześć
Ten dział być może nie pasuje do mojego posta ale chyba jest mu najbliższy…
Otóż chcę poruszyć temat nie zawodów ale zorganizowanego przejazdu po ulicach miasta.
Obecnie jestem po rozmowie z komendantem policji i wstępnie mam to już uzgodnione jak ma to wyglądać.
Ustalona jest też trasa i termin przejazdu. Obecnie rozmawiam z ewentualnymi sponsorami.
Ja codziennie wieczorem jeżdżę po ulicach miasta. Początkowo zatrzymywała mnie policja ale tak naprawdę nie mogą nic zrobić bo nie jestem uczestnikiem ruchu (wg kodeksu drogowego) ani pieszym… na początku czepiali się ze powinienem mieć jakies lampki wiec przypinam do rolek i mam spokój… jednak taka jazda szczególnie w centrum jest dość niebezpieczna dlatego postanowiłem zorganizować bezpieczny przejazd dla wszystkich.
Powiem szczerze ze nie wiem co może mnie spotkać i co zaskoczyć dlatego może macie jakieś doświadczenia w organizowaniu takich imprez?

Dodać mogę jeszcze, że przejazd ustalony jest na czerwiec tego roku i odbędzie się w Pile – tu mieszkam. Istotną sprawą jest to, że Piła jest obecnie niemal w całości po gruntownym remoncie dróg. Niemal wszędzie są gładziutkie dwupasmówki a z racji tego ze jest to miasto liczące około 70tyś ludzi to nie ma aż takiego natężenia ruchu.

Trasa przebiegać będzie po drogach miejskich i powiatowych i na odcinku około 500m przebiega przez drogę krajową. Niemal wszystkie skręty na trasie są w prawo.

Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

jaca

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MirekCz » pt stycznia 14, 2005 6:37

Cos takiego odbywa sie bodajze w paryzu, chyba tez w berlinie i moze w innych miastach...
Napisz do organizatorow emaila i sie ich wypytaj.. maja doswiadczenie z pierwszej reki, tutaj chyba nikt takiego doswiadczenia nie ma.
No i oczywiscie mozesz wypytac organizatorow roznych maratonow itp. imprez w polsce... po czesci problemy takich imprez napewno sie pokrywaja
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
interma
Posty: 4
Rejestracja: pt stycznia 14, 2005 11:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

Post autor: interma » sob stycznia 15, 2005 1:16

he he wiem o takich przejazdach włąsnie z paryża...
nie szukam ludzi którzy robią to samo w polsce ale moze właśnie cos podobnego lub po prostu mają większą wyobraźnię ode mnie ;) i potrafią przewidziec co mnie spotkac :)

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » sob stycznia 15, 2005 9:01

Witam!

zerknij tutaj: http://masa.sdv.pl/
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
interma
Posty: 4
Rejestracja: pt stycznia 14, 2005 11:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

Post autor: interma » ndz stycznia 16, 2005 1:58

o to chodzilo!

Dzieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”