Czteroetapowy Bieg Pokoju - 31.08 - 03.09.2006

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Czteroetapowy Bieg Pokoju - 31.08 - 03.09.2006

Post autor: PeterCave » sob sierpnia 12, 2006 5:43

Od 31. sierpnia do 3. września w Zamościu i okolicach odbędzie się Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny.
Będzie również klasyfikacja rolkarzy!
Łączny dystans to 100 km, 4 starty. 3 poza miastem, przy normalnym ruchu pojazdów, ostatni - 4 pętle w Zamościu - najprawdopodobniej trasa wyłączona z ruchu, ale nie doczytałem w regulaminie.
Cała impreze kosztuje 200 zł do 14. sierpnia lub 250 płatne w dniu zawodów. W tym mamy noclegi od 30 sierpnia do 3 września i wyżywienie w dni zawodów, więc wcale nie jest to wygórowana cena.
Ktoś by się pisał na taką imprezę?
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » sob sierpnia 12, 2006 7:07

Ja jakieś 2 albo 3 lata temu jechałem w tym biegu ale tylko w ostatnim etapie po miście bo nas tam dopuścili, ale od nas 2 takich starszych startowało w całym biegu i z tego co mówili to są odcinki że ulica jest nie bardzi bo trasa prowadzi przez takie wioski mniejsze, a wiadomo jakie są nawierzchnie w Polsce a szczególnie na tych mniej znaczących. Ale ciekawy bieg 100km w 4 dni. Moze się dowiem czegoś więcej, popytam kogoś czy ktoś u nas jest bo w końcu mieszkam 30 km od zamościa a tam jest chyba główne biuro.

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » sob sierpnia 12, 2006 8:01

wełek pisze:Moze się dowiem czegoś więcej, popytam kogoś czy ktoś u nas jest bo w końcu mieszkam 30 km od zamościa a tam jest chyba główne biuro.
tu się możesz zapisać: http://www.osir.zamosc.pl/bieg_zglosz.html

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » sob sierpnia 12, 2006 8:50

Jak się czegoś Wełek dowiesz, to daj znać, dobrze by było coś więcej wiedzieć. Jedna rzecz mnie martwi, to, że 2, albo 3 szykują się zawody w okolicach Raciborza... Przez cały rok takich imprez jak na lekarstwo, i znów się pokrywają
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz sierpnia 13, 2006 6:15

Ciekawa propozycja, ale jak już zauważył PeterCave wrzesień jest strasznie zawalony zawodami...

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr sierpnia 16, 2006 9:28

Dostałem odpowiedź od organizatorów:
Ilość zawodników na rolkach w zeszłym roku: 1
Za to napisali też, że opłata wynosi nadal 200 zł, jeśli wpłynie na ich konto do 31 sierpnia.
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » czw sierpnia 17, 2006 9:30

W tamtym roku startował jeden zawdonik bo nic nie było w regulaminie, że można było startować a on startował tak jakby poza regulaminem tak słyszałem ale dużo ludzi tam bedzie bo w naszych okolicach mało ludzi się tym interesuje może w tym roku pojedziemy my z naszego klubu, ale nie wiem bo ta trasa nie jest najlepsza, ale jakoś da się przejechać zobaczymy, jak narazie nic nie wiem więcejjak coś do mnie dotrze to napisze.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 31, 2006 5:57

No i ciekaw jestem czy wystartowali zawodnicy na rolkach, bo przypuszczam, że tak.

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » czw sierpnia 31, 2006 7:32

Ja startuje i jeszcze kilka osób. Napisze później dzisiaj był 1 etap

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 31, 2006 7:35

No to fajnie, że się zdecydowliście, szkoda, że nie napisałeś szczegółów, tak jak obiecywałeś, bo moze ktos by się zdecydował. W każdym razie czekamy na relacje.

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » czw sierpnia 31, 2006 10:04

Szczegółów ja się dowiedziałem w ostatnich 3 dniach i sam ledwo co zdążyłem się zapisać. A co do relacji. Zanosiło się że będzie padało a tu niespodzianka nic nie padało trasa sucha( co jakiś czas jakaś niedoschnieta kałuża, ale krok i da się ominąć). Temperatura spoko nie za zimno nie za goraco. Za to wiatr strasznie wiał prawie na całej trasie i to taki czasem, że prostowało. Trasa dobra powiem, że dla mnie super zdażały się odcinki gorze ale ogólnie pierwszy etap mi się podobał. Pierwszy etap 35km. Ogólnie narazie mi się podoba, ale jutro będzie gorzej. Jak wracaliśmy to jechaliśmy jutrzejsza trasą i nie była rewelacyjna. A nawet moge powiedzieć, że jutro bedzie przewalone. Droga połatana nierówna do tego w lesie mokro nawet jak troszke spadnie to szybko nie wyschnie. Ale zobaczymy jutro jak narazie mi się podoba. A wyniki :

1 Paweł Kordas czas 1:18:54
2 Anita Parkot 1:23: coś
3 Maciek Skulimowski 1:27:coś
4 Andrzej Parkot tak samo tylko sekunda może gorzej
Dalej bez czasów
5 Umer Bartek
6 Henryk Ostrykiewicz
7 Jan Pupiec

Wszyscy od nas byli jeszce inni ale nie znam ich ale to tak dla rekreacji

Czas nie jest rewelacyjny ale prowadziłem sam od poczatku prawie i wiatr naprawde był bardzo mocny, nawet wózkarze nie chcieli szybko jechać i musiałem sam. To narazie tyle jutro reszta.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw sierpnia 31, 2006 10:56

Fajnie, że całkiem liczna grupa zawodników wystartowała. Powodzenia na kolejnych etapach!!!

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pt września 01, 2006 6:12

II etap za nami. Pogoda znów dopisała, nawet już nie było wiatru mocnego, ale teraz trasa. Nie powiem, że była fajna droga prawie na całej długości łatana i nierówna pod koniec już mnie stopy bolały, a lewej to juz prawie nie czułem. Ten etap liczył 20km ale I etap mi się lepiej jechało. Wyniki:

Paweł Kordas 39:50
Andrzej Parkot Prawie to samo
Maciek Skulimowski 40:11
Mateusz Umer nie pamietam
Anita Parkot nie pamiętam
Henryk Ostrykiewicz nie pamiętam
Jan Pupiec nie pamietam

Wszyscy z Tomaszowa, i jeszcze było 4 osoby chyba, ale nie wiem z kąd. Ja sam się zdziwiłem że taki czas bo bieg był wolny i tylko końcówka finisz. Ale czas nie jest taki zły jak na ta trase.

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » pt września 01, 2006 6:40

wełek pisze:II etap za nami. Pogoda znów dopisała, nawet już nie było wiatru mocnego, ale teraz trasa. Nie powiem, że była fajna droga prawie na całej długości łatana i nierówna pod koniec już mnie stopy bolały, a lewej to juz prawie nie czułem. Ten etap liczył 20km ale I etap mi się lepiej jechało. Wyniki:

Paweł Kordas 39:50
Andrzej Parkot Prawie to samo
Maciek Skulimowski 40:11
Mateusz Umer nie pamietam
Anita Parkot nie pamiętam
Henryk Ostrykiewicz nie pamiętam
Jan Pupiec nie pamietam

Wszyscy z Tomaszowa, i jeszcze było 4 osoby chyba, ale nie wiem z kąd. Ja sam się zdziwiłem że taki czas bo bieg był wolny i tylko końcówka finisz. Ale czas nie jest taki zły jak na ta trase.
jesteście dobrymi rolkarzami jak na trudnej drodze łamiecie 40 minut z tekstem o wolnym biegu. Powodzenia na kolejnych etapach!

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pt września 01, 2006 7:43

jesteście dobrymi rolkarzami jak na trudnej drodze łamiecie 40 minut z tekstem o wolnym biegu. Powodzenia na kolejnych etapach!
Na pewno dało się szybciej, ale nie było komu prowadzić ja już dzisiaj nie miałem tyle sił żeby uciekać całą trase(wczoraj ten wiatr mnie troche zmęczył) i nawet nie bylo gdzie nierówno to nie ma jak uciekać za bardzo, a też nie cchiałem sam prowadzić bo jutro 30km. Jutro ciekawe jaka trasa i pogoda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”