finał uks'ów

Hokej - gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się turniejach hokejowych
Inline hockey competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

finał uks'ów

Post autor: KVELDULV » pn września 18, 2006 5:38

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Turniej finałowy UKS-ów w hokeju na wrotkach 01.10.2006- Koluszki


1. Cele i zadania
Popularyzacja hokeja na wrotkach wśród dzieci i młodzieży.
Zachęcanie młodzieży i rodziców do spędzania czasu wolnego na wrotkach.
Zachęcanie dzieci i młodzieży do uprawiania hokeja na wrotkach, nie tylko w klubach, ale również szkołach, świetlicach, domach kultury, itp.
Rozszerzenie współpracy klubów sportowych ze szkołami, ośrodkami pracy pozaszkolnej specjalizujących się w działalności sportowej.
Wyłonienie utalentowanej młodzieży do uprawiania hokeja na wrotkach w klubach sportowych.
Pozyskanie nowych sympatyków inline skater hokeja.
Wyłonienie najlepszych drużyn podczas turnieju finałowego.

2. Organizator
Polski Związek Sportów Wrotkarskich
Wydział Gier i Dyscyplin ds. hokeja na wrotkach


3. Termin i miejsce
01.10.2006 Hala Sportowa Koluszki koło Łodzi, ul. Ludowa 2
ROZPOCZĘCIE GODZ. 11.00

4. Uczestnictwo
W turnieju mogą uczestniczyć drużyny, które są członkami PZSW lub ubiegające się o członkostwo. Zawodników obowiązują ważne badania lekarskie. Turniej zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: żak, młodzik, junior i kategorii open.

5. Sposób przeprowadzenia zawodów
Turniej zostanie przeprowadzony wg. przepisów IISHF z poprawkami naniesionymi przez WGiD PZSW. Drużyny w swoich kategoriach wiekowych zostaną podzielone na dwie grupy lub zagrają każdy z każdym w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Następnie systemem play-off zostanie wyłoniony zwycięzca turnieju. Dokładny program podany zostanie przez organizatora przed zawodami.

6. Zgłoszenia
Zgłoszenia drużyn do dnia 24.09.2006r. na adres WGiD : uks.hok@op.pl, uksnumer1@go2.pl, michszot@poczta.onet.pl

7. Nagrody
Za miejsca 1-3, najlepszego bramkarza, króla strzelców, najlepszego obrońcę- puchary lub dyplomy.

8. Finanse
Koszty organizacyjne turnieju ponosi organizator. Koszt udziału w zawodach, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie i transport pokrywają uczestnicy.
MY blood is my honor my resist my pride

mgm
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 09, 2006 1:22
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nowy Targ

Post autor: mgm » pn września 18, 2006 6:43

No to nie wiem co odpisać, chyba zostaje tylko że już po wszystkim....Chyba że sie myle?

Awatar użytkownika
tomekfor
Czterokółkowiec
Posty: 88
Rejestracja: pn października 10, 2005 4:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tomekfor » pn września 18, 2006 11:00

Hehe rozbrajają mnie te komuniaty PZSW. Jak zwykle 7 dni na zrobienie czegokolwiek :-P A szkoda, bo pewnie byśmy poechali.

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: KVELDULV » wt września 19, 2006 5:05

mgm nawet się nieważ nieprzybyć!!! :wink:
nas na półfinale było 6 w tym 2 kiperów i jeden musiał oficjalnie być graczem pola to że wumuszono wykonywanie karnego w decydijącej(6)kolejce przez naszego 2 kipera było zgodne z przepisami ale po tym jak my się zgodziliśmy na to żeby wasza 3 z NT zagrała choć na za pierwszym razem niebyło dla was jeszcze licencji o zgodzie na kontózjowanego bramkarza na kipera opola zamiast przebierania któregos z was było chwytem poniżej pasa i godności wojownika. Wiem że to była decyzja jednej osoby i to tej która zawsze stoi po drugiej stronie bandy ....... ale ....... bruzde na psychice mam głębokom jak rów mariański :evil: :twisted: :evil: :wink:
MY blood is my honor my resist my pride

mgm
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 09, 2006 1:22
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nowy Targ

Post autor: mgm » śr września 20, 2006 4:41

Witam w szczególności kipera K ;-)
Z ostatniej Twojej wiadomości to troche nie bardzo wiem czy mam się czuć zaproszony czy raczej nie.
"bruzda z głowie" po treści to wynika że nie jest to rów mariański a kanion colorado ;-). Myślałem że liga się skończyła i myślimy wszyscy o kolejnym sezonie i o tym żeby się spotkać w szerokim gronie i nie zapadać w zimowy sen, ale widze że jeszcze nie wylizaliście się z ran.
Niestety ale musze to skomentować, bo rozmijasz się z tematem. Pytam o finał uksów a Twoja odpowiedz jest na całkiem inny temat....!!!!!
Co do naszej trójki z NT: jeżeli zagraliśmy w turnieju to znaczy tyle że przepisy pozwalają na dokooptowanie do składu w trakcie rundy zasadniczej i grzechu żadnego nie ma !!!!
Pozatym pełna legalność, bo licencje wszyscy mieliśmy.
Inna kwestia, jeżeli się na coś nie zgadzacie, to składacie wniosek, co chyba i tak zrobiliście i do zwiąku należy kwestia wyjaśnienia lub ewentualnych kar CO SIE NIE STAŁO CO OZNACZA ŻE WSZYSTKO BYŁO ZGODNE Z PRZEPISAMI.
Mecz ligowy:to że mieliśmy kipera z Opola było dla mnie zaskoczeniem i nie wiem czyja to była decyzja, odbyło sie to całkowicie poza nami. Kto, jak, i co, nie mam pojęcia. Ale z drugiej strony wy dostaliście zawodnika w polu który był dużym wzmocnieniem (i jeżeli zle pamiętam to prosze popraw mnie) STRZELIŁ DLA WAS BRAMKE. Pozatym ten mecz nie miał żadnego znaczeni dla tabeli czy półfinału bo i tak wszyscy tam bylismy.Więc nie wiem w czym problem?
Turniej półfinałowy: co do karnych to obydwoje się zgadzamy, ale zwycięztwo zapewnili sobie sami chłopcy z Buska, to ich strzały rozstrzygneły wynik. Pozatym problemy ma każdy.
Zagraliśmy z chłopakami z Buska, bo się zgodzili, pozwolili nam grać i zaprosili do siebie. Ja osobiście nie widze problemu w tym żebym zagrał w następnym sezonie choćby z Wami w teamie. Jeżeli tylko zechcecie dogadamy się, bardzo chętnie. Ja chce grać (kto zechce tam zagram) i uważam że to powinno się tylko liczyć dla każdego z nas.
Co do walki i serca do gry......każdy kto był na finale w Opolu i widział nasz mecz z Rollsportem (o brąz) może sam się wypowiedzieć. W tym miejscu za pozostawione na boisku zdrowie, litry pot, krew, siniaki, i ból (noc na dworcu w krk;-) dla tych co wiedzą) dziekuje chłopakom.

Poza sprawą, tak jak obiecałem mam dla Was zgrane pare fotek (ok 70), gdzie mam je wysłać ???
Tyle tego poematu. ;-))
Pozdrawiam i do zobaczenia na boisku ;-)))


http://www.foto.podhale.pl

Awatar użytkownika
lesny
Posty: 20
Rejestracja: wt czerwca 06, 2006 12:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nowy Targ

Post autor: lesny » czw września 21, 2006 4:07

PONIZEJ PODAJE LINK DO STRONKI GDZIE ZNAJDUJA SIĘ FOTKI Z OTWARCIA BOISKA DO GRY W HOKEJA NA ROLKACH W NOWYM TARGU


http://www.foto.podhale.pl/news/0554/index.php

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - turnieje / Hockey - events”