LIGA W HOKEJU NA WROTKACH 2006

Hokej - gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się turniejach hokejowych
Inline hockey competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

LIGA W HOKEJU NA WROTKACH 2006

Post autor: endriu » wt kwietnia 11, 2006 3:20

Właśnie otrzymałem komunikat PZSW w sprawie ligi i eliminacji do Mistrzostw Polski więc przekazuje co następuje:
Kraj podzielono na 3 grupy:
GRUPA POŁUDNIOWA:
OPOLE
BUSKO ZDRÓJ
ŁÓDŹ
WROCŁAW
GRUPA CENTRALNA:
LUBLIN
WARSZAWA HOK
BRWINÓW
WARSZAWA ROLLSPORT
GRUPA PÓŁNOCNA:
SZCZECIN
CHOJNICE
POZNAŃ 1
POZNAŃ 2

W grupach powinny się odbyć spotkania mające na celu wyodrębnienie najlepszych zespołów i DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY wchodzą do
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI 18 CZERWCA
FINAŁ 25 CZERWCA


WAŻNE:
udział w lidze mogą jedynie zawodnicy z licencją (PZSW). Licencja kosztuje 30 zł od zawodnika (po 15 kwietnia plus 100% - uchwała zarządu PZSW) i wpisowe od drużyny 300 zł. (jw) - są to opałaty za cały sezon.
Swoje zgłoszenie musimy dać do 14.04.2006. oraz ustalić ze Szczecinem i Chojnicami terminy spotkań.

wszystkie konstruktywne uwagi i propozycje (daty, zgłoszenia, uwagi, dodatkowe informacje) proszę pisać w tym temacie,

pozostałe komentarze tutaj proszę:
http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=435

Awatar użytkownika
tomekfor
Czterokółkowiec
Posty: 88
Rejestracja: pn października 10, 2005 4:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tomekfor » śr kwietnia 12, 2006 9:48

Trochę zaśmiece ten temat,ale to chyba ważne:

Ze Szczecinem nie było prowadzonych rozmów na ten temat. O ile forma rozgrywek wydaje się atrakcyjna, to o tyle nikt nas do nich nie zapraszał. Można powiedzieć, że zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym.
Mamy 12 kwietnia. Klub nie jest zrzeszony w PZSW, a tym bardziej zawodnicy nie mają kart. No chyba że będą się liczyć papiery z PZHL, ale w to wątpie.

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » śr kwietnia 12, 2006 11:30

cóż, my też dowiedzieliśmy się o tym właśnie... (chyba tego maila też z PZSW dostałeś, jak nie to i tak ci wyślę)
ale jeśli zdecydujemy się w to wejść (a wiąże się to z opłatami licencyjnymi i zgłoszeniem) to będziemy musieli się skrzyknąc i zagrać ze sobą o eliminacje, i pojechać do W-wy i przywieźć puchar...
jak będzie decyzja i wasza i nasza, że gramy to się dogadamy z terminami... myślę że formalności da się załatwić szybko.

Awatar użytkownika
tomekfor
Czterokółkowiec
Posty: 88
Rejestracja: pn października 10, 2005 4:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tomekfor » śr kwietnia 12, 2006 12:06

Nie podoba mi się to, że tak na wariackich papierach.
Nie znam regulaminu rozgrywek. Jak się gra? na czym? gdzie? kto sędziuje? etc. przez co nie można oszacować kosztów brania udziału w tej lidze. W naszym przypadku jest to ważne, bo niektórzy mocno się wyżyłowali na ligę w Niemczech.
Wy jesteście już zrzeszeni w PZSW my jeszcze nie. Na to idzie też troche czasu. A bez sensu uważam mamy płacić wszystko x2 z tego powodu, że ktoś o nas "zapomniał".
Jeżeli Ci panowie z Warszawy chcą mieć okręg północny, to niech coś powiedzą więcej. Wysłałem już maila jakiś czas temu, ale cisza z ich strony.

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » sob kwietnia 15, 2006 11:50

TEMAT W ZASADZIE ZAMKNIĘTY
Szczecin nie wchodzi, Chojnice się nie odzywają, dywizja północna nie powstanie.

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » sob kwietnia 15, 2006 2:49

A mi sie wydaje ze musimy temat troche podrążyc!!!!!!
Mysle ze wszyscy troche pozno dostali info-tak my jak i nasi koledzy szczecinianie-brak odzewu ze strony Chojnic jest pewnie spowodowany takze tym ze nie wiedza, ze powinni się odezwać bo nie maja pojecia co się świeci.

jestem pewnien że odpowiedzialni ludzie z PZSW na pewno dadzą nam jeszcze tydzien na organizację. Z pewnością skontaktuja sie z odpowiednimi ludzmi i z szcz. i chojnic.Przecież powinno im także zależeć na rozwoju tej niszowej dyscyliny a jak ma się ona nie zozwijac jak nie poprzez szerokie uczestnictwo turniejach.

pozdrawiam i wesolych...

Awatar użytkownika
tomekfor
Czterokółkowiec
Posty: 88
Rejestracja: pn października 10, 2005 4:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tomekfor » wt kwietnia 18, 2006 11:51

Pytanie czy tam są "odpowiedzialni" ludzie. Tydzień dla nas to za mało. Tyle czasu nie wystarczy aby rozwiązać kwestie wyżej napisane.
Oczywiście, że trzeba drążyć, ale po to żeby nie było tego samego numeru za rok.

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » śr kwietnia 19, 2006 5:34

Uwaga Poznańscy Ligowcy!!!!

Prawdopodobnie zostaniemy dołączeni do ligi południowej.
Jest nas 11 sztuk i pewnie ta liczba się nie zmieni.
Koszt to prawdopodobnie około 60 zł na głowę (30 licencja zawodnika+300 do podziału za zgłoszenie drużyny) Cześć z nas jest członkami SSW Malta więc być może nie trzeba będzie wpłacać 30 zł opłaty licencyjnej (jutro się okaże)

mamy czas prawdopodobnie do pt by się zorganizować więc jak jutro będę wiedział co i jak z $ dam znać

Pozdrawiam,
MC/99

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » pn kwietnia 24, 2006 2:00

Niestety nie zorganizowaliśmy się !!!!

Część z nas zrezygnowała inny nie są pewni a ze związku też było cieżko wyciągnąć jakieś konkretne informacje co gdzie i kiedy !!!!

Trzymam kciuki za Rudego, który w związku z powyższym prawdopodobnie zagra z drużyną z Wrocławia.

Może za rok choć.....

MikołajJankowski
Czterokółkowiec
Posty: 97
Rejestracja: pn listopada 21, 2005 1:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

Liga hokejowa!

Post autor: MikołajJankowski » wt kwietnia 25, 2006 3:25

Nie wiem czy to jeszcze ważne, ale ja też jestem chętny do gry w tej lidze
Myszka Miki

Awatar użytkownika
tomekfor
Czterokółkowiec
Posty: 88
Rejestracja: pn października 10, 2005 4:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tomekfor » wt kwietnia 25, 2006 4:19

Kurcze przydałoby się wysłać tym w "centrali" jakąś oficjalną notkę aby poważniej podeszli do sprawy. Teraz się nie dziwie, ze tak mało klubów gra w lidze. "Oni" są dla nas, czy my dla nich?

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » czw kwietnia 27, 2006 12:28

będzie okazja porozmawiać z grupą trzymającą władzę w tej sprawie podczas turnieju w Poznaniu. Będzie Mr. Komorski, choć sama warszawa nie przyjedzie pograć...

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: KVELDULV » sob kwietnia 29, 2006 12:46

a o czym ty chcesz z "władzą" rozmawiać Andrzej co??
o "grupie dziewczynek" które chętnie zagrają jak im zorganizujesz turniej przed blokiem??(a jak się okazuje to i wtedy niekoniecznie i nie zawsze)

dziwi mnie też że rozdajecie sobie bramkarzy skoro jeden z nich jest w tej chwili zawodnikiem Wrocławia
MY blood is my honor my resist my pride

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » sob kwietnia 29, 2006 2:07

poczytaj wyżej... kto i o czym...
dziewczynki - gdzie???? :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - turnieje / Hockey - events”