Witam wszystkich :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

czuczyk
Posty: 7
Rejestracja: pt lipca 30, 2010 12:09

Witam wszystkich :)

Post autor: czuczyk » pt lipca 30, 2010 2:38

Witam,

Nazywam się Kamil i mieszkam w Opolu. Od dłuższego czasu zastanawiam się wraz z moją druga połową czy nie powrócić po dłuższej przerwie (ponad 10 lat) do rolek. :D W związku z tym pierwsze co przyszło do głowy to znalezienie odpowiedniego forum na ten temat - no i znalazłem. Gratuluje wszystkim użytkownikom stworzenia skarbnicy wiedzy na temat tego sportu. Zarazem chciałbym od razu się przywitać z wszystkimi. :).

Teraz stoję przed zakupem odpowiednich dla nas rolek. Będziemy mierzyć w rolki do freeride, ale także ja osobiście (nie wiem jak druga połowa) chciałbym spróbować slalomu. Także podejrzewam, że czeka mnie jeszcze wiele godzin czytania forum, aby podjąć odpowiednią dla nas decyzję. Oczywiście mamy już wybranych kilka modeli, ale opinie na ich temat są tak zróżnicowane, że wprowadzają jeszcze większy mętlik w mojej głowie :(

Także jeszcze raz Witam wszystkich i mam nadzieje, że dzięki waszej pomocy rozszerzymy grono użytkowników rolek o kolejne dwie osoby :D

PS.
Jest ktoś może z Opola na forum??

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: zico » pt lipca 30, 2010 2:50

Witamy :)

Z Opola jest ekipa, na pewno się odezwą, albo po prostu wejdźcie w tematy regionialne :)

Wybór macie dosyć szeroki:

Rollerblade Twister, Fusion X3, X5, SEBA, jeszcze może nie sprawdzone, ale całkiem niezłe na pierwszy rzut Fila NRK, NRK Road czy NRK BX.
Skoro już jeździliście - warto zainwestować w sprzęt.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

czuczyk
Posty: 7
Rejestracja: pt lipca 30, 2010 12:09

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: czuczyk » pt lipca 30, 2010 3:26

Odnośnie tematów regionalnych to właśnie po twojej informacji je odnalazłem nie wiedziałem, ze takowe istnieją. Na pewno postaram znaleźć się osoby z Opola do jazdy i do zapytania, gdzie mniej więcej można przymierzyć buciki, o których piszesz bo jak na razie to jest straszna lipa.

Odnośnie rolek to faktycznie wybór jest ogromny.

Twister - wiele dobrych opinii i wiele ludzi co się pozytywnie o nich wypowiadają, ale cena przy zakupie dwóch kompletów około 2k.
X3, X5 - zapięcie na rzepa do czego nie mam zbytniego zaufania i także różne opinie
Seba - także cena zabija, choć jeszcze chyba nie masz ich na sklepie
Fila - ale tylko NRK chyba najlepsze z wymienionych fila opisanych przez ciebie tutaj

Wiem, że decyzja będzie ciężka :) Dodatkowo miałem na oku także Roces Asp 100 i Metro. Nie wiem dlaczego, ale jakoś przemawiają do mnie Fila mimo lipnej regulacji szyny i mimo tego, że nie przetestowane.

Za parę dni postaram się zebrać większość opinii o podanych modelach w jednym nowym wątku, może i innym pomogę w decyzji startu z tą dyscypliną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”