Powitanie

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

zolwik
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 18, 2010 11:56
Moje rolki: PS Nordic lekko podrasowane;-)
Jeżdżę od: 0- 0-2008

Powitanie

Post autor: zolwik » pt października 15, 2010 11:55

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych. Na forum zapisałem się już jakiś czas temu i póki co korzystałem z niego w sposób bierny. No ale czas to w końcu zmienić.
Rolkowanie zacząłem jakieś dwa lata temu. Na początku czysto rekreacyjnie, pierwsze próby. Później okazało się jak mocno to wciąga. Mała zmiana rolek z rekreacyjnych na twistery i pierwsze próby slalomu. Jednak cały czas poszukiwałem kolejnych nowości. No i tak w końcu trafiłem na rolki terenowe, czyli nordic skating. Póki co najbardziej mi odpowiadająca dyscyplina i sprawiająca najwięcej radości. To tyle tytułem wstępu. Do zobaczenia na trasie :-)

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Powitanie

Post autor: Googel6 » pt października 15, 2010 11:58

witam! ciesze się, że wkręcił Cie ten sport. Polecam na twisterach spróbować jazdy miejskiej z naszą ekipą! Jeździmy w Poznaniu, jest pozytywnie.

zolwik
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 18, 2010 11:56
Moje rolki: PS Nordic lekko podrasowane;-)
Jeżdżę od: 0- 0-2008

Re: Powitanie

Post autor: zolwik » sob października 16, 2010 12:58

No właśne w tej chwili to niestety but od twistera wylądował w rolkach terenowych i nie za bardzo dysponuję czymś do jazdy miejskiej. No chyba że z powrotem przekręcę szynę ;-) Jakby co to się bedę kontaktował. pozdrowienia :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”