Witam - Poznań

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Cywil
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 10, 2012 3:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2012
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Witam - Poznań

Post autor: Cywil » sob maja 12, 2012 10:17

Witam serdecznie.

Jako, że wróciłem do rolek po dośc długiej przerwie, to przewertowałem to forum i postanowiłem się przywitac ze wszystkimi :-)
Na rolkach jeżdziłem w pięknych czasach szkoły podstawowej. Póżniej długo długo nic, następnie chwila szaleństwa i start na Malcie na 8km gdzieś około roku 2K, i dalej nic.
W zeszłym roku pod wpływem impulsu kupiłem rolki (fitness) i odświeżyłem umiejętności (jazdy do przodu).
Oczywiście czytałem to forum i karmiłem się filmikami z youtube, gdzie profesjonaliści wyczyniają cuda na mieście.
No i tak dotarłem do przedwczoraj. Natchnienie znów mnie dopadło i sprzedałem rolki, wziąłem sąsiada pod pachę i pojechaliśmy do Zico.
Oczywiście oboje wyjechaliśmy na nowych rolkach (sąsiad zamierzał kupic tylko kółka do swoich zabytkowych rolek) :-D. Dzięki Zico za fachowe porady i przesympatyczne podejście do klienta. Jesteś naprawdę fachowcem w tej dziedzinie. Jak ktoś mi powie, że idzie do sklepu po rolki i nie pójdzie do Ciebie do mu zęby powyrywam :-D (Ale ze mnie lizus).

Ogólnie to 90% czasu jeżdzimy z sąsiadem po cytadeli lub na łęgach dębińskich. Takich dwóch starszych panów (przed 30 i przed 40 stką :-D), ale chyba dajemy radę.

Pozdrowienia
Cywil

PS. Sorry za c bez kreski, ale klawiatura mi nie działa tak jak powinna.
Myślenie nie boli. Naprawdę !!!

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam - Poznań

Post autor: zico » sob maja 12, 2012 2:02

Dzięki za komentarz! :)
Cywil pisze:PS. Sorry za c bez kreski, ale klawiatura mi nie działa tak jak powinna.
Pewno masz kartę graficzną ATI i masz uruchomiony hot key ze skrótem ALT + C. Można to usunąć i będzie działać "ć".
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”