Witam serdecznie Forumowiczów

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Bartosz0509
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 02, 2013 8:07
Moje rolki: RB Twister 80 2013
Jeżdżę od: 01 maja 2012
Lokalizacja: Poznań

Witam serdecznie Forumowiczów

Post autor: Bartosz0509 » pn maja 13, 2013 11:55

Witam wszyskich. Na dorum siedzę już ładnych parę miesięcy jako "widz", dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować :) Mam na imię Bartek, mieszkam, pracuję i studiuję w Poznaniu. Na rolkach jeżdżę od zeszłego sezonu, kiedy to postanowiłem spróbować przypomnieć sobie jak to jest mieć 8 kółek zamiast stóp :) Od ubiegłego roku jeżdzę na RB Sparkach 80. Mimo tego, że mierzę 184 cm wzrostu i ważę ok 75 kg, na razie dają one radę. Jednak już kilka tygodni temu zdałem sobie sprawę, że były one ok właśnie do pośmigania na początek. W tej chwili jestem zdecydowanie nastawiony na jazdę po mieście i zakupie Twisterów 80 w drugiej połowie lata ( na razie fundusze nie pozwalają mi pozbyć się prawie 1000zł).

Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi

Bartek

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Witam serdecznie Forumowiczów

Post autor: Doody » pn maja 13, 2013 12:58

Fajnie że rozwijasz umiejętności. Jeśli mogę tylko coś zasugerować: mimo że model RB Twister to marka sama w sobie, kieruj się przede wszystkim wygodą. Oczywiście jeśli jesteś do niego przekonany, to w pierwszej kolejności celuj w Twistera ale jeśli by Ci nie leżał na nodze jak trzeba wtedy nie ma sensu się przy nim upierać i nie wahaj się przymierzać SEBY FR2, FR1, FILE NRK Black/White, PS Imperial.

Oczywiście jeśli już mierzyłeś i Twisterki leżą OK - to co powyżej napisałem jest nieaktualne. :)

Pozdrawiam.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam serdecznie Forumowiczów

Post autor: waluś » pn maja 13, 2013 1:48

Zapraszamy na ustawki na miasto. Więcej na facebooku w grupie Urban Skating / Freeride w Poznaniu
Pozdro

Bartosz0509
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 02, 2013 8:07
Moje rolki: RB Twister 80 2013
Jeżdżę od: 01 maja 2012
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam serdecznie Forumowiczów

Post autor: Bartosz0509 » pn maja 13, 2013 2:04

Trudno mi powiedzieć czy jestem przekonany, czy też nie, ponieważ nie jestem niestety żadnym znawcą w kwestii wrotkarstwa i kieruję się opiniami ludzi, którzy się na tym znają. Celuję w jazdę po mieście a niestety Poznań jest jaki jest: tu równy asfalt, tu kostka, tam stare płyty, gdzie indziej asfalt, który, delikatnie mówiąc, jest zużyty... Na sparkach mogę sobie pojeździć ewelntualnie nad Maltą i po równiejszych drogach, a i tak moje 75 kilo to na nie za dużo, z tego co czytam.
Co do przymierzania to przyznam, że jeszcze nie miałem okazji. Myślę, że nie wybiorę się wcześniej do sklepu Zico, niż odłożę odpowiednią kwotę - przykro byłoby wychodzić bez rolek:)

P.S Co do ustawek to bardzo chętnie, jednak na razie brak odpowiedniego sprzętu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”