Dzień Dobry :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

centra_87
Posty: 1
Rejestracja: wt sierpnia 20, 2013 4:46
Jeżdżę od: 16 sie 2013

Dzień Dobry :)

Post autor: centra_87 » śr sierpnia 21, 2013 11:53

Witam :)

Mam na imię Monika, lat 26.

Rolki pierwszy raz miałam na nogach... myślę, że w wieku jakiś 7 lat ;) Do 13-ego roku życia jeździłam w zasadzie dzień w dzień - wiadomo, po osiedlu z przerwami na przesiadywanie na trzepaku ;)
Potem przeprowadzka sprawiła, że nie miałam na co dzień towarzystwa do jazdy, więc jeździłam co raz rzadziej aż idąc na studia w ogóle przestałam.
Nie pamiętam jakie to były rolki, ale dość kiepskie i nie zachęciły mnie chyba po prostu do kontynuowania tej "zabawy" na własną rękę.

W ostatnią sobotę koleżanka "z lat 7-13" dzwoni i mówi, że czas na powrót do korzeni i idziemy na rolki.... i tak to się na nowo zaczęło, bo okazało się, że ona dalej jeździ na co dzień, więc znów złapałam bakcyla, planuje już następne spotkania i trasy :) Do tej pory zaliczony jest Prak Szymanowskiego i trasa dom-praca praca-dom :) Musiałam tylko dokręcić hamulec, bo zupełnie zapomniałam jak zatrzymywać się bez niego... wstyd! ;)

Co do rolek, to w tej chwili mam na stanie sprzęt firmy TECNICA. Twardość kółek 78A, średnica 76mm - z tego co wyczytałam w internecie to do jazdy rekreacyjnej/fitness i dla początkujących są w sam raz. A jakie jest Wasze zdanie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”