Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Urban skating (freeride) - podstawy, informacje, filmy, zdjęcia / The basis of inline urban skating, information, photos, videos

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: wasyl » sob marca 03, 2012 7:51

Jaki sprzęt masz na nodze ?.

KrychuBdg
Posty: 12
Rejestracja: ndz lutego 26, 2012 5:01
Jeżdżę od: 01 sty 2010

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: KrychuBdg » sob marca 03, 2012 8:20

jeśli pytasz mnie, Fusion 84

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: wasyl » sob marca 03, 2012 9:10

Pytam o tego co skacze i biega itp. na filmie ;).

micles
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 249
Rejestracja: śr listopada 25, 2009 2:25

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: micles » sob marca 03, 2012 9:30

KrychuBdg pisze:Pomimo troche obdartych kostek musiałem dzisiaj wskoczyć na roleczki i potwierdziło się, że Bydgoszcz to naprawde tragiczne miejsce na rolki, poza myślęcinkiem (długa prosta przez las...) nie ma gdzie jeździć, chodniki w tragicznym stanie ulice trochę lepiej ale wiadomo ulica jak ulica wiecznie ruch, kierowcy smigają 60-80 przez miasto wiec raczej nie ma co sie wychylać, stwierdziłem więc z kumplem, że bedziemy raz w tygodniu, pewnie w weekend śmigać do wychwalanego Poznania :^ Pytanie do uzytkownika "Googel6" będziesz może w jakiś niedaleki weekend śmigał w Poznaniu ? chętnie skorzystałbym z zaproszenia i zobaczył miasto z kimś obeznanym w terenie :^
W Bydgoszczy jest gdzie jeździć, trzeba tylko trochę pojeździć i powyczajać traski :) Aczkolwiek fakt, w większości niestety asfalt drogowy kusi :twisted: Na większości wielopasmówek które nie są ul. Fordońską itp, jest bezpiecznie, ludzie nie grzeją i nie trąbią, jak widzą, że jedzie ktoś pro. Aczkolwiek piszę to mając na myśli prędkości rozwijane na rolkach do szybkiej :) P.S. Kocham asfalt ul. Gdańskiej mniej więcej od McDonalda do Kamiennej ^^

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: zico » sob marca 03, 2012 9:54

wasyl pisze:Pytam o tego co skacze i biega itp. na filmie ;).
Fila NRK Black.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: Googel6 » ndz marca 04, 2012 10:39

Krzychu, ja też będę dojeżdżał do Poznania na rolki :), hmm możemy się ustawić w najbliższym czasie, w jakiś weekend, zaproponuj jaki Ci pasuje to wpadnę, a nawet jeżeli mnie nie będzie to tak jak Zico pisze, jest nas sporo jeżdżących w UPS, no może nie aż tak sporo, ale zawsze jest ktoś kto ma czas :). Zico, Jachu, Bujak, Casc, Waluś, Micles i wielu innych :). Także zapraszamy, Poznań piękne miasto, ekipa UPS przyjazna i zaprasza!

Pozdrawiać

KrychuBdg
Posty: 12
Rejestracja: ndz lutego 26, 2012 5:01
Jeżdżę od: 01 sty 2010

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: KrychuBdg » ndz marca 04, 2012 11:46

Siemka, ja pewnie będe w Poznaniu w przyszlym tygodniu o ile pogoda dopisze.

Awatar użytkownika
Casc
Prześcigant 4x100mm
Posty: 311
Rejestracja: sob lipca 12, 2008 3:20
Moje rolki: Fusion X5
Jeżdżę od: 15 maja 1996
Lokalizacja: Szczecin/Poznań

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: Casc » ndz marca 04, 2012 12:11

Googel6 pisze:...jest nas sporo jeżdżących w UPS, no może nie aż tak sporo (...) Poznań piękne miasto, ekipa UPS przyjazna i zaprasza
Googel: Masz jakieś zajęcia z marketingu czy jak? W każdym razie w Twoją wypowiedź wkradło się "trochę" nieścisłości:
1. "jest nas sporo" (użyłeś czasu teraźniejszego zamiast przeszłego :-)
2. "jeżdżących"
3. "jeżdżących w UPS" (co to jest to UPS? Byłem przekonany że co do tego mieliśmy jakieś ustalenia... już rok temu?)
4. "Poznań piękne miasto" (to było hasło stworzone po to żeby ludzie na Euro przyjechali, też dałeś się nabrać? To popatrz sobie na 1) budowę dworca (horror) 2) "metro" Ratajskie (podobno budowa przypomina lej po bombie) 3) wieżę na Zamku (jaką wieżę?) 4) ulice oblepione reklamami do tego stopnia że ciężko dostrzec architekturę miasta.
5. "ekipa UPS przyjazna" (to znaczy kto?)
6. "zaprasza" (j.w.)
Mad Blades

Bauer FX1 (1996-1998)
Bauer FX3 (1999-2008)
Fusion X5 (2009 - ?)
Tak kiedyś wyglądały moje rolki:
Obrazek

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: zico » ndz marca 04, 2012 12:20

Casc - nieważne czy UPS, PGR czy co tam. Ludzie jeżdżą, spotykają się, przekazują wiedzę praktyczną - to się liczy, a nie jakieś tam opowieści o nazewnictwie :roll:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: waluś » ndz marca 04, 2012 12:46

Nie wiem o co Ci chodzi Casc ale podpisuję się w 100% pod tym co napisał googel.
Odniosę się do punktów:
1. Jak się zmobiluzuje ludzi to mamy jedną z najmocniejszych ekip w polsce. Nie rzadko jeździ więcej niż 10 osób razem.
2. Nikt nie jeździ (zauważ że była zima)
3. UPS zostało jak najbardziej. Mad Blades miał być jako dodatek. A i tak prawie wszyscy używają UPS.
4. A co mnie obchodzi, że stadion, dworzec, metro, lotnisko czy coś innego jest w budowie. Trasy do jeżdżenia na rolkach są te same co były przed budowami.
5. Ekipa UPS jest bardzo przyjazna, a ten punkt sprawia wrażenie "intruzom wstęp wzbroniony"
6. j.w

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: Googel6 » ndz marca 04, 2012 4:25

"Poznań jest piękny" to 2 w 1, nie chodziło mi tylko o infrastrukturę miasta, czy jakieś estetyczne walory, chociaż i te nie są złe, porównując z innymi miastami, chodziło mi też o tą część mentalną, bardzo lubię Poznań, czuje tam się jak w domu.

Cascu drogi, ja przez zimę jeździłem i to sporo, a jeżdżę jako UPS /PGR / MB, i wiem do czego pijesz, do tego, że sporo ludzi zamiast jeździć gada i gada, no ale miło tak sobie pogadać, każdy inny każdy co innego lubi, ja się doczekać nie mogę na wspólną jazdę z wami szalonymi ostrzami ^^. Ta grupa żyje, i ma się dobrze (wyjazd do Opola to potwierdził, do tego plany na drużynę hokejową).

Zapraszamy do Poznania, jest PIĘKNY! Ja jestem zauroczony nadal.

ps. Casc i reszta, co wy na forum robicie przy takiej pogodzie, wyjazd z chaty na rolki!! Ja już zaliczyłem dzisiejszą jazdę, więcej nie mogę, rany muszą się zagoić :D

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wczorajsza, wolna godzinka na freeride w Poznaniu

Post autor: Doody » ndz marca 04, 2012 11:40

Ja w ogóle nie wiem o co powyżej chodzi :mrgreen: ale dorzucę swoje trzy słowa: macie tam w Poznaniu naprawdę fajną ekipę i na pewno jak tylko będę miał możliwość i będę w pobliżu, to do Was dołączę co jakiś czas na FR
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Urban skating (freeride) informations, media / jazda po mieście informacje, media”