Smar aplikowany fabrycznie do BSB ABEC 5

Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

speed
Posty: 31
Rejestracja: czw marca 24, 2011 10:56
Moje rolki: RB Fusion 84

Smar aplikowany fabrycznie do BSB ABEC 5

Post autor: speed » czw czerwca 07, 2012 6:29

Ostatnio zastanawiałem się jaki to smar jest fabrycznie aplikowany do łożysk BSB ?


Obrazek

Biały kolor konsystencja bardzo delikatna w ogóle się nie lepi ani nie ciągnie a mimo wszystko dobrze się trzyma.
Oliwki którą dodają nie chcę używać żeby co chwila nie czyścić.
Moje pytanie jaki to smar ?
rolki: RB Fusion 84, łyżwy: Bauer Supreme one.8

speed
Posty: 31
Rejestracja: czw marca 24, 2011 10:56
Moje rolki: RB Fusion 84

Re: Smar aplikowany fabrycznie do BSB ABEC 5

Post autor: speed » sob czerwca 16, 2012 1:46

OK już nie szukam dowiedzieć się co to za smar. Nabyłem zwykły ŁT4S3 który jak dla mnie jest za gęsty i zamula łożyska. Może się mylę, ale nie polecam ŁT do łożysk w rolkach.
Potem nabyłem w Decathlonie smar silikonowy (chyba bo nie pisze) z teflonem i ma konsystencje podobną do tego aplikowanego w BSB ABEC5 jedynie kolor jest różowo bordowy nieprzezroczysty. 34 zł za 150ml duża tuba polecam.

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz czerwca 17, 2012 11:50 przez speed, łącznie zmieniany 1 raz.
rolki: RB Fusion 84, łyżwy: Bauer Supreme one.8

speed
Posty: 31
Rejestracja: czw marca 24, 2011 10:56
Moje rolki: RB Fusion 84

Re: Smar aplikowany fabrycznie do BSB ABEC 5

Post autor: speed » ndz czerwca 17, 2012 11:49

Witajcie!
Z ciekawości jak bylem w liroy merlin kupiłem Tawot maszynowy i w porównaniu do poprzedniego smaru nie odbiega jakością tak mi się wydaje. Mam wrażenie że ma jeszcze nieco mnie klejącą konsystencję. Nie ma teflonu ani innych bajerów no ale panie 7 zeta za 70ml to dobry deal. I do tego fajna buteleczka do aplikowania. Dokładnie taki jak poniżej Polecam!!!

Obrazek
rolki: RB Fusion 84, łyżwy: Bauer Supreme one.8

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Smar aplikowany fabrycznie do BSB ABEC 5

Post autor: Doody » pn czerwca 18, 2012 1:09

speed pisze:Witajcie!
Z ciekawości jak bylem w liroy merlin kupiłem Tawot maszynowy i w porównaniu do poprzedniego smaru nie odbiega jakością tak mi się wydaje. Mam wrażenie że ma jeszcze nieco mnie klejącą konsystencję. Nie ma teflonu ani innych bajerów no ale panie 7 zeta za 70ml to dobry deal. I do tego fajna buteleczka do aplikowania. Dokładnie taki jak poniżej Polecam!!!]
Mam stosuję i również polecam !
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment”