Płatności za sale

Hokej - treningi, rozgrywki - spotkajmy się, zagrajmy w hokeja
Let's play inline hockey. Trainings, games

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Płatności za sale

Post autor: KVELDULV » pn sierpnia 29, 2005 1:14

Zmienia się forma płatności za salę, dyna chciało podnieść cenę. Udało się to powstrzymać ale teraz będziemy płacić z góry za miesiąc więc również prosiłbym o kontakt w tej sprawie bo to już obowiązuje :!: :!: :!:
MY blood is my honor my resist my pride

Awatar użytkownika
SZUWAR
Posty: 45
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 1:28
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: SZUWAR » pn sierpnia 29, 2005 1:35

Witam
A jakies szczegóły - jak to bedzie rozwiazane ?

pozdro
Bartas

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: KVELDULV » pn sierpnia 29, 2005 1:47

dowiedziałem się o tym wczoraj wieczorem więc sam wiem niewiele jeszcze ale mają mieć na kasie przyciski hokej i poprostu jednym kliknięciem będą to nabijac na kasę i dokładnie będzie wiadomo jaki był wpływ z hokeja i część tych pieniędzy ma być przeznaczana na sprzęt. Bo w całym dyna nikt chyba dotychczas niemógł się połapać ile myśmy im w sumie do tej pory zapłacili. Tak czy inaczej ja widzę tu jeden przynajmniej duży plus-czy przyjdziesz sam czy w 10 to sala jest zapłacona i można czwiczyć, ja już kiedyś zapłaciłem za sale w 2 osoby i to naprawde niebyło śmieszne (razem z wf-istą w sobote po smierci JPII) a sami wiecie jak jest z frekwencją (ja tu nie jestem bynajmniej wyjątkiem) myślę, że to może nawet na ową frekwencje wpłynąć pozytywnie.
MY blood is my honor my resist my pride

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » pn sierpnia 29, 2005 3:22

sprawa jest prosta (może lepiej na forum o tym nie pisać w szczegółach) ale stała ekipa płaci stawkę, a kto dochodzi dopłaca za 1 wizytę i to idzie na górkę na następny miesiąc i wtedy stała ekipa płaci mniej! 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - trening, rozgrywki / Let's play inline hockey. Trainings, games”