Lodowisko

Hokej - treningi, rozgrywki - spotkajmy się, zagrajmy w hokeja
Let's play inline hockey. Trainings, games

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Koucz
Posty: 24
Rejestracja: sob września 03, 2005 6:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Lodowisko

Post autor: Koucz » wt maja 23, 2006 11:18

Jest nadzieja:)

http://wiadomosci.epoznan.pl/index.php? ... ws&id=1914

Mogliśmy zaprosić Pana Czerkawskiego na nasz trening, może by coś podpowiedział i zmotywował, tylko kto wiedział że bedzie w Poznaniu??:(

jacek_8
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 131
Rejestracja: czw maja 11, 2006 12:32
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Busko Zdrój/miasto Óć
Kontakt:

Post autor: jacek_8 » wt maja 23, 2006 1:29

A macie jakieś fajne panienki w drużynie. :wink: Jak nie to nie przyjedzie nigdy. To, a propos komentarzy w prasie. :D

Teraz poważnie. Pan Mariusz z całym szacunkiem dla jego osiągnięć sportowych, niestety nie potrafi wykorzystać swojego nazwiska dla skutecznego wzmocnienia pozycji hokeja w polskim sporcie. Nie uczynił nigdy nic poważnego w tym względzie. Obserwuję jego dziwne zachowania w czasie jego wizyt w Polsce. Mam na myśli meczyki pokazowe w hokeja na rolkach z pseudo-gwiazdami, tytuły sex-boy'a w czasopismach dla praczek itp. Tym się nie zachęci ani możnych w tym kraju, ani dzieci do naszego ulubionego sportu. Takie same błędy popełnia od lat Paweł Z. do spółki ze swoją menago Katarzyną w jeździe szybkiej. To się chyba nazywa narcyzmem Panowie, albo cholera już wie co. Mają jeszcze czas aby coś zmienić. Czy się im chce? Zobaczymy. Niektórzy mężczyźni podobno z czasem dorośleją.

Dziwię się też, że w Poznaniu obok jakiegoś nowego obiektu sportowego nie wybudowano lodowiska jako źródła ciepła dla niego. Ale skoro widziałem w Polsce halę sportową wybudowaną za EURO'sy zasilaną ciepłem pozyskiwanym z gruntu przez pompę ciepła, to po co się dziwić?
Ja też zamierzam walczyć o lodowisko w Busku Zdroju. Życzę Wam sukcesów.
Biedny wariat.
Sam to wiesz, że dla ludzi jest wariatem.
Lecz pieniądze, gdyby miał ekscentrykiem by się zwał.
To magia słów...

MikołajJankowski
Czterokółkowiec
Posty: 97
Rejestracja: pn listopada 21, 2005 1:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

Post autor: MikołajJankowski » wt maja 23, 2006 1:40

Z tego co wiem radni już przegłosowali to lodowisko! Czerkawski był i rozmawiał z Grobelnym. A co najważniejsze jedna sprawa ale o tym mogę w sobotę :lol:
Myszka Miki

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marek » pt września 08, 2006 5:19

Bogdanka otwarcie w pierwszej dekadzie Listopada :twisted: :twisted: :twisted:

Maciej Olejniczak
Posty: 46
Rejestracja: wt września 20, 2005 10:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej Olejniczak » pt września 08, 2006 6:23

No to jeszcze kasa i pogramy. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - trening, rozgrywki / Let's play inline hockey. Trainings, games”