RollMazur

Masowe przejazdy w różnych miastach / Night Skating in Poland
Kriss
Posty: 3
Rejestracja: pn sierpnia 04, 2014 11:46
Moje rolki: Rollerblade Twister
Jeżdżę od: 01 lip 2004

RollMazur

Post autor: Kriss » czw sierpnia 07, 2014 8:29

Już 29 sierpnia zapraszam wszystkich chętnych na VI edycję RollMazur!

RollMazur to cykliczna impreza dla fanów jazdy na rolkach organizowana 2 razy w roku (weekend - na początku lipca i końcu sierpnia). Impreza odbywa się w malowniczej wsi mazurskiej Karwica oddalonej 10 km od miejscowości Ruciane-Nida w kompleksie leśnym Puszczy Piskiej i nad jeziorem Nidzkim. Skupia osoby w każdym wieku lubiące aktywny wypoczynek. RollMazur to świetna alternatywa dla tych którzy dosyć mają wdychania spalin, zatłoczonych i monotonnych ulic swojego miasta.

Organizatorem i pomysłodawcą jest Krzysztof Rykowski (na FB Kriss Er tel. 600 25 55 95). W każdej edycji przewidziany jest jeden oficjalny przejazd. Trasa z Karwicy do Nidy ma około 10 kilometrów. Dla osób bardziej zaawansowanych dodatkowo 4 kilometry do Rucianego. W obie strony przejazd więc liczy odpowiednio 20 km lub 28 km. W zabezpieczeniu przejazdu jadą służby mundurowe (Policja, Straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne) oraz auto które w razie potrzeby zabiera uczestników tracących siły. Jednak dystans jaki jest do pokonania naprawdę okazuje się łatwym do przejechania nawet przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z rolkami.

Sprawy organizacyjne:
Zakwaterowanie pod namiotami na terenie Gościńca Wenus. Dla osób ceniących sobie komfort istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach lub domku. Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, boisko do siatkówki i badmintona, miejsce na ognisko, kąpielisko z pomostem oddalone jest o około 100 metrów oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne oraz jachty).
Więcej informacji a także zdjęcia i filmowe relacje z poprzednich edycji na stronie:
http://www.facebook.com/RollMazur

Link do wydarzenia:
http://www.facebook.com/events/530513033743543/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Masowe przejazdy w różnych miastach / Night Skating”