Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: Slawek » pn kwietnia 20, 2009 12:49

Casc pisze:Schodów nikt nam nie ukradnie, na szczęście, a jeśli już - to to nie będzie takie łatwe.
Taaak.... Tylko jak bedziesz po nich zjezdzal to Ci noge podstawia.... Bo schody niszczysz.... ;)

Awatar użytkownika
Casc
Prześcigant 4x100mm
Posty: 311
Rejestracja: sob lipca 12, 2008 3:20
Moje rolki: Fusion X5
Jeżdżę od: 15 maja 1996
Lokalizacja: Szczecin/Poznań

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: Casc » pn kwietnia 20, 2009 3:37

Akurat.

Z reguły jak pojawiam się w okolicy schodów to wszelki ruch ustaje ("co ten kretyn wyprawia???") i nie ma kogoś, kto by przytomnie podstawił mi nogę :-) Ale swoją drogą, gdyby była na to szansa, to by było jeszcze ciekawiej - mam takie dobre ochraniacze od Zica i jak do tej pory tyle dwa, albo trzy razy miałem okazję sprawdzić je w praktyce...
Mad Blades

Bauer FX1 (1996-1998)
Bauer FX3 (1999-2008)
Fusion X5 (2009 - ?)
Tak kiedyś wyglądały moje rolki:
Obrazek

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: miko » śr kwietnia 22, 2009 4:05

Casc pisze:Jak to czytam, to jeszcze bardziej zniechęcam się do slalomu... jeżeli ludzie potrafią być tak wredni zupełnie bez powodu, wyjdzie na to, że slalom będzie się ćwiczyło tylko w grupach, a samemu to lepiej będzie pojeździć i poskakać...
Eee tam, coś mi się wydaje, że próbujesz dowieść, że freeride lepszy od slalomu ... :twisted:
Istnienie wandalizmu nie powinno nikogo zniechęcać do slalomu. Raczej do osobników niszczących tor slalomowy "bo nie mają innego zajęcia".

A w temacie: Ja to nawet wolałbym być dziewczyną i jeździć freestyle slalom. IMHO To ładniej wygląda. Zazwyczaj więcej stylu w jeździe. I można ładnie się ubrać :)

Awatar użytkownika
Casc
Prześcigant 4x100mm
Posty: 311
Rejestracja: sob lipca 12, 2008 3:20
Moje rolki: Fusion X5
Jeżdżę od: 15 maja 1996
Lokalizacja: Szczecin/Poznań

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: Casc » śr kwietnia 22, 2009 9:29

miko pisze:Eee tam, coś mi się wydaje, że próbujesz dowieść, że freeride lepszy od slalomu ...
Bardzo ciekawa interpretacja moich słów i do tego bardzo nieprawdziwa. Nie wiem dlaczego miałbym udowadniać że freeride jest lepszy od slalomu, co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, uważam że te dwie dyscypliny są zupełnie nieporównywalne. Po drugie, jeżeli nawet byśmy mieli je porównywać np. na podstawie popularności, to nie trzeba być wielkim geniuszem, żeby zauważyć przewagę slalomu (ile osób jeździ slalom, ile freeride?).

Proszę mi nie wmawiać, że chcę udowadniać takie bzdury. Każdy jeździ w takiej dyscyplinie, jaka mu najbardziej odpowiada, nie zamierzam nikogo przekonywać, że któraś jest lepsza od innej. A słowa, które napisałem odnosiły się do tego, że przez ostatnie kilka miesięcy myślałem o spróbowaniu swoich sił w slalomie, ale teraz mi już taka ochota przechodzi (i to nie dlatego, że uważam slalom za "coś gorszego"!).

Pewnie, że wandalizm i złośliwość NIE POWINNY zniechęcać do slalomu. Ale jakoś tak się dziwnie składa, że niektórych zniechęcają - i nic na to nie poradzisz.
Mad Blades

Bauer FX1 (1996-1998)
Bauer FX3 (1999-2008)
Fusion X5 (2009 - ?)
Tak kiedyś wyglądały moje rolki:
Obrazek

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: jar-as » czw kwietnia 23, 2009 8:31

Nie powinienes sie tak denerwowac ,zlosc pieknosci skokow szkodzi :lol: nie chcesz chyba powiedzec ze odebrales slowa Miko jako probe wciskania Tobie zlej interpretacji Twoich slow .Odbieraj zarty nawet te miedzy wierszami ,bo stoimy po tej samej stronie.... a slalom w grupkach cwiczy sie bardzo przyjemnie a jeszcze przyjemniej jak sa z nami dziewczyny ( fajnie ubrane :lol: ), a jak jade sam to w takie miejsce gdzie nie bede wadzil nikomu lub niewiele ,a ze glupich nie sieja i nie orza tylko sie sami mnoza, nic na to nie poradzimy ,jedynie godnosciom osobistom mozemy stawic opor

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: miko » pt kwietnia 24, 2009 11:11

Casc pisze:
miko pisze:Eee tam, coś mi się wydaje, że próbujesz dowieść, że freeride lepszy od slalomu ...
A słowa, które napisałem odnosiły się do tego, że przez ostatnie kilka miesięcy myślałem o spróbowaniu swoich sił w slalomie, ale teraz mi już taka ochota przechodzi (i to nie dlatego, że uważam slalom za "coś gorszego"!).
I wszystko jasne. Opacznie Cię zrozumiałem, wybacz. Zdecydowanie stoim po tej samej stronie :)

Awatar użytkownika
shiru
Czterokółkowiec
Posty: 79
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 10:58
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: shiru » sob sierpnia 15, 2009 5:04

hehe....płeć żeńska się tylko spytała czy to aby wypada jej jeździć na rolkach przy kubkach, a płeć męska zrobiła z tego dyskusję na cztery strony;) to nie aluzja, czy złośliwość - rozbawiło mnie to jeno...

a co do tematu to mi osobiście podobają się slalomujące kobiety...;)

MamuciManiak
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 6:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Jarocin / Kraków

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: MamuciManiak » sob sierpnia 15, 2009 5:38

no fakt. slalom chyba lepszy (pomijając nieporównywalność i zupełną odmienność)...
bo jak tu zaufać kobiecie w ogóle, a co dopiero takiej co to potrafi uciekać przez różnego rodzaju miejskie zasieki? :p

Awatar użytkownika
Lidka :)
Posty: 49
Rejestracja: wt lipca 10, 2007 10:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Szczęśliwice

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: Lidka :) » pt października 23, 2009 5:29

Odgrzebuję całkiem już stare, ale:

Drogie Panie! Won sprzed kompa i między kubki! :)

Pozdrawiam i bardzo możliwe że witam, bo a)nigdy tu nie byłam b) byłam tak dawno że nie pamiętam ;)
Let's in-line!

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: jarekt » sob października 24, 2009 10:30

Witamy zywe potwierdzenie tezy, ze dziewczynie jak najbardziej wypada trenowac freestyle.
Milo Cie tu widziec.
Pozdrawiam
jarekt
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
Glonek
Posty: 41
Rejestracja: ndz sierpnia 16, 2009 10:16

Re: Czy dziewczynie wypada trenować Freestyle/freeride??

Post autor: Glonek » wt maja 18, 2010 11:33

Nie, dziewczyną nie wypada jeździć na slalomie i freestylowo też nie. Nie wypada dla tego że często są leprze od facetów, a to nie wypada hehe.

A creazy legs w wykonaniu kobiet wygląda tak bosko mrrrr kawai

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”