slalom między kubkami

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

trifolium
Posty: 3
Rejestracja: ndz lipca 02, 2006 3:22
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

slalom między kubkami

Post autor: trifolium » ndz lipca 23, 2006 5:49

Widziałam kiedyś w parku gościa który fandastycznie przejeżdżał slalom z ustawionymi kubkami krzyżując nogi. Ponieważ już wtedy jedździłam trochę na rolkach postanowiłąm, że też się tak nauczę. Ćwiczę i ćwiczę, ale odległości między kubkami mam wciąż półmetrowe albo i lepeij. Czy ktoś mógłby podzielić się radą, jak polepszyć technikę jazdy? W jaki sposób mam na krótkim odcinku zdąrzyć skrzyżować i rozkrzyżować nogi (które zresztą też małe nie są :)) ?!

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: slalom między kubkami

Post autor: uka » ndz lipca 23, 2006 7:19

trifolium pisze:Czy ktoś mógłby podzielić się radą, jak polepszyć technikę jazdy?
trifolium, skąd jesteś? Uzupelniej pls swój profil o miejsce zamieszkania. Myślę, że pewnie najlepiej będzie z kimś pogadać i poćwiczyć. A do tego kluczem jest to, skąd jesteś.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » ndz lipca 23, 2006 11:41

Sprobuj ustawic rolki na zewnetrznych krawedziach kolek, wtedy jest duuuzo latwiej. Poza tym ugiete nogi i odpowiedni balans cialem sie tez przydadza. Dobrze tez miec rolki z jak najkrotsza ploza (rozmiar ponizej 250mm)
No i na poczatek ustaw sobie kubeczki w odleglosci 120 cm od siebie, potem mozesz probowac na mniejszym rozstawie 80 cm, az w koncu dojdziesz do 50 cm :)
Jesli jestes z Warszawy to zapraszam do Parku Szczesliwickiego codziennie od 19:00..... Chetnie pomozemy w nauce....

Slawek
> http://www.janarolki.mth.pl <

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”