gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

malutki83
Posty: 19
Rejestracja: czw lutego 14, 2008 11:34

gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: malutki83 » sob lutego 16, 2008 11:29

witam
znacie moze jakis dobry sklep z rolkami w trojmiescie gdzie bede mogł przymierzyc powerslaidy

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: miko » ndz lutego 17, 2008 6:29

Nie jestem z 3miasta, wiec w sumie g... wiem, ale chyba bedzie klopot... mam nadzieje, ze sie myle...
Dawno temu asystowalem w kupnie rolek bedac w gdyni i wydaje mi sie, ze kupowalismy w niewielkim sklepie zlokalizowanym obok centrum handlowego Klif, wzglednie Morena - dawno to bylo i slabo pamietam. Moze ktos pomoze przypomniec.
znam kilka miejsc, ale internetowych, gdzie - byc moze - jeszcze beda. Musialbys popytac. Szansa mala. Zreszta watek o dostepnosci PS CELL II byl juz na tym forum max 2 tyg. temu. Poszukaj.

Chcesz kupic, czy przymierzyc i kupic? :) Jesli to pierwsze, to poprzez sklepy netowe.

malutki: Czemu do podczepiles swojego pytania do watku ktory zalozyles, skoro jestes juz zdecydowany na konkretny model, to mozna bylo tam napisac: http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... 426#p33530

malutki83
Posty: 19
Rejestracja: czw lutego 14, 2008 11:34

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: malutki83 » ndz lutego 17, 2008 7:09

chce przymierzyc a potem kupić przez internet a gdzie nie pojde to sa same k2 i fila ,

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: miko » ndz lutego 17, 2008 7:18

Wydaje mi sie, ze sklep o ktorym mowie byl/jest na swierkowej albo przebendowskich. Tak wynika z mapy..
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=Gdyn ... =3&scale=1

Ale jesli Przebendowskich, to moze sie rozchodzic o Sport Manie, a oni sa dystrbutorem K2... :)
moze trojmiasto jest zdominowane przez K2 i File? Zadnych powerslajduff?

Nie wskaze Ci sklepu w trojmiescie, moge jedynie podpowiedziec, ze na tym forum temat Powerslajdow doczekal sie juz wielu opracowan, wiele osob ma te rolke i widzialem nawet rozmiarowke powerslajda na forum. Byly tez rozmowy o tym i porady jak dobrac sobie dobry rozmiar powerslajda i kupic przez neta ... poszukaj i wklej tu linka, bedzie dla potomkow.

malutki83
Posty: 19
Rejestracja: czw lutego 14, 2008 11:34

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: malutki83 » ndz lutego 17, 2008 9:24

ok napewno bede ostro szukał,
a moze gdzies w toruniu albo bydgoszczy masz plan gdzie kupic powerslejdy bo tam tez dosc często przebywam

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: miko » ndz lutego 17, 2008 9:35

Proste, ze mam, mam rolkarskie plany całego świata, możesz być nawet w honolulu i hondurasie, a ja ci powiem gdzie kupić rolkę. Dzwoń wtedy do mnie :twisted:

(ha ha ha)

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: miko » ndz lutego 17, 2008 9:40

A tak wogole to poczekaj, sezon zacznie sie marzec/kwiecien, sprzet zacznie sie pojawiac. Gdzie teraz bedziesz jezdzil? Za dwa miesiace bedzie latwiej kupic, nie?

malutki83
Posty: 19
Rejestracja: czw lutego 14, 2008 11:34

Re: gdzie w trojmiescie kupic powersleidy cell

Post autor: malutki83 » sob lutego 23, 2008 11:33

jezdze teraz po całym pomorskim woj i kujawsko pomorskim oraz ollsztynie i elblągu wiec jesli znacie jakies dobre sklepy na tym terenie to napiszcie,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”