Pytanie o rozmiar [ Powerslide - FSK Metro 11]

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

rollerman
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 2:23

Pytanie o rozmiar [ Powerslide - FSK Metro 11]

Post autor: rollerman » pt grudnia 16, 2011 6:55

Witam.
Mam okazję kupienia w atrakcyjnej cenie Powerslid'y - FSK Metro 11 z rozmiarem 43- 28 cm. Moja stopa jest nieco większa :) ma dł. 28.3 cm. Jak myślicie, czy liner w trakcie użytkowania rozbije się na tyle , abym nie czuł dyskomfortu?

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pytanie o rozmiar [ Powerslide - FSK Metro 11]

Post autor: Doody » pn grudnia 19, 2011 12:06

Liner może się lekko "rozbić" ale skorupa nie - jeśli nie przymierzysz nie będziesz wiedział, a wygoda jest najważniejsza.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytanie o rozmiar [ Powerslide - FSK Metro 11]

Post autor: Herb » wt grudnia 20, 2011 2:47

Wsadziłem do Metro rozmiaru 43 liner z RB Fusion o długości 285mm i pasował idealnie. Te rolki kupił ode mnie chłopak który ma stopę ok 282mm z tego co pamiętam. Myślę, że możesz zaryzykować. W razie problemów - wyjmij wkładkę z linera i zastąp cieńszą.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

rollerman
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 2:23

Re: Pytanie o rozmiar [ Powerslide - FSK Metro 11]

Post autor: rollerman » wt grudnia 20, 2011 4:19

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Sprawa o tyle nie jest prosta, że nie mam możliwości przymierzyć ( sprzedaż przez sklep internetowy). No, ale to już mój problem :wink:
Dobrze Herb, że wspomniałeś o linerze RB Fusion- mam 84 :-) Zamierzam jednak je sprzedać i kupić jakieś do slalomu, stąd też- po wypatrzeniu Metro...moje pytanie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”