Pomoc w zakupie rolek freestyle/urban

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Arey
Posty: 4
Rejestracja: wt sierpnia 28, 2012 5:39
Moje rolki: Brak
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Pomoc w zakupie rolek freestyle/urban

Post autor: Arey » wt sierpnia 28, 2012 5:43

Witam wszystkich!
Chcę spełnić w końcu swoje marzenie i zakupić dobre rolki do jazdy freestyle/urban
Zainspirowany tym filmem http://www.youtube.com/watch?v=Y9VoSmjkgFI poszkuje rolek które wytrzymają dośc mocne przeciążenia ponieważ planuję jazdę podobną. Od ponad 4 lat śmigam na łżywach jednak jest to w sezonie zimowym, na wiosne/lato/jesien brak mi podobnej atrkacji dlatego pragnę otworzyć to samo na rolkach. W moim mieście również jest skatepark jednak nie planuje jakiś grindów czy innych zabaw na rolkach, po prostu pojezdzic po różnych pochylniach ale to jedynie swoją drogą, nie potrzebuje rolek do jazdy agresywnej. Cena oczywiście do 700zł. Z opini polecane mi były rollerblade x3 jednak posłucham waszej opini. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie rolek freestyle/urban

Post autor: Doody » wt sierpnia 28, 2012 6:11

X3 są ok, poza tym Rollerblade Fusion 84 i Twister, SEBA FRX, FR1, FR2, Fila NRK BX i Black.

Wybierz te które Ci będą dobrze leżały na nodze.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Arey
Posty: 4
Rejestracja: wt sierpnia 28, 2012 5:39
Moje rolki: Brak
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Pomoc w zakupie rolek freestyle/urban

Post autor: Arey » wt sierpnia 28, 2012 7:42

Problem w tym że chcę zamówić przez internet i nie mam możliwości sprawdzenia na nodze, nie mieszkam w dużym mieście tak więc muszę liczyć na internet :/

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie rolek freestyle/urban

Post autor: Doody » wt sierpnia 28, 2012 8:01

Jeśli nie wiesz dokładnie co i jak, a musisz kupić przez neta to kupuj u Zico - dobierze Ci rozmiar i na pewno się jakoś dogadacie ;)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”