Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Freestyle slalom - zawody, imprezy, pokazy / Inline freestyle slalom - competition, events, shows

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: Pedro » czw listopada 25, 2010 7:11

http://rzeszowslalombattle.com/news/

Co prawda już po zawodach (sam nie wiem, czemu nikt nie wrzucił tu żadnego info), ale warto obejrzeć rewelacyjny Edit Zegarka z tej imprezy :)


Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: zico » czw listopada 25, 2010 7:56

Pedro pisze:...(sam nie wiem, czemu nikt nie wrzucił tu żadnego info)...
Kij w mrowisko, a co:

- nie otrzymałem pełnych informacji na temat zawodów
- specjaliści, którzy są lepiej zorientowani w slalomie nie dali żadnej informacji
- mamy koniec listopada, ten temat z września: viewtopic.php?f=20&t=4711#p57587 hucznie otwarty, a ŻADNA osoba związana z freestylem nie skontaktowała się z PZSW, ba, nawet nie wysłała ŻADNEGO e-maila aby wrzucić coś na stronę związku o freestyle.

Nie ma lekko. W tematach zawsze jakieś "czemu", "dlaczego", "trzeba zacząć od siebie" - a nic się dalej nie dzieje.

Masz odpowiedź, czemu tutaj nikt nie wrzucił żadnego info. :twisted:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: Herb » czw listopada 25, 2010 11:13

Luz Zico, ważne że im się impreza udała. Jak nie mają ochoty się reklamować i wychodzić z inicjatywą, ich sprawa. A Pedro na pewno nie miał na myśli Ciebie, tylko właśnie specjalistów - zawodników freestyle slalom udzielających się aktywnie na forach. Nie róbmy burzy w szklance wody... Lepiej się zastanowić co można zrobić by komunikacja slalom - reszta sportów wrotkarskich tak nie kulała (w sumie ten sam problem tyczy się jazdy agresywnej).
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: zico » czw listopada 25, 2010 11:18

Nie ma lekko :twisted:
W powyższym linku do tematu Witek jasno przedstawił otwartość głównego organu całego wrotkarstwa w Polsce - zielone światło, śmiało można przesyłać informacje, żeby je wstawić.

Bardzo dobrze, że Pedro to napisał, przy tej właśnie okazji "ostro" przypomniałem o temacie, który pojawił się dzięki Tobie dwa miesiące temu. Są tam deklaracje o współpracy - i co? I cisza. Nic więcej nie muszę dodawać :twisted:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: Pedro » czw listopada 25, 2010 12:32

Pedro pisze:(sam nie wiem, czemu nikt nie wrzucił tu żadnego info)
Zico, te zdanie adresowałem również do siebie, bo mimo, że nie byłem organizatorem, to faktycznie - jako uczestnik i w miarę zorientowany w temacie - mogłem sam njusa tutaj wrzucić. Nie wiem, może trochę nie chciałem się wysuwać przed szereg i uprzedzać samych orgów (Wodza).

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: jar-as » czw listopada 25, 2010 1:08

zico pisze:Nie ma lekko :twisted:
W powyższym linku do tematu Witek jasno przedstawił otwartość głównego organu całego wrotkarstwa w Polsce - zielone światło, śmiało można przesyłać informacje, żeby je wstawić.

Bardzo dobrze, że Pedro to napisał, przy tej właśnie okazji "ostro" przypomniałem o temacie, który pojawił się dzięki Tobie dwa miesiące temu. Są tam deklaracje o współpracy - i co? I cisza. Nic więcej nie muszę dodawać :twisted:

Sorry Zico ale chyba pierwszy raz muszę napisać niecenzuralnie .Przestań pieprzyć !!! .Nie masz pojęcia o kontaktach z PZSW moim czy innych , kontakt był i jest . .Nie znasz sprawy ,do końca a niepotrzebnie mącisz i nie chce mi sie jej tłumaczyc poprzez forum, jak masz ochote to sie kiedys możemy spotkać i pogadać a tutaj nie ma co mącic i robić sztucznego zamiesznia .Jeśli zabierasz zdanie sprawdź najpierw źródła .A to forum i to ze tu sie nic nie pojawiło ma taki sam związek z łamami PZSW o których była mowa w cytowanym poście , jak zorza polarna z miesiączkowaniem pingwinów .
Nie moge jedak pominąć tego ,że człowiek z Twojego teamu był czwarty na tych zawodach ,co nie było się czym chwalić ?,nie wiedziałeś o zawodach ??? nie macie kontaktu ze sobą ? To jest wg mnie p****e w bambus i wykorzystywanie sytuacji by mącić .
Sorry Zico ale na dzień dzisiejszy tak to widzę .Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam .

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: zico » czw listopada 25, 2010 1:23

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Może jest jakiś problem z komunikacją, ale właśnie od PZSW wiem, że do dnia wczorajszego w sprawie tematu z linku, który podałem NIKT się nie kontaktował. Poza tym czarno na białym widać, że nic się na stronie PZSW nie pojawiło z działu freestyle - prawda?
Nie "pieprzę" tylko podaję na tacy FAKTY, które łatwo można zweryfikować.

Newsy z PSZW, brak informacji o freestyle z ostatnich dwóch miesięcy (poza filmem z Krakowa).
Brak informacji na forum, jak napisał Pedro.

Więc?

A co do "mojego" zawodnika, jak cytujesz:
jar-as pisze:Nie moge jedak pominąć tego ,że człowiek z Twojego teamu był czwarty na tych zawodach ,co nie było się czym chwalić ?,nie wiedziałeś o zawodach ??? nie macie kontaktu ze sobą ?
Napisałem wyraźnie, że nie otrzymałem dokładnych informacji na temat tych zawodów - trudności ze zrozumieniem tekstu, który napisałem?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: Pedro » czw listopada 25, 2010 1:46

uffff ... i co ja najlepszego narobiłem ?! :shock:
na pewno moją intencją nie było kierowanie dyskusji w tę stronę, w którą zeszła ...
ja tylko filmik Zegarka chciałem "podać dalej" ... :oops:

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: jar-as » czw listopada 25, 2010 1:51

A co mam Ci podesłać wymiane e-mail z PZSW.( edit ...uogólniłem personalia nie sa wazne) ? Człowieku nikt tu nie wspominał o sprawie z PZSW ,wtrąciłeś to bo chciałeś wtrącić .
Problemy ze zrozumieniem tekstu ,...tak ,chyba tak .Masz zawodnika i nie wiesz gdzie jeżdzi , na jakich zawodach startuje ? To jest dla mnie niezrozumiałe.
Wmieszałeś w sprawę moje osobiste chęci porozumienia sie ze związkiem na płaszczyźnie freestyle -PZSW .PZSW musiałby skłamać jeśli powiedział ,że nie było kontaktu ( edit ....a w to nie uwierzę nie chce włączać to nikogo personalnie i tak dobrze wiesz o kogo chodzi ) .Ale to, żeby to nastąpiło i zeby formalnie (tak jak to lubisz ) mogło wszystko działać ,niestety wymaga czasu i działan jak to niektórzy mówia pozakulisowych .Bez pewnych uzgodnień bez jasności sprawy dla wszystkich dla zwiazku dla ogólnie pojętej rzeszy freestylu nie mogę samopas wychodzić przed szereg i udawać tego który pojednał swiat . Takimi uwagami jakie czynisz bez choćby zapytanie sie mnie ,skoro wiesz do kogo pijesz ,robisz niepotrzebny zamęt .I powiedz co dobrego z tego wynikło ,że podjąłeś temat w ten sposób ,tylko niepotrzebne nerwy ,bo nie potrafię spokojnie patrzeć i mówić ,że pada deszcz gdy plują .

To zrobiłem we wspominanym poście było właśnie takim wyrwaniem sie przed szereg ,bo chciałem dobrze ale jak widać ,żeby było dobrze, potrzeba czasu by owoc mógł dojrzeć .I trzeba znać sprawę z każdej strony a Ty tym razem niestety jej nie znasz i robisz ten sam błąd który ja popełniłem

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: zico » czw listopada 25, 2010 2:13

Nie mąć i nie mieszaj do tego "moich" zawodników, skup się na temacie - piszę o tym po raz trzeci.

Nie ma informacji o powyższych zawodach, bo NIKT się nie ruszył w tej sprawie - proste jak drut. NIKT to nie znaczy tylko i wyłącznie TY, bo w temacie wypowiadało się kilka osób. Jednak skoro odezwałeś się tutaj i twierdzisz, że "pieprzę" oraz stawiasz argumenty w stylu "mój zawodnik" ponad głównym tematem dyskusji, że NIE BYŁO ŻADNEJ wzmianki na temat zawodów, to mam prawo odpisać, że liczą się czyny, a nie puste słowa. Brak widocznych efektów dwu miesięcznego puszczania sobie e-maili. Wszystko w temacie. I proszę Cię - nie mąć. Ma być czarno na białym.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: jar-as » czw listopada 25, 2010 2:29

zico pisze:Nie mąć i nie mieszaj do tego "moich" zawodników, skup się na temacie - piszę o tym po raz trzeci.

Nie ma informacji o powyższych zawodach, bo NIKT się nie ruszył w tej sprawie - proste jak drut. NIKT to nie znaczy tylko i wyłącznie TY, bo w temacie wypowiadało się kilka osób. Jednak skoro odezwałeś się tutaj i twierdzisz, że "pieprzę" oraz stawiasz argumenty w stylu "mój zawodnik" ponad głównym tematem dyskusji, że NIE BYŁO ŻADNEJ wzmianki na temat zawodów, to mam prawo odpisać, że liczą się czyny, a nie puste słowa. Brak widocznych efektów dwu miesięcznego puszczania sobie e-maili. Wszystko w temacie. I proszę Cię - nie mąć. Ma być czarno na białym.
Wg mnie musiałeś mieć informacje ,a wnioskuje to z tad iż własnie jest ten zawodnik .Czarno na białym ....prosze Cię .
Zwyczajowo jest Team jest kontakt i grafik zawodów proste jak drut prawda ? .Pytanie Pedro było proste dziwił sie ,że nikt sie nie "wyprodukował " w tym tym wątku i tyle .Te zawody które my organizowaliśmy zawsze "były" tutaj .Mogłeś tak samo jak kazdy inny wrzucić choć info i to jest sedno tematu a nie watek z PZSW .Podjąłeś jednak temat z innej beczki nie zbadawszy tematu do końca ,a mi zarzucasz ,że mącę .Kto wiatr sieje ,burze zbiera .
Jednak widzisz potwierdzasz ze był kontakt moze póki co jałowy ale był ,a co z tego wyniknie to juz mój problem .

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: zico » czw listopada 25, 2010 2:42

Nie ważne KTO podjął temat. Ważne, że nie widać efektów, a temat o ich poprawie został podany w mojej odpowiedzi. Tam też jest właśnie info o tym, że miała być współpraca, a szczególnie był hałas o to, że na stronie PZSW nie ma wzmianek na temat freestyle. W temacie pojawili się właśnie głównie freestyle`owcy, z zarzutami, że nic się nie dzieje. Była odpowiedź, że nie ma ludzi do tego. Była odpowiedź, że trzeba działać i są ręce do tego. I co? I nic.
Bardzo łatwo jest wstawić info na ich stronę, trzeba chcieć. Z mojej strony mogę to robić, ale sądzę, że są o wiele lepsze do tego nadające się osoby, które są w temacie na bieżąco (jak np. w temacie imprez i zawodów freestyle), które mogą takie informacje wstawiać - to jest opinia po przeczytaniu kilku wypowiedzi osób w temacie o poprawie sytuacji wrotkarstwa, a szczególnie freestyle.

A co do mącenia: co ma wspólnego "mój" zawodnik, albo inaczej: osoba, która lubi jeździć w moich barwach, której nie narzucam startów w imprezach. Mój team działa na zupełnie innych zasadach, o których nie masz zielonego pojęcia, ani też te osoby nie mają wspólnego mianownika do tematu, o którym jest ta dyskusja. Co z tego, że startował w tych zawodach i jest jakoś ze mną powiązany? On jeździ, ja jeżdżę, on nie deklarował się w temacie współpracy z freestyle, ja również. Więc o co tak naprawdę Tobie chodzi w tym temacie pobocznym dotyczących "moich" zawodników?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: jar-as » czw listopada 25, 2010 3:14

Nie nie chyba jednak nie rozumiesz .Ale jeszcze raz wytłumacze skąd mój "krzyk" ( Krzysiek nie obraź sie jeśli to czytasz ) .Watek był prosty Pedro zdziwił sie ze w tym watku było pusto .No było to fakt .Co zrobiłeś ? ano wrzuciłeś kij w mrowisko czyli kto mąci ? No dobra nie bedziemy sie licytować .Pkt pierwszy Twojego kija nie dostałeś pełnego info OK byc moze .Pkt 2 prawda .
Pkt 3 Najzwyczajniej naginasz fakty .Osoby sie skontaktowały a Ty wysuwasz wnioski bez CZARNEGO NA BIAŁYM jak to zaznaczasz i jak oczekujesz ode mnie , bez jakiegokolwiek kontaktu z osobami zainteresowanymi , co i dlaczego .Tak sie najzwyczajniej nie robi jeśli chce sie zgody .Jednostronne przedstawianie sprawy niczemu nie służy .
Co do Twojego Teamu i tego kto w nim jeżdzi ,najwyraźniej inaczej widzę prace w team'ie i jak napisałem to był tylko i wyłacznie mój wniosek z faktów , o ktorych wiem tylko tyle co wyczytam lub dowiem sie u źródła .
Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego w "tamtych " tematach nic sie nie dzieje powtarzam zadzwoń napisz , po postu skontaktuj sie zanim zaczniesz obrażać i naginać fakty .Co oczywiście nie znaczy ze sie obrażam jedynie uważam ze nie znasz tematu z obu stron a czepiłeś sie tego, ze na stronie PZSW nie ma naszych informacji co nie ma zupełnie związku z postem Pedra .Wiec nie zarzucaj mi ze zbaczam z tematu zasadniczego ,bo temat był banalny ale musiałeś go rozdmuchać "kijem w mrowisko".

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: zico » czw listopada 25, 2010 3:57

Jest tyle ważnych spraw, a banalność, wręcz prostota wstawienia informacji o kolejnych zawodach zawodzi? Co mam myśleć o ludziach, którzy deklarują swoją postawę o rozwoju freestyle, a mija dosyć dużo czasu i NIC się nie dzieje, nie widać tego na zewnątrz? Lepiej zaraz uderzyć w tego, co twardo napisał jak sprawa wygląda tu i teraz, bo tak jest łatwiej nieprawdaż? Odezwałeś się Ty w tym temacie no to dyskusja idzie też w Twoją stronę - proste. Gdzie jest ta cała rzesza krzykaczy, która była w tamtym temacie, zarejestrowała się na chwilę, po to aby coś tam sobie popisać i tyle ich widziano? Powiem więcej: weźcie się do pracy żeby popularyzować ten odłam wrotkarstwa, tj. były deklaracje w temacie o popularyzacji i fundamentalnych sprawach związanych w tej dyscyplinie.
I to nie jest ostra, czepialska wypowiedź, tylko bardzo czytelna i przedstawiająca stan faktyczny odpowiedź o tych wszystkich freestylowych newsach i osobach, które miały pomagać.

PS
jar-as pisze:Co do Twojego Teamu i tego kto w nim jeżdzi ,najwyraźniej inaczej widzę prace w team'ie i jak napisałem to był tylko i wyłacznie mój wniosek z faktów , o ktorych wiem tylko tyle co wyczytam lub dowiem sie u źródła .
To nie doczytałeś, a tym bardziej nie pytałeś się u źródła:

"Team Zico Racing - Kolor czy rodzaj stroju, uprawiana dyscyplina, przynależność klubowa nie są tutaj najistotniejszymi kwestiami. Przede wszystkim liczą się takie cechy jak zaufanie, szacunek i honor, zasady fair play, czerpanie przyjemności i radości z jazdy. Nieważne czy jest to trening dzielący nas setkami kilometrów; rodzaj dyscypliny, którą uprawiamy; trick czy najlepszy czas jaki uzyskamy - ważne, że dzięki doświadczeniu "Zico Racing" możemy korzystać z najbardziej zaawansowanego sprzętu i cieszyć się zdrowiem oraz wrotkarstwem jak najdłużej. Zapraszamy do świata ludzi, których łączy jedna pasja - wrotkarstwo. "
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rzeszów slalom battle - 20.11.2010

Post autor: jar-as » czw listopada 25, 2010 4:26

Cóż pozostaję przy swoim .Niezależnie co uważasz o newsach itp , w dziedzinie "free" , to co zrobiłeś to było celowe i nie służące jak wspomniałem niczemu a już najmniej dobrej atmosferze i pracy nad popularyzacją tej odmiany wrotkarstwa . Czy pracujemy czy nie cóż mam frajde w tym co robie- co robimy na tym polu. .Weźcie sie do pracy ...hm tylko się uśmiechnę i życzę miłego dnia .
Zico Ty działasz na tym polu ile czasu , od ilu lat działasz społecznie ,czy też w inny sposób by popularyzować ten sport chyba ponad 10 prawda ? My zaczeliśmy naszą prace w zeszłym roku i jej jeszcze nie skończyliśmy .Co Ty wiesz o naszym działaniu i naszej pracy myślę tu tylko i wyłącznie o np Polskim Stowarzyszeniu Freeskate'u i Bałtyckim Stowarzyszeniu Freeskate'u www.bsf.org.pl oraz www.fajnyslalom.pl
Pisać ostro a pisać prawdę, to zupełnie dwie różne sprawy .
A teraz idę sobie poleżeć :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - zawody / Inline freestyle slalom - events”