Serdecznie witam na forum www.wrotkarstwo.pl

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Serdecznie witam na forum www.wrotkarstwo.pl

Post autor: zico » śr stycznia 28, 2004 10:29

:D Serdecznie witam na forum http://www.wrotkarstwo.pl ! Zapraszam do czynnego udziału w rozmowach o jeździe na rolkach!:)

PAwel

Post autor: PAwel » czw stycznia 29, 2004 2:53

a czy o jeździe na rolkach na rowerze też można pogadać?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw stycznia 29, 2004 8:24

Cześć PAwel! Jasne, że można:)

kajboj
Posty: 4
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 11:35
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kajboj » czw stycznia 29, 2004 11:53

Fajnie, ze powstalo takie forum. O tej porze roku to chyba nie bedzie tu za duzego ruchu.

Sezon raczej na lyzwy. Przykrecilem plozy short-trackowe do moich butow -- napalilem sie, ze moze jakies okoliczne jeziorko zamarznie i sobie pojezdze, ale wszystko przykryl snieg. Tylko dwa razy sie przejechalem na rozlewiskach obok rzeczki, bo woda tam ma kilka cm glebokosci i blyskawicznie zamarza (zdazyla przed sniegiem). A na lodowisku bylem kilka razy i porazka -- kupa ludzi, malo miejsca, pelno dzieciarni -- nie tego szukam na rolkach i lyzwach.

Na razie jezdze na rowerze -- super zabawa zima -- zdecydowanie bardziej emocjonujace niz rower latem.

Moze trzeba by zbudowac sobie slideboard? Uzywa ktos?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw stycznia 29, 2004 8:09

Powstało teraz, aby w razie czego mieć czas na ewentualne poprawy.

Właśnie mam robiony slideboard - dobra rzecz. Szukałem kiedyś materiału formica - najlepszej płyty do zrobienia slideboardu. Ale facet mnie zabił z ceną - 1050 netto zrobienie całego slideboardu. Ceny płyty nie podał. Więc robię zwykłą dechę do prasowania;)

Gość

Post autor: Gość » czw stycznia 29, 2004 11:27

To jesli nie ta formica, to co? Jaki masz plan: wymiary, material, w czym bedziesz na tym "posuwal"? W tym roku to juz raczej nie zrobie, ale w przyszlym zimowym sezonie bralbym to pod uwage.

Zwierzyna
Posty: 12
Rejestracja: pt stycznia 30, 2004 2:28
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zwierzyna » pt stycznia 30, 2004 2:33

Witam,

Też uważam, że pomysł na to forum to fajna rzecz. Ja od jakiegoś roku szukam kogoś do treningu, ale brak chętnych. Może tą drogą się uda, oczywiście za kilka miesięcy.
Na razie rower stacjonary i 3 razy w tygodniu hokej, ale w bardzo amatorskiej grupie (bardzie dla kondycji niż rozrywki).
Pozdrawiam
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pt stycznia 30, 2004 7:39

Jak będę miał zrobione (robi to znajomy dla mnie) dam znać z jakiego materiału zostało wykonane, mówił, że będzie jak lodowisko - zobaczymy. Wiem na pewno, że na obuwie zakłada się wełniane (czy tam jakieś wełno podobne) bambosze, na straganach można takie kupić i wtedy się ma ten poślizg:) Mam prośbę - Temat slideboard pojawi się w dziale trening albo sprzęt, a temat o spotkaniach treningowych do przyjedź, pogadaj, potrenuj:) Pozdrawiam, Zico.

Zablokowany

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”