Sponsoring, opłaty

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Sponsoring, opłaty

Post autor: krzysztof_plich » wt czerwca 30, 2009 11:21

bj43 pisze:O pozyskanie do swojego grona tak uzdolnionych zawodników jak Piotr Drzastwa, kluby powinny się bić. To wielki talent. W Osiecznicy pokazał swój wilczy pazur i wolę walki, jak wynika z opisu Krzysztofa.
Niezależnie od poczynań klubów w zakresie rekrutacji nowych zawodników, powinien powstać program wyławiania i wspierania młodych talentów. W opracowaniu takiego programu i pozyskiwania środków finansowych na ten cel widzę dużą rolę PZSW.
Z tego co wiem to polski związek ma super opcje dla ludzi pozyskujących sponsorów, jest to bardzo sprawiedliwe moim skromnym zdaniem, nie wiem jak było kiedyś ale teraz są super możliwości, niektórzy mogą o tym nie wiedzieć nadal się uczymy i przepływ informacji staje sie coraz większy i szybszy, dodatkowo polski związek wspiera sprzętowo kluby w całej Polsce sam dowiedziałem się o tyn niedawno tak wiec wszystko zmierza w dobrą strone, osobną sprawą jest kompleksowy sponsoring (startowe noclegi transport itp.) dla poszczególnych zawodników, super że takie firmy jak Ambra i reszta sponsorów na strojach owego Team'u chcą wspierać zawodników w Polsce bo bez ich wsparcia młode wilki nie miałby możliwości rozwoju, ludzie związani z handlem nie powinni robić sobie dojnych krów z zawodników, zawodnik jest od promowania, co to za chora opcja zawodnik płaci składki, licencje, startowe, hotel, sprzęt(około 10tyś na sezon), wyżywienie, i tylko po to by reklamować barwy klubu i prywatne interesy, dziękuje nie skorzystam, czasami trzeba rozgraniczyć promocje od dobrego interesu ;)
Andrzej pisze:
krzysztof_plich pisze: ... szkoda że ludzie potrafią tylko krytykować działaczy ale sami nie wyjdą z żadną inicjatywą, ale jak widać w naszych czasach jest to standardowy proceder.
Tak właśnie zrobiłeś. Cieszę się że na własnym przykładzie potrafiłeś opisać działania dużej grupy ludzi.
Szacun
krzysztof_plich pisze: Piotrek D. to 16letni zawodnik który dopiero od zeszłego sezonu jeździ na szybkich rolkach, w poznaniu reprezentuje stowarzyszenie SSWMALTA ale jak widać wsparcie ze strony miłośników jazdy na rolkach ma zawsze tylko w formie wypowiedzi (i to jakich
Pozwolisz że zacytuję dyrektora poznańskiego POSiR: "Pańska opinia jest nierzetelna i krzywdząca"
przepraszam mój błąd Paweł Ciężki reprezentuje SSW zapomniałem dopisać, pozdrawiam

Bardzo fajnie ze firmy zaczynają inwestować w imprezy i zawodników zwiększa to atrakcyjność i skutkuje większą frekwencją na zawodach, nikt nie powinien mieć monopolu odrobina konkurencji zapobiega stagnacji, W Osiecznicy nagrody ufundowała firma Powerslide w współpracy z polskim związkiem, i jeszcze kilku regionalnych sponsorów za co dziękuje w imieniu wszystkich konsumentów owych zawodów, pozdrawiam
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sponsoring, opłaty

Post autor: zico » wt czerwca 30, 2009 11:45

To nie jest takie proste jak się Tobie wydaje. I BARDZO proszę, nie udzielaj się o klubie SSW Malta, bo sam od niego odszedłeś, do którego nic nie wniosłeś i już w nim nie jesteś. Dodam, że już chyba nie pamiętasz swojego poparcia, że trzeba niestety poświęcić swój czas aby coś zrobić również dla klubu. Tak Krzysztofie - od siebie. A nie wymagać tego od innych nie robiąc NIC. Odszedłeś - proszę bardzo. Więc teksty o klubie SSW Malta powinny być dla Ciebie całkowicie zamknięte. Przeczytaj proszę wiadomość na PW.

Każdy z nas inwestuje w imprezę. Firma, wolontariusze, obsługa, zawodnicy. Tak, KAŻDY Z NAS jest inwestorem imprezy. Bez nikogo z tych osób taka impreza by nie działała. Nie możesz patrzeć w kierunku - dobrze, że ktoś daje, niedobrze, że ktoś nie da. Myślisz, że każdy KTÓRY JEŹDZI zasługuje zaraz żeby być opłacany? W jakim świecie żyjesz Krzysztofie? Na ten moment dużo zależy od nas samych. To właśnie my decydujemy o popularności imprez, o startach w zawodach. To, że się płaci jest to normalne wszędzie na świecie. Nikt nie robi z tego afery, poza ostatnimi Twoimi postami i jakimiś dziwnymi ruchami.
Nie podoba się coś - zadziałaj, a nie komentuj.

Sorry za taki komentarz, ale ile można tłumaczyć.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Sponsoring, opłaty

Post autor: WFH » wt czerwca 30, 2009 11:57

Na wsparcie sponsorów w rzeczywistym tego słowa znaczeniu może liczyć bardzo wąska grupa osób na świecie - reprezentujący zawodowe teamy. W Polsce obecna sytuacja grupy Ambra/KS Wilanów wcale nie wygląda tak różowo.
Sprawa pozyskania sponsorów wcale nie jest taka prosta, bo póki co nie pchają się oni sami do sponsorowania naszej dyscypliny sportu.
No i suma 10tys zł za sezon jest moim zdaniem gruuuuubo przesadzona.
A wewnętrznych spraw poznańskich nie będę komentował - każdy ma wolny wybór...

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Sponsoring, opłaty

Post autor: Marek » wt czerwca 30, 2009 12:10

krzysztof_plich pisze:
bj43 pisze:O pozyskanie do swojego grona tak uzdolnionych zawodników jak Piotr Drzastwa, kluby powinny się bić. To wielki talent. W Osiecznicy pokazał swój wilczy pazur i wolę walki, jak wynika z opisu Krzysztofa.
Niezależnie od poczynań klubów w zakresie rekrutacji nowych zawodników, powinien powstać program wyławiania i wspierania młodych talentów. W opracowaniu takiego programu i pozyskiwania środków finansowych na ten cel widzę dużą rolę PZSW.
Z tego co wiem to polski związek ma super opcje dla ludzi pozyskujących sponsorów, jest to bardzo sprawiedliwe moim skromnym zdaniem, nie wiem jak było kiedyś ale teraz są super możliwości, niektórzy mogą o tym nie wiedzieć nadal się uczymy i przepływ informacji staje sie coraz większy i szybszy, dodatkowo polski związek wspiera sprzętowo kluby w całej Polsce sam dowiedziałem się o tyn niedawno tak wiec wszystko zmierza w dobrą strone, osobną sprawą jest kompleksowy sponsoring (startowe noclegi transport itp.) dla poszczególnych zawodników, super że takie firmy jak Ambra i reszta sponsorów na strojach owego Team'u chcą wspierać zawodników w Polsce bo bez ich wsparcia młode wilki nie miałby możliwości rozwoju, ludzie związani z handlem nie powinni robić sobie dojnych krów z zawodników, zawodnik jest od promowania, co to za chora opcja zawodnik płaci składki, licencje, startowe, hotel, sprzęt(około 10tyś na sezon), wyżywienie, i tylko po to by reklamować barwy klubu i prywatne interesy, dziękuje nie skorzystam, czasami trzeba rozgraniczyć promocje od dobrego interesu ;)
Andrzej pisze:
krzysztof_plich pisze: ... szkoda że ludzie potrafią tylko krytykować działaczy ale sami nie wyjdą z żadną inicjatywą, ale jak widać w naszych czasach jest to standardowy proceder.
Tak właśnie zrobiłeś. Cieszę się że na własnym przykładzie potrafiłeś opisać działania dużej grupy ludzi.
Szacun
krzysztof_plich pisze: Piotrek D. to 16letni zawodnik który dopiero od zeszłego sezonu jeździ na szybkich rolkach, w poznaniu reprezentuje stowarzyszenie SSWMALTA ale jak widać wsparcie ze strony miłośników jazdy na rolkach ma zawsze tylko w formie wypowiedzi (i to jakich
Pozwolisz że zacytuję dyrektora poznańskiego POSiR: "Pańska opinia jest nierzetelna i krzywdząca"
przepraszam mój błąd Paweł Ciężki reprezentuje SSW zapomniałem dopisać, pozdrawiam

Bardzo fajnie ze firmy zaczynają inwestować w imprezy i zawodników zwiększa to atrakcyjność i skutkuje większą frekwencją na zawodach, nikt nie powinien mieć monopolu odrobina konkurencji zapobiega stagnacji, W Osiecznicy nagrody ufundowała firma Powerslide w współpracy z polskim związkiem, i jeszcze kilku regionalnych sponsorów za co dziękuje w imieniu wszystkich konsumentów owych zawodów, pozdrawiam
proponuje zejsc na ziemie macie wszystko(sprzet trenera z zagranicy) w waszym timie oco to bicie piany
zmieniacie swoje poglady co 5 min piszesz same jakies dziwne teorie

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sponsoring, opłaty

Post autor: krzysztof_plich » wt czerwca 30, 2009 3:02

Marek pisze: proponuje zejsc na ziemie macie wszystko(sprzet trenera z zagranicy) w waszym timie oco to bicie piany
zmieniacie swoje poglady co 5 min piszesz same jakies dziwne teorie
No poniosło mnie przepraszam ach ten upał, daj mi dwa lata bo na razie nie mam techniki i dopiero kilka treningów za mną ale wszystko dobrze się zapowiada, nowy klub ISC nowa idea, nowi ludzie, więcej możliwości, pozdrawiam
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”