rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

dobryrolkarz
Posty: 2
Rejestracja: sob kwietnia 12, 2008 2:11

rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: dobryrolkarz » sob kwietnia 12, 2008 5:36

Witam kolegow i kolezanki po fachu i chcialbym nawiazac kontakty z osobami jezdzacymi na rolkach i lyzwach dlugodystansowymi i podzielic sie informacjami o najdluzszych ich rekordach na rolkach i lyzwach jestem nowy i mam treme przy pisaniu mysle ze mi pomozecie i bardziej sie poznamy np: moj wynik w lyzwiarstwie w 1992r w Austrii 27 stycznia stichting winter marathon na 200KM wynosi 7godz 11 min 47sek a na rolkach dystans 110KM I i 120KM jednorazowo W 2007R czy mozecie swoje wyniki podac pozdrawiam rownierz mojego kolege Romana wrotkarza :oops: dobryrolkarz on12 kwie2008r Gizo

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: Marek » sob kwietnia 12, 2008 11:50

120 km w tydzien :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: romanwrotkarz » ndz kwietnia 13, 2008 7:11

Witam nowego forumowicza i pozdrawiam! :lol:
Czy to Ty jechałeś w tamtym roku intergrację do Łomży? Ja przejechałem wtedy z Ząbek, tj. ok 125-135km, róznie liczą. W tym roku na torze Stegny przejechałem jedego dnia na łyżwach 200 okrążeń. To jeszcze daleko od dużych wyczynów, ale pozwala myśleć o większych osiągach. Życzę zdrowia i rozwijania wytrzymałości. :clap:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

dobryrolkarz
Posty: 2
Rejestracja: sob kwietnia 12, 2008 2:11

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: dobryrolkarz » ndz kwietnia 13, 2008 10:23

Witam rolkarzy i lyzwiarzy oraz Romanawrotkarza tak to ja jechalem tzw przejazd integracyjny po ktorym mam jeszcze niedosyt w podobnych przejazdach i narazie mysle o przejezdzie Gizycko - Rospuda oczywiscie zapraszam Ciebie mysle ze 3 osoby wystarcza gratulacje w dziedzinie lyzwiarstwa i rolkarstwa. Jeszcze jeden wynik lyzwiarski podaje z 26luty 1994 jest to calodobowa jazda na torze 24godzin non stop we Wloszech Baselga Di Pine i przejechalem 352 km. Zycze zdrowia i regularnych treningow a to podstawa do wynikow :twisted:

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: Agent_L » ndz kwietnia 13, 2008 12:24

Szacun, większość ludzi marne 42km przeraża ; )
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
k3rmit
Posty: 28
Rejestracja: wt marca 25, 2008 4:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: k3rmit » ndz kwietnia 13, 2008 12:55

zawsze przeraza cos czego sie nigdy nie robilo :P

Co do tych wyczynow to jestem pod wrazeniem... naprawde, dla mnie czad. Ja t sobie po miescie smigam i jestem zadowolony, ze na rolkach moge wszedzie sie dostac ale patrzac na te dystanse to sobie mysle, ze na wakacje moznaby na rolkach pojecac ;)
Powerslide Cell II 07
koncerty.net.pl

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: romanwrotkarz » pn kwietnia 14, 2008 12:16

dobryrolkarz pisze:Witam rolkarzy i lyzwiarzy oraz Romanawrotkarza tak to ja jechalem tzw przejazd integracyjny po ktorym mam jeszcze niedosyt w podobnych przejazdach i narazie mysle o przejezdzie Gizycko - Rospuda oczywiscie zapraszam Ciebie mysle ze 3 osoby wystarcza gratulacje w dziedzinie lyzwiarstwa i rolkarstwa. Jeszcze jeden wynik lyzwiarski podaje z 26luty 1994 jest to calodobowa jazda na torze 24godzin non stop we Wloszech Baselga Di Pine i przejechalem 352 km. Zycze zdrowia i regularnych treningow a to podstawa do wynikow :twisted:
No to jesteś w czubie albo na szczycie polskiech rolkarzy sueprdługodystansowych. Blisko albo rekord Polski - nieoficjalny, chyba że jeszcze któryś z giżyckich mastersów był lepszy. No i nasz forumowicz Otmar. Ale do rekordu świata to bardzo daleko. Oni jeżdżą prawie 600km w 24 godziny, a drużyny-sztafety ponad 700km na dobę.
Dzisiaj przejechałem skrome 28 km ale w 20 rundach tam i z powrotem na prostym odcinku, czyli 40 nawrotów-startów - bardziej daje po krzyżu niż długa monotonna jazda.
Macie super grupę. Kiedy planujesz przejazd do Raspudy ? :roll:
Jak poszło wam w Berlinie na półmaratonie ? :?:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: romanwrotkarz » pn kwietnia 14, 2008 12:18

k3rmit pisze:zawsze przeraza cos czego sie nigdy nie robilo :P

Co do tych wyczynow to jestem pod wrazeniem... naprawde, dla mnie czad. Ja t sobie po miescie smigam i jestem zadowolony, ze na rolkach moge wszedzie sie dostac ale patrzac na te dystanse to sobie mysle, ze na wakacje moznaby na rolkach pojecac ;)
Widzę, że mamy nowego kandydata na rajd dookoła Polski :roll:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: Marek » pn kwietnia 14, 2008 8:49

A jaki jest rekord Polski na 100 km na rolkach :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: WFH » pn kwietnia 14, 2008 12:35

Marek pisze:A jaki jest rekord Polski na 100 km na rolkach :twisted: :twisted: :twisted:
Podejrzewam, że akurat Ty wiesz :twisted:

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: romanwrotkarz » pn kwietnia 14, 2008 7:58

Podejrzewam że nie ma oficjalnego rekordu Polski na wrotkach. Na stronie PZSW w ogóle nie ma rekordów Polski. Są Świata i Europy http://www.pzsw.waw.pl/rekordy.htm . Pytanie: dlaczego PZSW nie podaje rekordów Polski? Może nie leżą w jego zasięgu zaintereowań? Może Polacy nie powinni się ścigać tylko jeździć figurowo, grać w hokeja , szaleć na rampie i poręczach? Ot tylko dla czystej przyjemności jeżdżenia ? Js się pod tym nie podpisuję. Są w naszym kraju ludzie którzy lubią jeździć szybko i na czas. Może nie ma u nas porządnych stoperów? Są ale może sędziowie nie chcą się pochwalić swoją pracą? Chcą, bo po niektórych zawodach można doczytać się wyników. No to o co chodzi? Chyba nie ma komu się tym zająć. Potrzebni są ochotnicy do prowadzenia statystyk! :!:
Póki co, może podajmy przykładowe wyniki i potem ktos to uporządkuje ? Będzie wreszcie konkretna skala odniesienia. :roll:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: Ariel » wt kwietnia 15, 2008 10:17

Od 2006 roku kilka osób z Polski startuje w wyścigu na 106,5 km w Hohenbocka/Geierswalde.
Może dołączycie?

W zeszłym roku PeterCave z czasem 3:42... znalazł się na pudle.
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: rolkarze dlugodystansowi oraz zarazem lyzwiarze

Post autor: WFH » wt kwietnia 15, 2008 9:46

romanwrotkarz pisze:Podejrzewam że nie ma oficjalnego rekordu Polski na wrotkach. Na stronie PZSW w ogóle nie ma rekordów Polski. Są Świata i Europy http://www.pzsw.waw.pl/rekordy.htm . Pytanie: dlaczego PZSW nie podaje rekordów Polski? Może nie leżą w jego zasięgu zaintereowań? Może Polacy nie powinni się ścigać tylko jeździć figurowo, grać w hokeja , szaleć na rampie i poręczach? Ot tylko dla czystej przyjemności jeżdżenia ? Js się pod tym nie podpisuję. Są w naszym kraju ludzie którzy lubią jeździć szybko i na czas. Może nie ma u nas porządnych stoperów? Są ale może sędziowie nie chcą się pochwalić swoją pracą? Chcą, bo po niektórych zawodach można doczytać się wyników. No to o co chodzi? Chyba nie ma komu się tym zająć. Potrzebni są ochotnicy do prowadzenia statystyk! :!:
Póki co, może podajmy przykładowe wyniki i potem ktos to uporządkuje ? Będzie wreszcie konkretna skala odniesienia. :roll:
Wydaje mi się, że te pytania należy zadać włodarzom PZSW, bo to oni są od tego...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”