Pierwsza jazda

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

gummoo
Posty: 6
Rejestracja: czw kwietnia 17, 2008 11:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Pierwsza jazda

Post autor: gummoo » śr maja 07, 2008 12:05

Witam serdecznie,

Jest to moj pierwszy post na forum, lecz czytam je od ponad dwoch tygodni :)

Wczoraj przyszly zamowione u Zico moje pierwsze rolki, wybor padl na Rollerblade Twister III. Mialem podobne dylematy z wyborem jak kasiasty_wojtek w watku http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... =14&t=2629.

Ale do rzeczy: dzis odbylem pierwsza jazde na Twisterach i jestem bardzo zadowolony. Jako ze rolki mialem 3 albo 4 raz w zyciu na nogach pojechalem na sciezki rowerowe, gdyz tam ludzie przyzwyczajeni sa do rolkarzy i stwierdzilem, ze tam bede czul sie bezpiecznie. Mieszkam w Gdansku, oto trasa jaka dzis pokonalem http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 1cba2d4cd0 jak na pierwszy raz mysle ze nie najgorzej, jakies 12km wedlug google ;)

Rolki wygodne, jeszcze raz dziekuje Zico za pomoc w doborze rozmiaru, jest idealnie :) Odrobine bolala mnie stopa, ale to pewnie kwestia nowego buta oraz w drodze powrotnej z Sopotu przy odpychaniu zaczely skrzypiec, nie wiem dlaczego? Moze to skorupa? Jesli ktos wie to prosze o info. Chamulca postanowilem nie montowac, przy lyzwach tez nie mam i sobie radze, dzis zadnej gleby nie zaliczylem wiec pelen sukces :)

Jutro rowniez mam w planie jechac po pracy na 8 kolek by jak najszybciej wyczuc rolki.

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Pierwsza jazda

Post autor: koziar2 » pt maja 09, 2008 6:19

Twistery skrzypia :) i beda jeszcze bardziej :) Nie wiem czy to sie kiedys konczy ale ludzie mowia ze taka jest ich "uroda" ;)

Nawet przyjemne to skrzypienie. a jak ktos bedzie gadal glupoty to mow ze to stawy od jezdzenia tak skrzypia :)

PS. Hamulec w Twisterach wygladalby conajmniej glupio :p

gummoo
Posty: 6
Rejestracja: czw kwietnia 17, 2008 11:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pierwsza jazda

Post autor: gummoo » pt maja 09, 2008 8:36

koziar2 pisze:Twistery skrzypia :) i beda jeszcze bardziej :) Nie wiem czy to sie kiedys konczy ale ludzie mowia ze taka jest ich "uroda" ;)
Dzieki, juz sie balem ze cos jest nie tak ;)

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Pierwsza jazda

Post autor: koziar2 » pt maja 09, 2008 11:11

gummoo pisze:
koziar2 pisze:Twistery skrzypia :) i beda jeszcze bardziej :) Nie wiem czy to sie kiedys konczy ale ludzie mowia ze taka jest ich "uroda" ;)
Dzieki, juz sie balem ze cos jest nie tak ;)
Byloby cos nie tak gdyby nie skrzypialy :) Szczegolnie przy slalomie... wtedy najlepiej sluchawki na uszy i mozna miedzy kubkami jezdzic :)

gummoo
Posty: 6
Rejestracja: czw kwietnia 17, 2008 11:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pierwsza jazda

Post autor: gummoo » pt maja 09, 2008 11:20

Jak tylko sie z nimi oswoje bede probowal.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”