Klub rolkarski w Krakowie

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

canmanski
Posty: 23
Rejestracja: czw kwietnia 06, 2006 6:26
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Klub rolkarski w Krakowie

Post autor: canmanski » czw lipca 17, 2008 12:20

Witam,

Dawno mnie tutaj nie było...bo miałem małą przerwę w rolkarstwie. Ale teraz wracam i to od razu z mocnym uderzeniem.

Otóż powstał pomysł otwarcia klubu rolkarskiego w Krakowie. Przy czym tym razem, jest on realizowany. Trochę informacji jest tutaj narolkach.pl i tu www.ski-bus.pl
Oczywiście zapraszam wszystkich z Krakowa i okolic do przyłączenia się do działań i mam nadzieję niedługo treningów.

Post jest w dziale trening nie na darmo. Oczywiście jest tak, że ktoś te treningi musi prowadzić. Samozwańczym trenerem jestem ja. Jestem instruktorem sportu w snowboardzie i narciarstwie (krakowski AWF), a od września rozpoczynam kurs trenera II klasy z zakresu snowboardu. Wiem coś na temat prowadzenia rozgrzewki, treningu, ćwiczeń ogólnorozwojowych, imitacyjnych itp. niestety wszystko dla snowboardu i nart.

Moje pytanie jest takie: Czy znajdą sie w Polsce trenerzy, którzy zgodzą się na wymianę doświadczeń ?
Zależy mi oczywiście na kwestiach zwiazanych ścisle z rolkarstwem. Oczywiście zapoznałem się z tym co jest na forum i przeglądnąłem zasoby youtube i stron zagranicznych, jednak nic nie zastąpi spotkania w rzeczywistości...

Z racji tego, że miałem probelmy ze zdrowiem i dopiero sam zaczynam powrót do rolkarstwa ( w obecnej chwili ma problemy z przejechaniem 20km... ale dopiero od poczatku lipca dostalem pozwolenie od lekarza na treningi), nie planuje prowadzić treningów na poziomie zaawansowanym w tym roku - to dopiero na przyszły sezon. Więc czasu trochę jest.

W sumie to na razie tyle. Chciałem po prostu zaznaczyć, że w Krakowie coś zaczyna się dziać....

Pozdrawiam
Bartek
Kółka na nogach = kask na głowie
Carve Hard or Die Trying !!!
Obrazek
http://www.ski-bus.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”