Praca nad forma w zimie

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

sws
Czterokółkowiec
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: sws » pt listopada 09, 2007 3:43

Pawels w sumie masz racje... Impreza bardzo fajna się szykuje, ma przyjechac kilka klubów narciarskich. Ale czy wszystko będzie ok, to się okaże, ponieważ pierwsz raz organizujemy zawody na nartorolkach. A co do nartorolek do łozywy, to my tylko na takich smigamy, do tego kółeczka 90mm HYPER i do przodu :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PawelS
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 165
Rejestracja: pt maja 13, 2005 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PawelS » pt listopada 09, 2007 4:14

Niedziela nie wygląda nawet tak źle, chociaż mróz. Gorzej, że w sobotę ma lać, a w nocy padać śnieg! Co ciekawe nartorolki na mokrym asfalcie wcale się tak bardzo nie ślizgają. Wczoraj poszalałem trochę, ale na starych, treningowych kółkach 80 mm. Próbowałem też na 100 mm, ale to już ciut wysoko, chociaż źle nie jest. A na zawody to się może wybiorę w przyszłym roku.

sws
Czterokółkowiec
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: sws » pt listopada 09, 2007 7:57

Hm... masz racje nie jest aż tak źle na nartorolkach gdy asfalt jest mokry. My mamy do nartorolek pozakładane takie ' chlapacze ' plasikowe i jeździmy bez względu na warunki pogodowe :) A to zapraszam na zawody, w następnym roku prawdopodobnie odbędą się zawody w październiku i w listopadzie :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PawelS
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 165
Rejestracja: pt maja 13, 2005 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PawelS » pt listopada 09, 2007 9:27

A dużo u was startuje w kategorii senior masters? I czy rzeczywiście potrzebne jest ubezpieczenie i badania, czy dotyczy to tylko zawodników z licencją? Bo może bym zaryzykował jakąś decyzję w ostatniej chwili...

sws
Czterokółkowiec
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: sws » pt listopada 09, 2007 10:04

Kilka osob się znajdzie w tej kategorii, z Samego Tomaszowa będzie z 5 senirów, ale mozliwe jest że ktoś przyjedzie z innych klubów. A z tymi badaniami lekarskami to sam nie wiem, ale chyba dało by sie dogadać. Ewentualnie mogę podac e-maila kontaktowego do mojego trenera który jest organizatorem tych zawodów i on wszystko Panu wyjaśni :) Pozdrawiam i zapraszam.

sws
Czterokółkowiec
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: sws » pt listopada 09, 2007 10:07

A i chciałbym przeprosić moderatorów i Zico, za to że piszę o tych zawodach w złej kategorii i złym temacie. Następną moją wiadomość ddotyczacą informacji o tych zawodach i ogólnie o nartorolkach zamieszczę w temacie który założyłem wcześniej i dotyczy on zawodów. Jeszcze raz przepraszam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”