Maraton w Poznaniu

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
megi
Posty: 4
Rejestracja: czw września 14, 2006 9:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Maraton w Poznaniu

Post autor: megi » czw września 14, 2006 9:52

Czesc
Czy wybieracie sie na maraton w Poznaniu? nigdy nie uczestniczylam w takiej imprezie i jestem ciekawa czy przyjerzedza duzo rolkarzy, jak wyglada trasa, jak jest itp. ?
megi

Ali.
Posty: 18
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lębork mieszkam w Wawie
Kontakt:

Post autor: Ali. » czw września 14, 2006 10:11

Ja jade jeszcze z dwojka rolkarzy... Juz sie zarejestrowalismy...
Jedziemy dzien wczesniej... tylko musimy znalezc jakis nocleg w Poznaniu. Nie chcemy spac na sali gimnastycznej bo nie ma wtedy dla mnie mowy o spaniu, a poza tym jedziemy jeszcze z dwojka widzow wiec chcemy byc wszyscy razem... no i dzien wczesniej wybrac sie na eksploracje pubow w Poznaniu :-))) Nie bierzemy (przynajmniej ja) tego bardzo bardzo bardzo serio - jakbysmy chcieli wygrac .... chcemy miec dobra zabawe i przy okazji sie moze odrobine zmobilizowac/sprawdzic/utwardzic :P

W tamtym roku podobno bylo fajowo... ale sie jeszcze dowiem...

papa
SMILE

kmieto7

Re: Maraton w Poznaniu

Post autor: kmieto7 » pt września 15, 2006 7:27

megi pisze:Czesc
Czy wybieracie sie na maraton w Poznaniu? nigdy nie uczestniczylam w takiej imprezie i jestem ciekawa czy przyjerzedza duzo rolkarzy, jak wyglada trasa, jak jest itp. ?
megi
...megi przejdz do tematu zawody tam dużo znajdziesz ciekawych zeczy na temat maratonu Poznań :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”