POZNAN

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Anna65
Posty: 17
Rejestracja: sob października 28, 2006 11:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

POZNAN

Post autor: Anna65 » czw lipca 12, 2007 4:14

Nie wiem co o tym sądzić?.....ale w....ą mnie niestety niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko :evil: coś tu chyba jest nie tak :roll: :roll: :roll:
zbyt mało ruchu...:((( za to wiele pracy:)))

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: POZNAN

Post autor: WFH » czw lipca 12, 2007 4:25

Anna65 pisze:Nie wiem co o tym sądzić?.....ale w....ą mnie niestety niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko :evil: coś tu chyba jest nie tak :roll: :roll: :roll:
A to lobuzy!!!Wstyd Panowie!!!

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw lipca 12, 2007 4:27

Ciekaw jestem, który z tych łobuzów to był :twisted:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw lipca 12, 2007 4:30

zico pisze:Ciekaw jestem, który z tych łobuzów to był :twisted:
Wyglada na to, ze wiecej niz jeden...

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » czw lipca 12, 2007 5:58

Przesadzacie. Zaraz łobuzy. Ja bym się martwiła jakby się w ogóle nikt nie oglądał ani nie zaczepiał.
A szanowna koleżanka Anna65 to się nigdy nie ogląda?
Ja tam się przyznam, że nie ma nic przyjemniejszego jak jechać za takim zgrabnym tyłeczkiem i podziwiać ruchy. Można też czasem nawet zaczepić i miło porozmawiać. Ja tam gustuję oczywiście w męskich tyłeczkach... A te obcisłe wrotkarskie stroje podkreślają zalety... (oczywiście jak ktoś je ma :P ).
Jak to określiłaś
niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko
I co z tego? Ano nic. A, że żona i dziecko w samochodzie. Może nie lubią jeździć na rolkach?
Sama wielokrotnie jeździłam z takimi "podtatusiałymi" rolkarzami, a w samochodzie lub na ławeczce siedziała nierolkowa żona z dzieckiem. Oczywiście siłą wyciągnięta z domu przez męża-rolkarza.
W większości przypadków są to osoby szukające kontaktów z innymi ludźmi tak samo lubiącymi rolki jak oni. Najczęściej chcą tylko porozmawiać i nic więcej. Pożalić się na rodzinę, paskudną pracę, chorobę itd. Część z nich to jednak osoby samotne. A podrywacze? Zdarzają się. Wystarczy nie dać się poderwać, ale porozmawiać przecież można.
To oczywiście moja opinia i dotyczy Krakowskich Błoń, gdzie mówi się do wszystkich na ty, nawet do tych po 60 :D . Myślę, że można by to i na Maltę uogólnić. Ludzie wszędzie są jednakowi i chodzą na rolki przeważnie w celach towarzyskich. Za wyjątkiem zawodowców i innych takich...
Znowu rolki :)

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: POZNAN

Post autor: koziar2 » czw lipca 12, 2007 6:40

Anna65 pisze:Nie wiem co o tym sądzić?.....ale w....ą mnie niestety niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko :evil: coś tu chyba jest nie tak :roll: :roll: :roll:
To sie instynkt nazywa :) Co innego jesli panowie maja inne zamiary - tego nie popieram, ale popatrzec, porozmawiac...

To ze sie jest na diecie nie oznacza ze menu sobie poogladac nie mozna :p

Awatar użytkownika
go
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 223
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 12:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAN

Post autor: go » czw lipca 12, 2007 9:52

Anna65 pisze:Nie wiem co o tym sądzić?.....ale w....ą mnie niestety niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko :evil: coś tu chyba jest nie tak :roll: :roll: :roll:
Jeśli żona siedzi w samochodzie zamiast się poruszać trochę, to ja się im szczerze mówiąc nie dziwię... :lol:

Ale sprawa jest prosta - wystarczy jeździć szybciej. ;)

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pt lipca 13, 2007 8:45

zico pisze:Ciekaw jestem, który z tych łobuzów to był :twisted:
Chyba ich znam :arrow:
Anna65 pisze:...niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury...
Nieeee, to jednak ich nie znam, chciaż Wiceprezes by pasował do opisu :twisted:

Jeśli zaś chodzi o "patrol" to nigdy na rolkach tylko wieczorem na rowerze.
Jeśli zaś chodzi o żonę i dziecko :arrow: jeśli są ze mną na Malcie to żona i ja na rolkach a dzidziul w wózku. Ekstra jest mijać zdziwionych rolkarzy 8)

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: POZNAN

Post autor: Piotr B » pt lipca 13, 2007 9:47

Anna65 pisze:Nie wiem co o tym sądzić?.....ale w....ą mnie niestety niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko :evil: coś tu chyba jest nie tak :roll: :roll: :roll:
normalne zdrowe chłopy dbajace o zdrowie fizyczne i psychiczne!

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » pt lipca 13, 2007 11:41

Jak mawia klasyk gatunku "sie jeździ, się ma" albo widoki albo zgrabne ....... części ciała.

Ale jakoś tych żon w samochodach z dziećmi to w ogóle nie widać.
Czym się różni "podtatusiały" od "nadtatusiałego" ? Może inne BMI ?
Ale określenie "super fura" - :clap: moja fura błyszczy z dumy (choć nieumyta).

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAN

Post autor: Marek » pt lipca 13, 2007 2:12

Anna65 pisze:Nie wiem co o tym sądzić?.....ale w....ą mnie niestety niektórzy z rolkarzy "podtatusiali" faceci, którzy udają fajnych kolegów...mają super fury... a oni zaczepiają laski na Malcie (jeżdżąc za nimi obserwując ich ruchy itd...) a w samochodzie siedzi żona albo żona i dziecko :evil: coś tu chyba jest nie tak :roll: :roll: :roll:
To ciebie nikt nie zaczepia :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » pt lipca 13, 2007 2:21

OOOOPS.....

Jacek.B
Ścigant 4x100mm
Posty: 290
Rejestracja: pn maja 15, 2006 9:40

Re: ZAZDROSNE FANKI HORRORóW BRAZYLIJSKICH

Post autor: Jacek.B » pt lipca 13, 2007 2:28

Krzysztof pisze:jak jakaś zakompleksiona kobita ma kompleksy na punkcie zgrabnych i młodych ciał to nic innego tylko odejść od lodówki
zrobiło się niemiło, czy ja czegoś nie łapię :roll:

Anna65
Posty: 17
Rejestracja: sob października 28, 2006 11:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAN

Post autor: Anna65 » pt lipca 13, 2007 8:42

Jeśli żona siedzi w samochodzie zamiast się poruszać trochę, to ja się im szczerze mówiąc nie dziwię... :lol:

A może po prostu mąż nie potrafi zachęcić żony do wspólnego spędzenia czasu...? Niekoniecznie zaraz na rolkach, moje koleżanki w pełni doceniają wysiłek swoich facetów(również i rolkarzy) :idea:
zbyt mało ruchu...:((( za to wiele pracy:)))

Anna65
Posty: 17
Rejestracja: sob października 28, 2006 11:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAN

Post autor: Anna65 » pt lipca 13, 2007 8:42

Jeśli żona siedzi w samochodzie zamiast się poruszać trochę, to ja się im szczerze mówiąc nie dziwię... :lol:

A może po prostu mąż nie potrafi zachęcić żony do wspólnego spędzenia czasu...? Niekoniecznie zaraz na rolkach, moje koleżanki w pełni doceniają wysiłek swoich facetów(również i rolkarzy) :idea:
zbyt mało ruchu...:((( za to wiele pracy:)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”