KRAKÓW !!!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
fcmatpol
Posty: 18
Rejestracja: wt sierpnia 16, 2005 9:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

KRAKÓW !!!

Post autor: fcmatpol » czw października 05, 2006 9:56

Witam.
Mam pytanko do mieszkańców Krakowa i w sumie nie tylko Krakowa, do zorientowanych.
Tak się złożyło że od 1 października moja siostra została studentka krakowskiej AWF, w wolnym czasie chciała sobie pobrykać na roleczkach przygotowując sie do sezonu zimowego na łyżwach. Może ktoś zna ciekawe miejsca z dobrą nawierzchnią w Krakowie? Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam
zdecydowana większość myśli jest zbędna

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » czw października 05, 2006 11:22

Poszukaj na ponizszej stronie:

http://www.rolki.krakow.pl

Na pewno cos znajdziesz na ten temat...

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

fcmatpol
Posty: 18
Rejestracja: wt sierpnia 16, 2005 9:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: fcmatpol » pt października 06, 2006 7:48

Dziękuję, znalazłem strronke i tam popytam:)
zdecydowana większość myśli jest zbędna

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » pt października 06, 2006 11:33

Jak nie choruję lub jest ładna pogoda to pomykam po Parku Jordana lub po Błoniach od Cichego kącika do wejścia do PJ (asfalt w miarę dobry). Byłam na Bulwarach, ale za dużo rowerzystów, pieszych i jakoś nie najlepiej mi się jechało i nie było znajomych (byli na Błoniach). Są grupy co jeżdżą po mieście, wybierają sie do Tyńca lub jeszcze dalej. Jak bym mogła coś doradzić to pójść na Błonia. Sporo ludzi tam pomyka.
Znowu rolki :)

fcmatpol
Posty: 18
Rejestracja: wt sierpnia 16, 2005 9:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: fcmatpol » pt października 06, 2006 11:43

Dziękuję Marta za informacje. Wiesz, parki raczej nie będą zbyt odpowiednie przynajmniej dla siostry. Myślałem raczej o dłuzszych odcinkach prostej do jazdy szybkiej. Może ten Tyniec?
zdecydowana większość myśli jest zbędna

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » czw listopada 02, 2006 10:59

fcmatpol pisze:Dziękuję Marta za informacje. Wiesz, parki raczej nie będą zbyt odpowiednie przynajmniej dla siostry. Myślałem raczej o dłuzszych odcinkach prostej do jazdy szybkiej. Może ten Tyniec?
Nie wiem czy Tyniec to dobre na początek. Ja sie nie odważyłam ani na Tyniec ani na miasto. Nie parki lecz Park Jordana. Tam na głównej alejce dobrze jest poćwiczyć np. obroty, hamowanie, slalom między ludźmi, kubeczkami lub piłeczkami itd. Oczywiście na małej prędkości. Prawie zawsze jest tam ktoś kogo można zaczepić i pojeździc razem. Błonia dobre na prostą jazdę do przodu lub do tyłu. Bulwary wiślane dla mnie zbyt stresujace. Za dużo rowerzystów i przechodniów i ta bliskość wody...
Tak czytam i chyba jak zwykle nie doczytałam. To Wy nie jesteście początkujący, tylko brykający. Gdzie mnie, ofermie do Was :wink: . W takim razie Tyniec jest w sam raz :lol:
Znowu rolki :)

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw listopada 02, 2006 12:33

Alez tego co się orientujeiwyczytałem to siostra autora tematu umie już całkiem dobrze jeździći potrzebuje miejsca gdzie mogłaby trenować!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”