Wrotkarstwo w Gorlicach

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » sob lipca 28, 2007 1:34

Dzien doberek, a raczej juz noc.
Na imie mam Jakub, w internecie znany jako orken, w zyciu jako siersciuch (pewnie przez te krotkie wlosy :P). Wiosen mam juz 15(az!). Na rolkach jezdze odkad poznalem alfabet, czyli jakies 7 lat temu. Smigalem w UKS SPARTAKUSIE Gorlice, odnioslem wiele sukcesow, ale koszykowka okazala sie lepsza :P. W tym roku chce powrocic, ale juz jako "fristajlowiec". No to tyle. :)
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz sierpnia 05, 2007 2:40

orken pisze:Na rolkach jezdze odkad poznalem alfabet, czyli jakies 7 lat temu. Smigalem w UKS SPARTAKUSIE Gorlice, odnioslem wiele sukcesow
No właśnie, kilka lat temu istniał w Gorlicach klub, ale chyba wszystko się rozpadło?Czy jeździ jeszcze ktoś u Was???

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » pn sierpnia 06, 2007 2:31

sek w tym ze "Pan Jedrych" na emeryturcie poszedl, takze wszystko sie rozpadlo, zostalo kilku chlopakow/dziewczyn ktore smigaja, ale zadna rewelacja. trening raz na miesiac, albo w ogole. szkole nie stac na wyjazdy, bo gorlice slyna glownie z koszykowki, a rolki poszly w zapomnienie ;/
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn sierpnia 06, 2007 10:17

orken pisze:sek w tym ze "Pan Jedrych" na emeryturcie poszedl, takze wszystko sie rozpadlo, zostalo kilku chlopakow/dziewczyn ktore smigaja, ale zadna rewelacja. trening raz na miesiac, albo w ogole. szkole nie stac na wyjazdy, bo gorlice slyna glownie z koszykowki, a rolki poszly w zapomnienie ;/
No to wielka szkoda...A nie ma kogoś innego, kto mógłby się tym zająć?Im więcej klubów,zawodnikowtym lepiej...

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » pn sierpnia 06, 2007 8:04

jak juz pisalem, to tylko WFista by mogl sie zajac, ale wiekszosc jest zajeta, jeden trenuje pilkarzy, drugi siatkarzy, trzeci koszykarzy, czwarta siatkarki i tak mozna wyliczac. z reszta, co z tego ze bedzie klub jak nigdy nigdzie nie pojedziemy?
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn sierpnia 06, 2007 11:51

orken pisze:jak juz pisalem, to tylko WFista by mogl sie zajac, ale wiekszosc jest zajeta, jeden trenuje pilkarzy, drugi siatkarzy, trzeci koszykarzy, czwarta siatkarki i tak mozna wyliczac. z reszta, co z tego ze bedzie klub jak nigdy nigdzie nie pojedziemy?
Adlaczego mielibyście nigdzie nie jechać?Swego czasu od czasu do czasu gdzieś startowaliście...Może znalazłby się ktoś kto by się tym zajął.

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » pn sierpnia 06, 2007 11:54

WFH pisze:
orken pisze:jak juz pisalem, to tylko WFista by mogl sie zajac, ale wiekszosc jest zajeta, jeden trenuje pilkarzy, drugi siatkarzy, trzeci koszykarzy, czwarta siatkarki i tak mozna wyliczac. z reszta, co z tego ze bedzie klub jak nigdy nigdzie nie pojedziemy?
Adlaczego mielibyście nigdzie nie jechać?Swego czasu od czasu do czasu gdzieś startowaliście...Może znalazłby się ktoś kto by się tym zajął.
tak, 5 lat temu warszawa, a 3-4 tomaszow :twisted:
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn sierpnia 06, 2007 11:59

orken pisze:tak, 5 lat temu warszawa, a 3-4 tomaszow :twisted:
Zawszeto lepsze niż nic...Czy problem był(jest) w kwestii finansowej czy czymś innym???

A tak wogóle to któryś z modów mógłby wyrzucić kilka ostatnich postów do innego(nowego) tematu.

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » wt sierpnia 07, 2007 12:58

hm, finanse, z reszta kto bedzie sponsorowal 5 gowniarzy z dziury (czyt. gorlice) zeby pojechali do warszawy? nikt.
problem w tym ze sprzet sie starzeje troche, niby to piecokolowce na niskim bucie, niczego sobie, ale niewygodne i wyniszczone :/

aa i jeszcze nie mamy gdzie jezdzic, bo tor mamy taki, ze jak sie rozpedzisz to musisz caly czas przekladanka jechac :), taki maly! no i te przeszkody, ehh szkoda slow :(
Slalomem przez życie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt sierpnia 07, 2007 4:05

orken pisze:hm, finanse, z reszta kto bedzie sponsorowal 5 gowniarzy z dziury (czyt. gorlice) zeby pojechali do warszawy? nikt.
problem w tym ze sprzet sie starzeje troche, niby to piecokolowce na niskim bucie, niczego sobie, ale niewygodne i wyniszczone :/

aa i jeszcze nie mamy gdzie jezdzic, bo tor mamy taki, ze jak sie rozpedzisz to musisz caly czas przekladanka jechac :), taki maly! no i te przeszkody, ehh szkoda slow :(
Co do pieniędzy to nigdzie nie jest z tym łatwo, ale nie przesadzaj z tą dziurą...Często w mniejszych miejscowościach łatwiej coś zorganizować i zachęcic młodzież do sportu niż w dużych miastach...O dofinansowania możma się starać z różnych źródeł.
Co do sprzętuto wiadomo, że się starzeje, ale przy regularnych startach można liczyć na jakieś wsparcie Związku, chociaż zasady nie są do końca czytelne...
Ajeśli chodzi o tor to po tym co zobaczyłem i usłyszałem we Włoszech powiem Ci, że uważam, że mniejszy tor(ok150m) jest lepszy niż duży(300-400m).

Awatar użytkownika
orken
Czterokółkowiec
Posty: 99
Rejestracja: pt lipca 27, 2007 3:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorlice/Krakow

Post autor: orken » wt sierpnia 07, 2007 6:45

zobacze co i jak w roku szkolnym, z dyrekcja jestem na ty, wiec moge cos tam zalatwic :P
Slalomem przez życie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”