Wadowice - 5 miejscówek i 1 kicha :-)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
_pepis
Posty: 23
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gliwice/Wadowice

Wadowice - 5 miejscówek i 1 kicha :-)

Post autor: _pepis » śr czerwca 18, 2008 1:15

Witajcie,
Sami wiecie ze w Wadowicach nie za bardzo jest gdzie pojeździć, ale jakby co to polecam:

1) Ul Goralska, w Księżym Lesie dla miłośników jazdy rekreacyjnej i fitness - kontakt z naturą i spokój, ale trzeba uważać na samochody :-)... no i trzeba lubieć takie wiejskie klimaty
2) Boisko na Os. Pod Skarpa obok nowej szkoly - tam gromadzimy się bardzo często wieczorkiem - slalomy na kubeczkach i inne takie zabawy w berka :-)) Warto przyjść, towarzystwo otwarte na nowe doznania ;-) Jak jest dużo "piłkarzy" to awaryjnie jedziemy na boisko w gorzeniu
3) Boisko w Gorzeniu przy szkole mechanicznej - zazwyczaj mniej "piłkarzy" niż powyżej.
4) Boisko przy SP nr 1, trochę dziur i w zasadzie nie zbyt często tam ktoś jeździ, ale jak ktoś ma blisko to dosyć fajny teren i można na rolkach podjechać do Matyska na piwko.
5) Obok maspexu, obok papierni. Klimat taki sobie, latają mole :-) Osobiście nie lubię, ale czasami tam jeźdżą. Zaletą jest praktycznie brak ruchu samochodowego.
6) POWINIEN BYĆ TO RACZEJ NR 1 w Wadowicach - STADiON "SPORTOWY" ;-) Rewelka. Dałem o tym nowy post /pewmie źle/

Nie polecałbym natomiast parku miejskiego, asfalt w opłakanym stanie, jedna z najlepszych w Wadowicach "rolerek" ostatnio nieźle tam się poobijała.

No to mam nadzieje ze ktoś jeszcze ten post przeczyta i dołączy do nas. Jakby co to pisać na maila: biuro@studiodpix.com to udzielę informacji.

Pozdrawiam wszystkich z Papierzyc ;-)

_pepis
_pepis

becikkk
Posty: 6
Rejestracja: czw kwietnia 30, 2009 8:16

Re: Wadowice - 5 miejscówek i 1 kicha :-)

Post autor: becikkk » ndz czerwca 07, 2009 11:10

Dorzuciłabym jeszcze ul. Brzostowskiej jak się jedzie na Tomice;P bardzo fajne warunki. Osobiście jeżdżę też przez Zawadkę xD Ładna nawierzchnia;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”