[Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
TrenerCM
Posty: 4
Rejestracja: pn kwietnia 20, 2009 3:30

[Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: TrenerCM » pn kwietnia 20, 2009 3:34

Witam,
Kto wybiera się w niedzielę (tj. 26 kwietnia) na start w jednym z największych maratonów w Polsce?
Można w nim uczestniczyć również na rolkach.
Do wygrania spora suma (organizatorem jest Urząd Miasta w Krakowie). Jest już ponad 2 tys. zarejestrowanych.
Czy z tego forum też się ktoś wybiera?

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Toudi » pn kwietnia 20, 2009 3:46

Eeeee. :roll:
Chyba nie. My tutaj wierzący ale niepraktykujący.
Ale jakby się coś działo, to możesz potem dać jakieś zdjęcia czy film albo coś...

A dużo to trzeba przejechać?
Pozdrawiam
Piotr

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Drzastwa » pn kwietnia 20, 2009 4:15

Toudi pisze:Eeeee. :roll:
Chyba nie. My tutaj wierzący ale niepraktykujący.
Ale jakby się coś działo, to możesz potem dać jakieś zdjęcia czy film albo coś...

A dużo to trzeba przejechać?

Toudi nie zartuj bo jeszcze ktos pomysli ze to prawda ...

Tak z tego forum wybiera sie z co wiem to duzo osob... Wiec mozesz widziec ludzi na strcie z duzymi kołami... i w kolorowych strojach .. (i oczywiscie w kaskach) :twisted:

A co ciebie skłoniło aby zadac takie pytanie na takim forum.. ?? 8)
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Agent_L » pn kwietnia 20, 2009 5:06

Drzastwa pisze:A co ciebie skłoniło aby zadac takie pytanie na takim forum.. ?? 8)
TrenerCM pisze:Posty: 1
Siakiś nowy : )
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Drzastwa » pn kwietnia 20, 2009 5:09

Agent_L pisze:
Drzastwa pisze:A co ciebie skłoniło aby zadac takie pytanie na takim forum.. ?? 8)
TrenerCM pisze:Posty: 1
Siakiś nowy : )

To najpierw trza sie zapoznac 8)
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

TrenerCM
Posty: 4
Rejestracja: pn kwietnia 20, 2009 3:30

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: TrenerCM » wt kwietnia 21, 2009 11:34

:)
Tak tak, nowy. Witam wszystkich :] Gdzie mogę się zapoznać z Wami zatem?

>A co ciebie skłoniło aby zadac takie pytanie na takim forum.. ??
Forum dla fanów rolek :) Pewnie to. Ale mówiąc poważnie razem z CM chcemy spopularyzować bieganie i rolkarstwo wśród Internautów (macie jakieś propozycje?).
My wymyśliliśmy coś takiego: znajdziemy osoby, parające się tym sportem, zaprosimy ich by opowiedzieli o swoich doświadczeniach (jak zaczynali, co im daje ten sport, jak wygląda trening i jak często się odbywa itp). Spotkamy się w jednym miejscu w sieci, gdzie skupiamy również osoby początkujące (które same uznały, że zawsze chciały zacząć, ale nie wiedzą do końca od czego zacząć i najważniejsze...brak im motywacji).

Od Cracovia Maraton dostaliśmy parę upominków, które możemy rozdać osobom, uczestniczącym w dyskusji (za to że współuczestniczą w akcji). Mamy też parę wejściówek na start Cracovii Maraton.

Pozdrawiam!
Ps. Wielu tzn ilu? Tworzycie jakiś zespół, grupę czy każdy stawia się na start indywidualnie?

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Toudi » wt kwietnia 21, 2009 11:51

Fajna inicjatywa.

Podziałaj na www.narolkach.pl, zresztą widziałem, że tam już wpisywałeś jakieś posty.
To dobry kierunek.
To Krakowskie forum i jest tam parę osób już zaangażowanych w rolkarską cześć CM.

Wpisz "Kraków: w wyszukiwarce na tym forum, to zobaczysz, że w ciemno możesz zaproponować nam gadżety i wejściówki darmowe, bo promocją tego maratonu od strony rolkarskiej to forum zajmuje się od kilku lat.

Ale poważnie mówiąc, to ludzie z www.narolkach.pl będą najlepszym targetem i oni też są najlepiej zorientowani.

A tu to trochę śmiesznie wyszło, bo pod toipkiem Kraków 2009, który ma 4 strony wpisałeś nowy z pytaniem, czy ktoś jedzie? :mrgreen:
Pozdrawiam
Piotr

TrenerCM
Posty: 4
Rejestracja: pn kwietnia 20, 2009 3:30

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: TrenerCM » śr kwietnia 22, 2009 10:56

A dlateeegooo :)
Dzięki za informację!
Toudi to może napiszesz coś od siebie co Ci ten sport daje i czy brałeś już udział w jakichś maratonach, turniejach, itp? hm?
Dzięki temu może uda nam się zmotywować kobiety z innych for (które są zainteresowane takimi sportami) do aktywności:)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Toudi » śr kwietnia 22, 2009 11:14

Nic tak nie motywuje kobiet, jak pięknie wyrzeźbione i wydepilowane mięśnie czter-, trój i dwugłowe zawodników
pokryte delikatną mgiełką potu, wspaniale pełne klatki piersiowe, falujące równomiernie pod obcisłym strojem,
sprężyste mięśnie brzucha, spięte skurczem niepokoju przedstartowego i jeszcze zamkiem błyskawicznym dla pewności,
zadumane spojrzenie w dal przed startem, rozedrgane mięśnie grzbietu prężące się do skoku po strzale startera.
To motywuje kobiety do uprawiania tego sportu, dlatego nie wiem jeszcze, czy pojadę. :roll:
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Agent_L » śr kwietnia 22, 2009 12:57

Konflikt z biegaczami całkowicie mnie demotywuje do udziału w maratonie w moim rodzinnym mieście. Nie czuję się komfortowo przeszkadzając komuś, a na start odpowiednio wcześniej nie ma co liczyć.

Wolę się skupić na imprezach "czystych rasowo" : D
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Drzastwa » śr kwietnia 22, 2009 9:39

Toudi pisze:Nic tak nie motywuje kobiet, jak pięknie wyrzeźbione i wydepilowane mięśnie czter-, trój i dwugłowe zawodników
pokryte delikatną mgiełką potu, wspaniale pełne klatki piersiowe, falujące równomiernie pod obcisłym strojem,
sprężyste mięśnie brzucha, spięte skurczem niepokoju przedstartowego i jeszcze zamkiem błyskawicznym dla pewności,
zadumane spojrzenie w dal przed startem, rozedrgane mięśnie grzbietu prężące się do skoku po strzale startera.
To motywuje kobiety do uprawiania tego sportu, dlatego nie wiem jeszcze, czy pojadę. :roll:

Jak czytam twoje posty albo Alana to po prostu łzy mam w oczach ze smiechu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

TrenerCM
Posty: 4
Rejestracja: pn kwietnia 20, 2009 3:30

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: TrenerCM » czw kwietnia 23, 2009 11:02

:) Jeszcze nikt nigdy nie przedstawił mi tego tak dosadnie :)

I na tym opiera się cała idea biegania.

Agent_L: a na czym polega konflikt? Rozumiem, że chodzi o biegaczy i rolkarzy z Warszawy.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Toudi » czw kwietnia 23, 2009 11:37

Nie traktuj tego, jako złośliwość - zapytałeś akurat mnie o motywację a ja uważam, że nie jestem najlepszym przykładem. Z drugiej strony nie chciałem być niegrzeczny i w ogóle nie odpisać :D
No i uważam, że lepiej spotkać się z rolkarzami krakowskimi - ewnie codziennie są na Błoniach - co najmniej kilku z nich jest zaangażowanych w organizację CM a pewnie wszyscy wspierają tę imprezę duchowo.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: WFH » czw kwietnia 23, 2009 12:17

TrenerCM pisze:
Agent_L: a na czym polega konflikt? Rozumiem, że chodzi o biegaczy i rolkarzy z Warszawy.
Raczej takiego konfliktu nie ma, ale może Agent_L sprecyzuje. Bo próby pogodzenia udziału rolkarzy i biegaczy w tej samej imprezie chyba nie należy nazywać konfliktem.

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Cracovia Maraton na Rolkach!

Post autor: Agent_L » czw kwietnia 23, 2009 3:30

Konflikt jest taki że startujemy razem i wzajemnie się sobie plączemy pod nogami. Na pewno jadący szybko nie zauważają tego aż tak bardzo (za wyjątkiem wychodzących z toitoia wprost pod koła) ale ja ostatnio pojechałem na 3 godziny i odczułem że bardzo przeszkadzaliśmy biegaczom (jak równiez oni nam). Owszem, były fajne chwile na wspólne pogawędki, ale np. wpadnięcie na niewidomego biegacza nie było.

Jest to pomimo wszystko impreza biegaczy i nie lubię komuś przeszkadzać na jego poletku.

Odbieram to tak że orgowie mają do nas stosunek "Fajnie że jesteście. Ustawcie się z tyłu." Oczywiście wykazują minimum dobrej woli, ale nie mają zamiaru ponieść najmniejszych kosztów, jak np. wydłużenie imprezy o 30 minut, dopuszczenie nieletnich, udostępnienie objazdu najtrudniejszych odcinków, czy woda w butelkach. Zjazd na trąbkę to JEST niezbędna rzecz, ale nie ułatwiają nam zejścia z drogi, a każą ustępować.

Poza tym ogólnie czuję że odbieram maratończykom radość zwycięstwa, bo skoro można było pojechać zamiast biec to oni wychodzą na frajerów tylko.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”