Vitargo - odżywki i napoje węglowodanowe dla sportowców

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
ArtiMANIAC
Posty: 26
Rejestracja: wt października 24, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Vitargo - odżywki i napoje węglowodanowe dla sportowców

Post autor: ArtiMANIAC » czw września 13, 2007 9:40

Witam serdecznie ekipę ścigaczy ;-)

Właśnie otworzyłem sklep internetowy z odżywkami Vitargo. (kadra lekkoatletów dostaje na treningi z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki więc pełna profesjonalka)

Jako sportowiec chciałem umożliwić i sprawić by jak najwięcej pasjonatów sportu miało łatwy i tani dostęp do jakże ważnej suplementacji. Wybór padł na Vitargo z uwagi na doskonałe rekomendacje od czołowych polskich biegaczy i piłkarzy.

Dla obecnych tutaj forumowiczów przygotowałem rabat 5%. Mam nadzieję, że dzięki temu ceny będą niższe niż w innych sklepach.
(nie ma także kosztów przesyłki)

Zapraszam na stronę http://www.sportlife.com.pl Od cen należy odjąć 5% (rabat). Przy rejestracji proszę o podanie informacji: zico-skating.com

Pozdrawiam,

Artur Kujawiński "Arti"

PS. Dla przykładu:
Vitargo Carboloader wiaderko 2kg - w wielu sklepach od 132 do 137 (czasami + 10 zł przesyłka) a u mnie z rabatem 128,25 i koszty przesyłki 0 zł.

Awatar użytkownika
ArtiMANIAC
Posty: 26
Rejestracja: wt października 24, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArtiMANIAC » ndz września 16, 2007 10:48

Ponieważ zbliżają się jesienne starty warto naładować organizm węglowodanami.

Każdego tygodnia inny produkt będzie w super promocji (rabaty nie będą dotyczyć produktów w promocji)

W tym tygodniu w super promocji do 23 września specjalnie dla maratończyków:

Vitargo Carboloader 2 kg za......... 125,00 zł (koszty przesyłki 0 zł)

http://www.sportlife.com.pl

Ps. pozostałe

Wiaderka 2 kg
Vitargo Pure 126,00 zł po rabacie 119,70 zł
Vitargo Carboloader 135,00 zł po rabacie 128,25 zł
Vitargo Electrolyte 135,00 zł po rabacie 128,25 zł
Vitargo Creatine 147,00 zł po rabacie 139,65 zł
Vitargo Gainers Gold 147,00 zł po rabacie 139,65 zł

Ponieważ zapewne startujecie za 2 tyg w Berlinie dlatego przede wszystkim POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ArtiMANIAC
Posty: 26
Rejestracja: wt października 24, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArtiMANIAC » śr września 19, 2007 11:40

Dodatkowa informacja:

Vitargo, które oferuję dostarczane jest od jedynego oficjalnego przedstawiciela Vitargo na Polskę. Informacje na vitargo.com.pl gdzie firma SPORTLIFE znajduje się na liście dystrybutorów.

To co najwazniejsze jest w 100% oryginalne i przychodzi od producenta jak wiadomo ze Szwecji. Klient dostaje oryginalnie zapakowane bez żadnych przepakowań, przesypywań itp.
Zatem tak jakby zakupy dokonywane były w Szwecji od Vitargo.

Dziękuję i zapraszam.
http://www.sportlife.com.pl

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Co to?

Post autor: romanwrotkarz » czw września 20, 2007 10:03

Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co to?

Post autor: zico » czw września 20, 2007 10:06

romanwrotkarz pisze:Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:
Jak na VITARGO to ceny są jedne z najlepszych w Polsce wg tego, co szukałem po sieci.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
ArtiMANIAC
Posty: 26
Rejestracja: wt października 24, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to?

Post autor: ArtiMANIAC » pt września 21, 2007 9:16

zico pisze:
romanwrotkarz pisze:Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:
Jak na VITARGO to ceny są jedne z najlepszych w Polsce wg tego, co szukałem po sieci.
Dziękuję ;-)

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób kupuje węglowodany innych firm nawet za 30 zł za kg. Z pewnością jest też korelacja między ceną a jakością. Opierając się na opiniach wielu czołowych sportowców mój wybór padł na Vitargo. Myślę,że jeśli Vitargo stosują ludzie ze ścisłej polskiej kadry a nawet kadry olimpijskiej to jest to godne uwagi ;-)

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to?

Post autor: Marek » pt września 21, 2007 9:25

romanwrotkarz pisze:Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:
jak masz cos lepszego i tanszego to biore :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to?

Post autor: Andrzej » pt września 21, 2007 9:28

Marek pisze:
romanwrotkarz pisze:Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:
jak masz cos lepszego i tanszego to biore :twisted: :twisted: :twisted:
Jeśli szukasz czegoś lepszego i tańszego to musisz wziąść dwie rzeczy:
Jedno lepsze, drugie tańsze

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to?

Post autor: Marek » pt września 21, 2007 9:30

Andrzej pisze:
Marek pisze:
romanwrotkarz pisze:Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:
jak masz cos lepszego i tanszego to biore :twisted: :twisted: :twisted:
Jeśli szukasz czegoś lepszego i tańszego to musisz wziąść dwie rzeczy:
Jedno lepsze, drugie tańsze
O tym to ja wiem ale co na to Roman :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
ArtiMANIAC
Posty: 26
Rejestracja: wt października 24, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArtiMANIAC » ndz września 23, 2007 7:01

A od jutra Carboloader powraca do starej ceny a pojawi się coś innego w promocji ;-)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to?

Post autor: Krzysztof » ndz września 23, 2007 8:57

romanwrotkarz pisze:Co to za biznes? Skąd takie ceny? Czy ktoś szuka jeleni? :roll: :?: :!:
ArtiMANIAC pisze:A od jutra Carboloader powraca do starej ceny a pojawi się coś innego w promocji
Promocja razem z filmem "The Deer Hunter" - film gratis :wink:
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Vitargo - odżywki i napoje węglowodanowe dla sportowców

Post autor: bayya » ndz września 23, 2007 9:53

ArtiMANIAC pisze:
Właśnie otworzyłem sklep internetowy z odżywkami Vitargo. (kadra lekkoatletów dostaje na treningi z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki więc pełna profesjonalka)
Z góry uprzedzam że o odżywkach nie mam zielonego pojęcia, ale z tego co wiem, to kadra Polski lekkoatletów nie dostaje odżywek od PZLA, nie wnikam jak są dogadani z nimi co do kasy na tego typu rzeczy, ale fakt że kilku czołowych polskich biegaczy stosuje Vitargo z własnego wyboru i bardzo sobie chwali te odżywki.
Nie obraź się jednak ale jak kilku moich znajomych sprinterów z kadry zobaczyło Twoje ceny to z krzeseł pospadali. Oni podobno kupują to o około 20-30% taniej niż w Twoim sklepie. Wiem że w internecie ceny są podobne do Twoich, bo sprawdzałam, ale jak chcesz żeby więcej profesjonalnych sportowców zaczęło kupować twoje produkty to musisz pomyśleć nad tym żeby ceny były porównywalne do cen produktów do których mają dostęp rzeczywiście sportowcy, a nie kupa "karków" spędzających pół dnia na siłowni i mierzących sobie biceps po każdym opuszczeniu gryfu, wtedy będziesz miał większy popyt na te produkty nie tylko ze strony tych "karków" ale też profesjonalnych sportowców, ale to tylko moja sugestia.
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » ndz września 23, 2007 10:07

Tylko jest taka sprawa, że kadra z pewnością "kupuje" u dystrybutora, a sklep Artiego jest tylko sklepem. Niestety ale jak ktoś będzie chcieć kupić taniej u dystrybutora to nie będzie to takie łatwe - po prostu zostanie odesłany do jakiegoś sklepu. To tak dla wyjaśnienia.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
ArtiMANIAC
Posty: 26
Rejestracja: wt października 24, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArtiMANIAC » pn września 24, 2007 9:19

To prawda. Oczywiste jest ,że sportowcy z kadry mają taniej, to tak jak oczywiste,że Hołowczyc będzie miał Subaru taniej niż przeciętny Kowalski ;-)

Nie wiem z kim dokładnie rozmawiałeś ale ja też mam informacje ,że dostają za darmo z PZLA bo taki jest przywilej kadrowicza. I jak ktoś olewa suplementacją to nawet może innym sprzedać za 50% ceny rynkowej.
Jeśli dostałbyś 2 wiaderka za darmo jako kadrowicz i zużyłbyś jedno a drugie sprzedał by sobie dorobić np 100 zł każdego miesiąca to nie dziwne ,że tak się dzieje.



Mówisz ,że kadrowicze nie dostają z PZLA odżywek? (oczywiście za darmo)



Od informacja z oficjalnej strony PZLA:


Dział Szkolenia informuje, że odżywki dla zawodników będą wydawane:
- w poniedziałek w godzinach 12-14
- w środę w godzinach 9,30-11,30


Dlatego się nie dziwię i wiem ,że jest praktykowane,że odsprzedają to potem kolegom np tym co nie są w kadrze i nie mają przydziału.

Jak rozumiem nie idą do sklepu ale do magazynu PZLA odebrać przydział na odżywki.

Aby jeszcze podważyć wątpliwości.
Oto informacje ze środowiska sportowego:

Prokom Trefl leci miedzy innymi na Vitargo.
Koszykarski Klub Sportowy Turów -Vitargo i inne amina i białka.
Polski Zwiazek Biegów na orientacje-Vitargo,Bcaa + G Power,Bio Iso Whey.
AZS AWF Gdansk-Vitargo,Hard Fast.
Rugbyści Lechia Gdansk-Vitargo.
PZLA-Vitargo.
Polski Zwiazek Łyzwiarstwa Szybkiego-Vitargo,Hard Fast i Animal Pak.

;-)

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: bayya » pn września 24, 2007 11:51

Z tego co mi kumple sprinterzy z kadry mówili to, fakt dostają czasem odżywki za free, ale kadra Polski lekkoatletów jest duża i jakby PZLA miał wydać każdemu i za free to by zbankrutowali. Koledzy uświadomili mnie też że odżywki bieże się w tak zwanych cyklach a nie przez cały rok (nie wiem jak w przypadku np. biegów długodystansowych, bo ja rozmawiałam wyłącznie z 100 i 200-metrowcami) o ile mnie pamięć nie myli to przed samym sezonem lub ważniejszymi zawodami (ok. dwóch tygodni po odstawieniu odżywek jest największy efekt brania cyklu, ale to zależy od tego co biorą) no i przede wszystkim zimą biorą cykl kreatynowy żeby zwiększyć masę. Wracając do tematu, odżywki z PZLA dostają tylko najlepsi zawodnicy wyjeżdżający na ważne zawody, na tyle wcześnie żeby te odżywki zadziałały we właściwym czasie i dostają je podobno w saszetkach, czyli tyle ile jest idealnie potrzebne na cykl a nie od razu wiaderko żeby dzielić się z kumplami czy dwa wiaderka żeby drugie odsprzedać. Nie będę wymieniać nazwisk bo nie o to chodzi ale np. tegoroczny mistrz Polski w biegu na 100m przez płotki (mój sąsiad zresztą), jeżdżący na wszystkie ważne zawody z kraju i za granicą większość odżywek musi sam sobie kupować bo to co mu daje PZLA nie starczyłoby nawet na pół sezonu. W tym roku byłam na obozie szkoleniowym z kilkoma kadrowiczami, więc wiem co piszę i podobno to co daje PZLA to jest śmieszne bo każdy z nich musi ze swojej kieszeni wyłożyć dodatkowo ponad 1000zł na sezon na same odżywki. A to że mają taniej to też możliwe że kupują u dystrybutora. Ja tam nie wnikam, bo sama jestem bardzo przeciwna faszerowaniu się takim czymś ale efekty podobno daje. Jak już kadrowicze tak twierdzą to tak pewnie jest.
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”