Wyrosty na pięcie

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyrosty na pięcie

Post autor: Marek » ndz kwietnia 06, 2008 10:03

romanwrotkarz pisze:Też znam te bóle;((
Najbezpieczniejzym po bucie odlewanym jest zmiana butów na miękkie, z naturalną skórą, która dopasowuje się do stopy a nie na odwrót. Karbonowe, twarde, sztywne buty deformują stopy. MIstrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim na 500m z Turynu, Joey Cheek,
http://www.socalspeedskating.org/albums ... g_0795.jpg wygrał złoto w takich tradycyjnych butach Vikinga.
Słynny Rintje Ritsma, wielokrotny MIstrz Swiata i Olimpijski też wolał od odlewowych zwykłe, naturalne buty Vikinga :)
no i te weglowodany po 20 zł :twisted: :twisted: :twisted:

Co ma piernik do wiatraka???? Następne takie posty będe kasował :evil: [PeterCave]

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyrosty na pięcie

Post autor: Marek » czw kwietnia 10, 2008 11:27

Co ma piernik do wiatraka???? Następne takie posty będe kasował :evil: [PeterCave]


Toma wiatrak do piernika ze sie nie pisze bzdur :twisted: :twisted: :twisted:

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wyrosty na pięcie

Post autor: krzysztof_plich » ndz maja 18, 2008 6:59

siema, jak zacząłem śmigać 8) to nikt mi nie wspomniał że jak boli to należy zrobić przerwę więc zaciskałem zęby i narosło sobie :evil: ale w moim pierwszym bucie nie miałem dobrego trzymania pięty cała unosiła się do góry :shock: i tak jeździłem lato zima lato zima, aż w końcu przyszedł czas na zmianę sprzętu i trafiłem na rocesa ma system trzymania pięty (pierwszy dzień z radości pojeździłem 3h więc mnie obtarł) a teraz jest super a do tego ma wkładke żelową więc na nierównościach dobrze amortyzuje, ni wspomnę że jest termoformowalny :D :D :D i tak jak wcześniej Witek napisał
witomazur pisze: Moze pomoc ponowne rozgrzanie buta i wycisniecie na zewnatrz tego miejsca specjalnymi szczypcami szewskimi(takie z kulka na jednym koncu i oczkiem na te kulke na drugim)Witek
ja również podgrzałem go i wypchnąłem niewygodne miejsca dziś jadę go testować to znaczy owe miejsca bo pierwszy maraton już zrobiony po mimo owych niewygód :wink:
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: Wyrosty na pięcie

Post autor: pz34 » pn sierpnia 01, 2011 2:58

Stary temat ale wątek mi znany wiec i ja coś napiszę. Mam takiego "obcego" na jednej stopie i mam też po dwie kostki :D:D. Zrobiło mi się to po zimie na łyzwach. Byłem z tym u lekarza i oto co mi powiedział: że są to naturalne narośla na wiązaniach, które są bardziej obciążone niż zwykle. W ten sposób organizm naturalnie się wzmacnia. I tyle. W ogóle mi to nie przeszkadza ani w łyżwach ani w rolkach.
Pozdrawiam
Łukasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”