W SPRAWIE KONTUZJI ...

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

grzesiek427
Posty: 1
Rejestracja: pt czerwca 23, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: POZNAN

W SPRAWIE KONTUZJI ...

Post autor: grzesiek427 » pn czerwca 26, 2006 12:56

JESTEM Z POZNANIA... :D CZESTO JESTEM NA MALCIE NA ROLKACH.ZESZLEGO ROKU UKONCZYLEM MARATON POZNASKI NA ROLKACH..POMIMO ZE JESTEM SAMOUKIEM UDALO MI SIE PRZEZ NIECALY ROK OPANOWAC ROLKI...W TYM ROKU W KWIETNIU MIALEM UPADEK PRZY DUZEJ PREDKOSCI NA MALCIE,POMIMO ZE JEDZE PRZEWAZNIE RANO BO MNIEJ LUDZI..ZLAMALEM KOSC OGONOWA I NIBY SIE GOI POWOLI ALE JAK JESTEM NAD MALTA TO MOGE TYLKO ZROBIC CZTERY PIEC KOLEK POTEM CZYJE BOL A CHCIALBYM PONOWNIE W TYM ROKU UKONCZYC MARATON POZNASKI, JEZELI KTOS COS WIE O KOSCI OGONOWEJ TO PROSZE O ODPOWIEDZ.... :(

Proszę nie pisać cały czas dużymi literami... (moderator)

Awatar użytkownika
bieliks
Posty: 49
Rejestracja: ndz czerwca 05, 2005 1:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: bieliks » pn czerwca 26, 2006 1:02

Ja myslę, że najlepiej będzie się przejść do lekarza i zapytać co on o tym sądzi. Jak złamałem sobie nadgarstek na maratonie poznańskim to po wielu konsultacjach dowiedziałem się ostatecznie, że trudne złamania goją się nawet pół roku, a potem jeszcze trzeba ćwiczyć aby powrocić do sprawności. Teraz minęło już sporo czasu, a czasami jeszcze odczuwam ból, który jednak z czasem staje się mniejszy. Może są jakieś ćwiczenia...

Proponuję przejść się jednak do lekarza.

Kekacz
Posty: 13
Rejestracja: śr stycznia 18, 2006 10:10
Moje rolki: Mission DS6
Jeżdżę od: 02 sty 2006
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kekacz » wt czerwca 27, 2006 12:38

Lekarz i to koniecznie!
Kosc ogonowa potrafi sie przy zlamaniach przemiescic i tylko jej usuniecie wtedy pomoze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”