Stargard Szczeciński

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » sob maja 09, 2009 4:04

Witaj! Faktycznie nie dotarła. Co do wytracania prędkości to z hamulcem czy bez hamulca cienko to widze ze swoimi umiejętnościami ;) Poza tym sprzęt dosyć kiepski.. Za rok chyba zainwestuje w coś porządnego w końcu. Póki co czekam na chwilę wolnego i wróce na trasę szlifować te kiepskie umiejętności :)
Pozdrawiam serdecznie!

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » ndz maja 10, 2009 10:05

DolinaNocy pisze: Póki co czekam na chwilę wolnego i wróce na trasę szlifować te kiepskie umiejętności :)
Pozdrawiam serdecznie!
Witaj :) skoro pokonujesz tę górkę w parku przemysłowym i jesteś w stanie bezpiecznie zjechać z górki na trasie za Lipnikiem to Twoje umiejętności nie są takie słabe jak sama myślisz, a po każdym następnym, przejechanym kilometrze będą coraz lepsze. Trzymam kciuki za szybkie postępy :)

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » ndz maja 10, 2009 10:41

Pokonuję górkę w parku przemysłowym, bo zawsze mogę zwolnić na jakiejś lampie albo trawniku :D A za Lipnikiem na szczescie tfu tfu odpukać jeszcze nie zdarzyła mi się sytuacja, w której musialbym hamowac :D Ale kiedyś przyjdzie czas, że się nauczę (mam nadzieję;) ). Ostatnio wracałam autkiem przez park przemysłowy i widziałam mężczyznę na rolkach ... jeśli to Ty to moją jazdę w porównaniu do Twojej można nazwać "utrzymywaniem się przy życiu" :D Ale nie poddaję się :) Za rok zmienię sprzęt, a do tego czasu mam zamiar nauczyć się jazdy nie stwarzając zagrożenia dla siebie i innych ;) Pozdrawiam!

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » ndz maja 10, 2009 12:08

niestety to nie ja. W tym roku tylko raz wracałem przez park jakieś 3 tygodnie temu w niedzielę około południa czerwono – białe rolki, ochraniaczy + kask jeśli coś takiego będzie na drodze to pewnie będę to ja opancerzony do granic możliwości rolkarz hihih, Wczoraj około 18 przejeździłem autem przez park przemysłowy i też widziałem dwie osoby na rolkach koło PEC , no to zaczyna nas być coraz więcej.
Tak trzymaj nawet nie myśl o poddawaniu się :), na pewno jeszcze w tym sezonie będziesz dobrze jeździć,

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » ndz maja 10, 2009 7:45

Nie spojrzalam niestety na rolki, ale opancerzony był jak Ty jak mówisz :) ale skoro mowisz ze to nie Ty to znaczy, że to nie TY :) kurcze, a ja tylko z ochraniaczami na nadgarstki .. nieprofesjonalnie :D a co do ilości rolkarzy to również zauważyłam, że w tym roku całkiem sporo się pojawia :)
Pozdrawiam i być może do zobaczenia kiedyś na trasie :)

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » pn maja 11, 2009 7:04

No nie Jeździsz bez kasku :shock: – , ładnie... Widać twarda jesteś :) uwierz na słowo to zbędne ryzyko, do zobaczenia ..

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » pt maja 22, 2009 7:20

Przeżyłam wczoraj pierwszy w sezonie upadek :D Mam w kolekcji kilka niezlych siniakow, ktore skutecznie spedzaja mi sen z powiek przy obrotach :D Nie wiem jakim cudem, ale mam obite obie strony ciala a nie tylko jedna, choc wydawalo mi sie, ze lece tylko na jedna strone ;) Glowa jednak cala mimo, że bez kasku :D Jedynie zalowac moge braku wtedy ochraniaczy na łokciach :) Przyczyna: potknięcie :D

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » pt maja 22, 2009 9:04

Przynajmniej będziesz mieć co wspominać :), dobrze że się skończyło tylko na siniakach, będę koleżankę gorąco namawiać do jazdy w kasku, jest tu na forum temat o skutkach jazdy bez kasku warto poczytać . Ja wychodzę z założenia że trening bez upadku jest niepełny :), nie żebym tak bardzo lubił bliskie spotkania z asfaltem:), po prostu przy nauce nowych elementów błędy, zmęczenie i brak koncentracji skutkują upadkiem – no ale może t otylko ja jestem taki niedorajda :)

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » pt maja 22, 2009 10:27

Ja i bez czytania wiem, że jazda bez kasku to ryzykowna jazda :) ale nie moge sie przekonac ;) jak to kobieta ;) a co do upadku: zeby to faktycznie bylo przy nauce nowego elementu :D ale to bylo na "prostej" drodze przy zwyklej jezdzie :D ot taki mały próg mi nagle wyrósł przed kołami :D a chwile wczesniej jezdzilam po skateparku nawet ... predzej bym sie spodziewala, ze na jakims zjezdzie zalicze wywrotke niz na prostej :lol: ale przynajmniej wiem juz gdzie patrzec pod nogi :D a kolega na pewno nie zaden niedorajda tylko w pełni myślący i zabezpieczony człowiek w przeciwienstwie do mnie :D
Pozdrawiam!

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » sob maja 23, 2009 2:18

No proszę jesteś bardzo skromną kobietą dopiero co pisałaś że poprawiasz technikę hamowania, a tu czytam że po skateparku fruwasz :) , jeśli w takim tempie masz przyrost umiejętności to za chwilę jakiś kompleksów się przez ciebie nabawię :? , no tak prosta droga też może zaskoczyć w zeszłym roku w parku przemysłowym tak mnie zaskoczyła że ta równa i gładka nawierzchnia, prawie doszczętnie zniszczyła mi nakolannik :lol: a co do kasku to spróbuj się jednak przekonać ,najwyżej troszkę fryzurę zniekształcisz nic poza tym :) . Jestem pewien, że po pierwszej jeździe bdziesz zadowolona z decyzji – albo i nie, bo z kobietami nigdy nie wiadomo :wink:

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » sob maja 23, 2009 9:00

Skatepark był przypadkowy akurat :) gladka tam nawierzchnia i mozna pojezdzic miedzy elementami :D ewentualnie lekki zjazd i niewielki uskok dla zabawy :) zeby po nim fruwac to brak mi jeszcze odwagi :) poki co musze sie nauczycporzadnie na prostej i hamowania :) wiec na pewno Twoje umiejetnosci sa wieksze od moich :D a co do parku to, na ktorym odcinku tak niebezpiecznie :> jadac na miedwie przejezdzam przez park przemyslowy wiec bede wiedziala czego unikac :)

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » sob maja 23, 2009 10:43

To jest odcinek koło PEC ja akurat zaliczyłem upadek na wysokości Stanpolu czy jak tam się nazywa ten producent okien, ale to nie była wina drogi tylko moja zmęczenie i chyba za duża prędkość kopytka się rozjechały a ja się przytuliłem do asfaltu :) ale najlepsza była mina kierowcy który mnie mijał jadąc z naprzeciwka - tego to długo nie zapomnę :lol:

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » ndz maja 24, 2009 10:12

Hehe :D Czasem miny świadków potrafią zrekompensować cały ból :D

olokrol
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 22, 2010 10:22
Moje rolki: SP 100
Jeżdżę od: 02 sty 2006

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: olokrol » pt czerwca 11, 2010 10:01

Zapraszam rolkarzy do Stargardu na bieg na rolkach 10 km 19 czerwca 2010 - wszystkie informacje na forum o imprezach rolkarskich lub na http://www.szwla.pl
w razie pytań podaje e-mail piatkasiatka@op.pl
Dopiero dzisiaj poszła propaganda w Stargardzie dotycząca biegu rolkarzy /gazety, plakaty,sponsorzy/
Co do nagród:
1 miejsce kobiet- jednodniowa wycieczka zagraniczna ,puchar, dyplom, drobiazgi
2 miejsce kobiet- sesja w stargardzkiej kregielni 2-3 godz., puchar, dyplom, drobiazgi
3 miejsce kobiet - puchar, dyplom, drobiazgi, jeszcze prowadze rozmowy ale ma być równie atrakcyjna nagroda

1 miejsce meżczyzn- jednodniowa wycieczka zagraniczna ,puchar, dyplom, drobiazgi
2 miejsce meżczyzn- sesja w stargardzkiej kregielni 2-3 godz., puchar, dyplom, drobiazgi
3 miejsce meżczyzn - puchar, dyplom, drobiazgi, jeszcze prowadze rozmowy ale ma być równie atrakcyjna nagroda

dodatkowo uczestnicy mają dostać pakiety promocyjne takie jak biegacze


Kto może to niech zarejstuje się na liście startowej www.szwla.pl bo może byc później bałagan - jest dużo biegaczy
Startujemy dwie minuty przed biegaczami i jedziemy zewnętrznym torem jezdni.
Pozdrawiam

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » sob kwietnia 09, 2011 10:37

No to sezon rozpoczęty :) Mostek w połowie drogi na Miedwie niestety nadal mnie przeraża, bo z hamowaniem dalej problemy, ale po raz pierwszy się odważyłam zjechać po ludzku a nie łapiąc się każdego szczebelka poręczy :lol: Co do stanu nawierzchni też mam kilka "ale", bo poza odcinkiem właśnie przy obwodnicy nie jeździ się tą trasą najlepiej :| Myślę nad jakąś inną trasą, ale niekoniecznie wiem, w którym kierunku ruszyć. Może jakieś podpowiedzi?
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodnio-pomorskie”