Swinoujscie

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Skorpio
Posty: 8
Rejestracja: pn czerwca 13, 2011 10:40
Jeżdżę od: 12 cze 2011

Swinoujscie

Post autor: Skorpio » sob maja 12, 2012 10:06

Wlasnie wrocilem z urlopu w Swinoujsciu. Jezeli ktos sie tam wybierze to radze zabrac sprzet i wybrac sie na niemiecka strone do miejscowosci Ahlbeck (mozna dojsc np plaza). Od nadmorskiej promenady, lasem w kierunku Polski ciagnie sie asfaltowa sciezka rowerowa - marzenie rolkarza. Idealnie gladki asfalt, zadnych pagorkow. Sciezka wprawdzie waska i w sezonie pewnie dosc zapchana, ale dluga i rewelacyjnie utrzymana. Ja niestety nie mialem ze soba sprzetu ale nastepnym razem zabiore. Swietne miejsce dla poczatkujacych - polecam. Jest jeszcze druga sciezka - przy drodze, tez niezla. Poza tym przy promenadzie jest mini-skatepark. Taki dla poczatkujacych.

fornax
Posty: 10
Rejestracja: śr czerwca 15, 2011 9:36
Moje rolki: K2 Velocity
Jeżdżę od: 31 paź 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Swinoujscie

Post autor: fornax » ndz lipca 15, 2012 11:32

Wybieram się tam na początku sierpnia i chciałbym pośmigać- zobaczę tą trasę. Był ktoś jeszcze w Świnoujściu i może polecić jakieś trasy? Świnoujście i okolice.

qul-mama
Posty: 10
Rejestracja: czw września 15, 2011 2:24
Moje rolki: Rollerblade Spark 80 W
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin

Re: Swinoujscie

Post autor: qul-mama » pt lipca 27, 2012 8:57

Skorpio pisze:. Poza tym przy promenadzie jest mini-skatepark. Taki dla poczatkujacych.

Wybieram sie na Wyspę w ta niedziele i zostaje niemal 2 tygodnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dziadkowie wieczorami posiedza z wnukami a ja w końcu pośmigam :):):) :P
W którym miejscu jest ten skate-park? Rok temu chyba go nie bylo...

qul-mama
Posty: 10
Rejestracja: czw września 15, 2011 2:24
Moje rolki: Rollerblade Spark 80 W
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin

Re: Swinoujscie

Post autor: qul-mama » pt lipca 27, 2012 9:03

fornax pisze:Wybieram się tam na początku sierpnia i chciałbym pośmigać- zobaczę tą trasę. Był ktoś jeszcze w Świnoujściu i może polecić jakieś trasy? Świnoujście i okolice.

Za dużego wyboru tras nie ma - głównie do Niemiec.
Trasa opisana przez Skorpio jest super - światnie sie jeździ ale troszke tłoczno jak to w sezonie.

Awatar użytkownika
Hell'O'Kitty
Czterokółkowiec
Posty: 82
Rejestracja: ndz czerwca 30, 2013 8:11
Moje rolki: Rollerblade Spark TR 80
Jeżdżę od: 13 kwie 2012
Lokalizacja: Poznań

Re: Swinoujscie

Post autor: Hell'O'Kitty » czw lipca 25, 2013 9:14

Witam.

Podczepię się pod temat.
Uciekam przed piekielnym weekendem z Poznania do Świnoujścia.
W planach wycieczki do Peenemünde i byłej elektrowni atomowej Greifswald-Lubmin.
Ale rolki też zabieram (i koleżankę, bardziej początkującą ode mnie rolkarenkę), bo widzę że można tam poturlać.
Czy poza poruszonymi w wątku miejscami, ktoś coś jeszcze może polecić w rejonie Świnoujście / Ahlbeck / Peenemünde / Lubmin?

Z pozdrowieniami,
H'O'K

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodnio-pomorskie”