[Miastko] pow. bytowski

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
stojanek
Posty: 2
Rejestracja: wt sierpnia 07, 2012 12:04
Jeżdżę od: 0- 0-1997

[Miastko] pow. bytowski

Post autor: stojanek » czw sierpnia 09, 2012 1:01

Wyjazd z Miastka w kierunku Koszalina drogą nr 206 - kilkaset metrów za tablicą z końcem terenu zabudowanego znajduje się przy drodze cmentarz komunalny z wyasfaltowanym parkingiem (co dowcipniejsi mówią, że to dobrze, w razie czego nie trzeba będzie mnie daleko przenosić ;)). Najczęściej tam jeżdżę z małą grupką znajomych (mamy po 40+, gdyby to było dla kogoś istotne), czasem sam. Zazwyczaj można nas spotkać na ok. 1-2 godz. przed zmierzchem niezależnie od dnia tygodnia (za to zależnie od pogody i wolnego czasu ;)), wtedy zazwyczaj jest tam pusto.
Parking jest z niewielkim spadem, nie wiem czy to jakaś przeszkoda, gdyby ktoś chciał spróbować slalomu, w hokeja dałoby się zagrać. W pobliżu brak barierek, poręczy czy ławek, żeby poćwiczyć jazdę agresywną. Nadaje się do fitnessu, asfalt dość gładki, poza paroma pęknięciami i jakimiś małymi niedoróbkami tu i ówdzie, bez plam oleju, nieraz zdarzają się szkła z potłuczonych butelek i kapsle, które zamiatamy w miarę możliwości.
Jedno okrążenie wokół parkingu to ok. 350m.
W razie potrzeby mogę podpowiedzieć coś zupełnie początkującym albo niezdecydowanym, chociaż mimo dość długiego czasu jaki jeżdżę, nie mam wielkiego doświadczenia - odrobina praktyki i garść teorii wyczytanej czy obejrzanej w necie.
Gdyby był zainteresowany zwłaszcza ktoś z moich okolic, proszę o PW, możemy się umówić na jakiś konkretny termin.

pozdrawiam
Paweł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”