TORUŃ Szukamy się :)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: Doody » śr czerwca 29, 2011 6:19

Witam.
Jak widzę Bydgoszcz w tym dziale panuje. 8)

No to ja mam propozycję: każdy kto jeździ w Toruniu na 8 kółkach (nie koniecznie musi być z Torunia) i zagląda czasem na to forum niech się dopisze i pozostawi ślad w tym wątku. Może jak uzbiera się ileś tam osób, to uda nam się kiedyś zebrać na jakąś wspólną jazdę.


PS.
Aaaaa do tego tematu natchnęła minie koleżanka która wczoraj podczas mojego któtkiego treningu krzyczała żebym się zatrzymał, bo szuka ludzi jeżdżących na wrotkach w Toruniu :D ... mam nadzieję, że ona też znajdzie ten temat i zaznaczy tu swoją obecność.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: osaya » wt lipca 05, 2011 9:45

Dobra akcja.

Dziś na wrzosach minąłem na oko jakieś 12 osób. Jedni jeździli rodzinnie, inni w parach, byli też solości jak ja.

Szczerze to w Toruniu jest słabiutko. Zazdroszczę koleżankom gdy słyszę, że robią sobie wieczorne wypady po 20 km po Warszawie na około 20 osób! To już ładny peleton i robi wrażenie na przechodniach.

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: Doody » śr lipca 06, 2011 12:06

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się przyłączy i zbierzemy chociaż kilkanaście osób. Może nawet jak znajdę chwilę czasu to porozwieszam jakieś ulotki ;) przy głównych trasach rolkarskich w Toruniu. 8)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: osaya » śr lipca 06, 2011 12:36

Z ulotkami dobry pomysł.

Można by wykonać jakiś projekt, do tego plakat, czy nawet jakąś akcję promującą zorganizować.
Nie od razu na skalę Rowerowej Masy Krytycznej, ale dać sygnał, że jeździmy.

relitka
Posty: 24
Rejestracja: śr lipca 06, 2011 7:30
Moje rolki: RB activa 90 XR / Fila FM100
Jeżdżę od: 17 mar 2006

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: relitka » śr lipca 06, 2011 7:43

Witam Marcinie :)
Znalazłam Cię tutaj, jestem jak najbardziej za wspólnym jeżdżeniem, i bardzo fajnie że rozpocząłeś taki wątek. Bardzo, bardzo się cieszę
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na spotkanie rolkarskie
Alcia

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: Doody » śr lipca 06, 2011 10:44

relitka pisze:Witam Marcinie :)
Znalazłam Cię tutaj, jestem jak najbardziej za wspólnym jeżdżeniem, i bardzo fajnie że rozpocząłeś taki wątek. Bardzo, bardzo się cieszę
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na spotkanie rolkarskie
Alcia
Oooo jest i prowodyrka niniejszego wątku.

Ja chwilowo mam małą kontuzję ale od soboty zacznę nieśmiało wracać do treningów. Więc mam nadzieję, do zobaczenia.
osaya pisze:Z ulotkami dobry pomysł.
Pomyślę coś w czasie weekendu zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

relitka
Posty: 24
Rejestracja: śr lipca 06, 2011 7:30
Moje rolki: RB activa 90 XR / Fila FM100
Jeżdżę od: 17 mar 2006

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: relitka » czw lipca 07, 2011 11:09

prowodyrka wczoraj pojeździła, a dzisiaj pobiegała "naszą ulicą" czyli Andersa... ale mam nadzieję na w miarę szybkie spotkanie w większym gronie :)

patrycyusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lipca 13, 2010 1:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: patrycyusz » ndz lipca 10, 2011 1:51

na wrzosy z rubinkowa 3 jest spora odleglosc, ale z kolega samochodem moze mozna..
czy tworzycie juz Tam na Wrzosach jakas logiczna calosc, czy "kazdy jest obcy" ?
jak by polaczyc kilka malych grup w jedna grupe, to by mozna powaznie sie umawiac..a moze jakies logo przyczepic, dla poznaki.?
razem razniej i wiecej motywacji i elementy rywalizacji..

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: osaya » ndz lipca 10, 2011 9:02

Raczej obcy. Przynajmniej ja nikogo nie kojarzę.

Można by się zmówić na jakiś wypad zapoznawczy. Jestem za.

A z rywalizacją to różnie. Myślę z tego, co ostatnio widziałem, że poziom toruńskich rolkarzy jest zdecydowanie nierówny.
Lepiej byłoby po prostu się spotkać i spokojnie pojeździć.

Niech coś się zrodzi.

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: Doody » wt lipca 12, 2011 10:14

patrycyusz pisze:na wrzosy z rubinkowa 3 jest spora odleglosc, ale z kolega samochodem moze mozna..
Ehhh... ja tam na rubinkowo i na wrzosy pomykałem kilka razy z podgórza, ale nie powiem żeby niektóre odcinki należały do przyjemności, tym bardziej, że na wrzosy nie ma żadnej sensownej drogi tylko kocie łby i ziemna ścieżka przy szosie chełmińskiej.
osaya pisze:Raczej obcy. Przynajmniej ja nikogo nie kojarzę.
Ja też w sumie ine widziałem jeszcze żadnej grupy.
osaya pisze:Można by się zmówić na jakiś wypad zapoznawczy. Jestem za.
osaya,
patrycyusz,
relitka
ja.

Proponuję spotkanie zapoznawcze w środę godz. 20:00 przy pętli autobusowej na trasie na Barbarkę. Czy wszystkim ten termin pasuje?


I oczywiście zapraszamy również wszystkich którzy później tego posa przeczytają.
patrycyusz pisze:jak by polaczyc kilka malych grup w jedna grupe, to by mozna powaznie sie umawiac..a moze jakies logo przyczepic, dla poznaki.?
Jeśli jeździcie w grupie to też przyprowadź :)

Co do loga, to już coś pokombinowałem, plakatu też już jakiś wstępny projekt mam - zobaczymy co się z tego wykluje.

Jak na razie czekam na Wasz odzew dotyczący środowego spotkania.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: osaya » wt lipca 12, 2011 10:18

Dla mnie ok. Byleby pogoda przypasowała.

Mógłbyś jakoś dokładniej opisać miejsce spotkania? Niestety nie jeżdżę komunikacją miejską i nie bardzo wiem, co gdzie jest, choć się domyślam ;p

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: Doody » wt lipca 12, 2011 12:07

osaya pisze:Mógłbyś jakoś dokładniej opisać miejsce spotkania?
Jadąc ścieżką rowerową na Barbarkę od centrum na pewno zauważysz :D
Ostatnio zmieniony pt stycznia 04, 2013 2:23 przez Doody, łącznie zmieniany 1 raz.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

relitka
Posty: 24
Rejestracja: śr lipca 06, 2011 7:30
Moje rolki: RB activa 90 XR / Fila FM100
Jeżdżę od: 17 mar 2006

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: relitka » wt lipca 12, 2011 4:07

Cześć
Zgłaszam i potwierdzam swoją obecność. A co do pogody... to na chwilę obecną pogodynka, z której korzystam mówi, że jutro około godz. 17-18 będą nieduże przelotne opady http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... 0u&id=2150 Bądźmy dobrej myśli :)
Do zobaczenia jutro Alcia

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: Doody » wt lipca 12, 2011 4:12

relitka pisze:że jutro około godz. 17-18 będą nieduże przelotne opady

Jeśli tylko przelotne, to do 20:00 zdąży wyschnąć. :wink:
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Re: TORUŃ Szukamy się :)

Post autor: osaya » wt lipca 12, 2011 5:51

relitka pisze:Cześć
Zgłaszam i potwierdzam swoją obecność. A co do pogody... to na chwilę obecną pogodynka, z której korzystam mówi, że jutro około godz. 17-18 będą nieduże przelotne opady http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... 0u&id=2150 Bądźmy dobrej myśli :)
Do zobaczenia jutro Alcia
Z tego, co odczytuję to co najwyżej 1mm napada, więc i duża szansa, że wcale tego deszczu nie będzie.

Swoją drogą, rewelacyjna informacja pogodowa. Z pewnością przyda się nie tylko na rolki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”