[Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

[Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » ndz maja 15, 2011 12:46

Obwieszczenie!

Informuje się, iż poszukiwani są rolkarze z Bielska-Białej oraz okolice. Szczególnie cenni są rolkarze preferujący slalom. Celem wspólnej jazdy, zawiązania grupy.


Są tutaj na forum ludzie jeżdżący po wale zapory w Zabrzegu? Na pewno pojawia się tutaj pan śmigający szybko w zielonym/ pomarańczowo czarnym stroju, który woli jeździć przed pracą ;-p

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: bodziowaty » ndz maja 15, 2011 9:58

Nie jestem pewien czy o mnie Ci chodziło pisząc o szybkim gościu jeżdżącym na zaporze w Goczałkowicach, ale faktycznie jeździłem tam ostatnio w zielonym, obcisłym kombinezonie drużyny Silesia Skating z ubiegłego sezonu. Napisz to samo "obwieszczenie" na forum Silesia Skating, jest tam kilka osób jeżdżących na kubeczkach. Mam nadzieję, że Zico nie ma nic przeciwko, że reklamuję tutaj forum o takiej samej branży, ale przecież chodzi o rozwój wrotkarstwa.

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » ndz maja 15, 2011 10:12

Dokładnie, a jak było zimno jeździłeś w pomarańczowej górze i czarnym dole kombinezonu. Notuję wszystko dokładnie :) Nie wiem jak to możliwe, ale nie mogę napisać do Ciebie bodziowaty priva, dostaję komunikat użytkownik nie istnieje. Tak czy inaczej, napisz proszę na 1919259 gg, jeśli to nie problem :)

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: bodziowaty » ndz maja 15, 2011 10:30

No tak teraz wszystko się zgadza. Na forum, o którym wspomniełem wcześniej jest już nawet dział poświęcony preferowanej przez Ciebie dyscyplinie wrotkarstwa, tyle, że jest niemal pusty. Może uda Ci się to zmienić? Pozdrawiam i do zobaczenia w Goczałkowicach. Najbliższy tydzień spędzam w Stolicy, więc na tamie będę w następnym tygodniu.

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » ndz maja 15, 2011 11:00

A widziałeś w Zabrzegu ludzi dobrze jeżdżących między kubeczkami? Byłem tam już ileś tam razy i tylko raz spotkałem tam ludzi próbujących slalom, ale jak mówię raczej próbowali. Dla unaocznienia mnie to wraz z kolegą tez próbowaliśmy na placyku slalomu, może pamiętasz nas.

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: bodziowaty » ndz maja 15, 2011 11:16

Pewnie, że Was pamiętam. Widziałem na zaporze gościa w okolicach mojego wieku (kilka razy w tym sezonie), który bardzo fajnie (na tyle na ile się na tym znam) wywijał na kubeczkach. Rondo na zaporze jest fajnym miejscem ale baaardzo oddalonym od ludzi, a to co Wy robicie jest bardzo widowiskowe i to trzeba ludziom pokazywać, a to się podoba. Jazda szybka, którą z kolei ja preferuję postrzegana jest na zaporze jako zagrożenie zdrwia i życia dla ludzi tam przebywających. Z różnymi opiniami ludzi na tanie w Goczałkowicach już się spotkałem. Reszta na PW.

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » ndz maja 15, 2011 11:26

Właśnie oddalenie od ludzi tego ronda jest dobre. Jest tam wiaterek od lasu, cień, opcja 1000. Nie tak dawno pojechaliśmy tam w celu rozłożenia kubeczków, a tam jakieś 3 rodziny zrobiły sobie piknik, dziwni ludzie zamiast pójść na polanę, która była jakieś 3 minuty od tego miejsca grilowali, odpoczywali na asfalcie. Jeździłeś po wale przy oświetleniu latarniami? Jak to wygląda po zmierzchu ??

trust_no_one
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: wt października 28, 2008 4:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Żory

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: trust_no_one » ndz maja 15, 2011 11:42

worrmss pisze: Jak to wygląda po zmierzchu ??
Po zmierzchu niestety ochrona się pluje i nie pozwala wchodzić powołujac się na jakieś tam przepisy. Kiedyś wjechałem mimo zakazu i ochroniarz dogonił mnie na skuterze strasząc kolegium :roll:
50°05'46.29" N
18°41'50.58" E

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: bodziowaty » pn maja 16, 2011 12:03

A to masz ciekawe doświadczenie z jazdą na zaporze w nocy. W tym sezonie jeszcze nie miałem takiej okazji, ale w ubiegłym roku zdarzyło mi się kilka razy jeździć w nocy i nie miałem nieprzyjemnych spotkań z ochroną. Tyle, że robi się mało bezpiecznie przynajmniej do jazdy szybkiej (konieczne oświetlenie na kasku). Najgorzej jest z małolatami, którzy pod osłoną ciemności przyjdą napić się piwa lub taniego wina. Trochę wtedy rozrabiają, w przeciwieństwie do zakochanych parek, które szukają tam dyskrecji :D . Kolejny mankament jazdy nocą na zaporze, jest niekompletne oświetlenie, które ubożeje im bardziej zbliżamy się do ronda. Ciekawą alternatywą do nocnej jazdy na rolkach jest parking pod Auchanem w Bielsku. W zeszłym roku miałem okazję jeździć tam po drugiej zmianie w pracy i ochrona wogóle nie wnikała. Natomiast na podziemnym parkingu w Gemnini Parku ochrona postraszyła mnie policją i wyzwała od łobuzów po wandali. Opisywałem to już na jakimś wrotkarskim forum.

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » pn maja 16, 2011 12:09

Gdzieś czytałem, że na podziemnym w gemini nie da rady jeździć. Natomiast cieszę się, że przy Auchan jest taka opcja, muszę koniecznie tam spróbować pojeździć, bo asfalt jest najwyższej próby:)

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: bodziowaty » pn maja 16, 2011 12:16

To prawda, nawierzchnia tego parkingu jest bardzo dobra, a jedno kółko łącznie z rondem przy ulicy Francuskiej na 950m. Mażemy się tam spotkać któregoś dnia, przepraszam wieczoru.

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » pn maja 16, 2011 12:18

Chętnie, chętnie podpatrzę i nauczę się czegoś od Ciebie:) Tym bardziej, że po skończonej 2 zmianie będę miał do tego miejsca jakieś 0,5 km. Generalnie brat mi mówił, że dawałeś mu porady bezinteresownie, jak widziałeś jak się męczy. Fajnie.

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: bodziowaty » pn maja 16, 2011 12:25

W grupie siła, sam to dobrze wiesz bo chcesz taką grupę stworzyć. Ile mogę tyle pomogę. Wysłałem Ci wiadomość na PW.

Awatar użytkownika
worrmss
Czterokółkowiec
Posty: 77
Rejestracja: sob kwietnia 02, 2011 1:35
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 10 kwie 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: worrmss » pn maja 16, 2011 12:30

Wg mnie większa grupa daje większe możliwości ;) Nie wiem jak to jest możliwe, ale nie jestem w stanie napisać do Pana prywatnej wiadomości tutaj. ( napisze na 2 forum).

kulpiszonek
Posty: 1
Rejestracja: sob listopada 18, 2006 2:48

Re: [Bielsko-Biała, okolice],Poszukiwani rolkarze.

Post autor: kulpiszonek » wt maja 17, 2011 12:23

Cześć. Ja jeżdżę slalom i brakuje mi grupy, która by mnie ciągnęła w tym dalej. Samemu już nie starcza zapału =)
Pozdrawiam!
PS. Jak by co pisz na gg 10801795, chętnie się spotkam w większej grupie na kubeczkach, ale i rekreacyjnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”