Łódź ... :)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
meliana74
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pt czerwca 15, 2007 8:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: meliana74 » sob września 29, 2007 10:13

oregano pisze:Wczoraj nie udało mi się dotrzeć :( Ale dziś już nie dam się wrobić mężowi w żadne załatwianie spraw na mieście tylko idę pojeździć :) Pogoda też sprzyja :) Powinnam być na Lawinowej ok. 16.00-17.00. Bedzie ktoś?
no ladnie...:)

a ja w tym tygodniu zupelnie sobie odpuscilam jazde na rolkach :oops:

moze dzisiaj mi sie uda wyskoczyc gdzies tak po obiedzie, okolo 15
a moze przewine sie tam na rowerku? zobaczymy :)

zapraszam
najbardziej na świecie kocham trzy rzeczy...:

1) oczywiście siebie ;)
2) swoje roleczki
FILA PRIMO COMP LADY 80mm/82A/ABEC5
3) siebie na roleczkach

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » sob września 29, 2007 10:48

Taka pogoda, że aż szkoda nie pojeździć, wzywam wszystkich, będę ok 12
Dzisiaj to już na bank
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » pn października 01, 2007 2:24

Czy dzisiaj ok 17:30 - 18:00 ktoś reflektuje ?
Dobrze by mi zrobiło rozruszanie po wczorajszym
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pn października 01, 2007 4:25

jarazz napisał
Czy dzisiaj ok 17:30 - 18:00 ktoś reflektuje ?
Dobrze by mi zrobiło rozruszanie po wczorajszym
tak jesteśmy dziś od 17-19 przy zakładach Gillette w składzie mikolayo, windows, roxan i pewnie olson też :)

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » pn października 01, 2007 9:19

roxan pisze:
tak jesteśmy dziś od 17-19 przy zakładach Gillette w składzie mikolayo, windows, roxan i pewnie olson też :)
Jeszcze raz wielkie dzięki za spotkanie, ciepłe przyjęcie i lekcję szybkiej jazdy na rolkach.
Windowsowi szczególne podziękowania za możliwość porównania jazdy w fitnesach i szybkich kółkach; miodzio.
Mam nadzieję, że nie raz jeszcze razem pojedziemy, chociaż ze mnie słaby partner, ale czasem lepszy taki niż żaden.
Do miłego następnego.

PS. A oto i zapis trasy:
http://www.mapmyrun.com/route/poland/lodz/472046310
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

maxlargo
Posty: 3
Rejestracja: czw października 11, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maxlargo » czw października 11, 2007 5:04

Wiatm wszystkich,
nie chcialbym wyskakiwac jak przyslowiowa "Andzia z ogródka" bo byc moze juz gdzies ten temat był ale czy sa jakies miejsca gdzie mozna pojezdzic zimą? jakies wynajmowane hale, sale, magazyny czy cos takiego? jezdze na rolkach jakies 4 miesiace i mysle ze juz sie troche nauczylem (widac mnie 3-4 razy w tygodniu na parkingu Tesco na Widzewskiej) niemniej wieceie jak to jest jak sie jezdzi samemu. powiedzmy delikatnie ze sprawy takie jak hamowanie nie wychodza mi jeszcze najlepiej. nie ma to jak druga osoba ktora doradzi i pokaze. noi wlasnie tu moje pyatnie czy jeszcze o tej porze roku gdzies jezdzicie na powietrzu (najlpiej okolice widzewa choc moge dojechac) a jesli nie to czy jezdzicie w jakis wynajmowanych miejscach??? z gory THX za odpowiedz i pozdrawiam was wszystkich :)

aha i jeszcze jedno: nurtuje mnie pytanie czy majac 21 lat nie jest dla mnie za pozno na nauke jazdy na rolkach??

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » czw października 11, 2007 7:03

Też jestem z Widzewa ale o krytych miejscach do jazdy nic mi nie wiadomo. A jeśli chodzi o wiek.... Ja kupiłam sobie rolki w wieku 30 lat i ie twierdzę, że to za późno:) Tzn. o tyle za późno, że straciłam kilka(naście) lat, podczas których mogłam cieszyć sie tym sportem:) Ale lepiej późno niż wcale;)
jeszcze będę śmigać

maxlargo
Posty: 3
Rejestracja: czw października 11, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maxlargo » czw października 11, 2007 7:13

w kazdym razie gdyby sie jakies jazdy amatorskie na powietrzu jeszcze szykowaly to piszcie - bardzo chetnie dolacze i podpatrze a ewentualnie podpowiem co sam wiem...

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » czw października 11, 2007 8:28

.........my zawodowcy :D jeżdzimy cały rok nawet przy -4 się zdarzało,
ale jak nie chcesz z zawodowcami to możesz z Olsonem on po maratonie berlińskim przeszedł na amatorstwo........... :D :D :D

maxlargo
Posty: 3
Rejestracja: czw października 11, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maxlargo » czw października 11, 2007 8:42

ja bym chetnie i z zawodowcami jezdzil tylko ze sam nim chyba nie jestem. co prawda po 20km juz jezdzilem dziennie ale jak do was to pewnie o drugie 20 za malo - noi podejrzewam ze nie to tempo...
a co do jazdy przy -4 to sie zaskoczylem ale z drugiej strony w sumie czemu nie - przeciez jak nie ma lodu czy sniegu to wystarczy sie cieplej ubrac. a jeszcze pytanko - jedzicie na rolkach 5-cio kolowych?

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » czw października 11, 2007 11:30

.....jeżdzimy na 4 kółkach ale 100mm..............najważniejsze że jeżdzimy w grupie............bo jak sam pisałeś jazda samemu jest lekkko smutna i nudna.............dlatego ciągle szukamy nowych twarzy............ :D w niedziele 5 osobową grupą wybieramy się do Poznania na półmaraton, ostatnie zawody w sezonie.........a potem jakoś trzeba przejechać przez zime jak nie na rolkach to na nartorolkach........... :D :D

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pn października 15, 2007 12:18

maxlargo napisał
ja bym chetnie i z zawodowcami jezdzil tylko ze sam nim chyba nie jestem. co prawda po 20km juz jezdzilem dziennie
..my chyba też nie jesteśmy zawodowcami, bo nam jakoś za jazdę nie chcą płacić jeszcze:) ale co tam, pojeździć razem zawsze można
..też nam się dzisiaj w poznaniu udało przejechać dwadzieścia kilometrów i nawet jeszcze z jeden, ale na codzień jeździmy w Łodzi i już jutro tzn. w poniedziałek zaczynamy kolejne jazdy wokół Gillette http://www.mapmyrun.com/route/poland/lodz/472046310 w okolicach godz. 17, a potem w środę i piątek i czasem jak pogoda sprzyja to nawet w niedzielę, więc jeśli nie przeszła Ci ochota, to dopóki nam nie przejdzie, to zawsze możesz się podłączyć.

roxan.
[/quote]

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » pt listopada 02, 2007 11:24

Widzę, że moja mapka się na coś przydaje :D , to fajnie.
Jak tam zawody w Poznaniu Wam się udały ? Było OK?
Moja noga już prawie doszła do siebie i zacząłem znów biegać :)
W niedzielę Światowy Dzień Biegania w Arturówku.
Przemyślałem sprawę rolkowania i pozostanę przy sporadycznych wypadach, jako uzupełnienie treningu - na razie, później się zobaczy...
nie można wszystkiego mieć na raz.
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pt listopada 02, 2007 2:32

jarazz napisał:
Widzę, że moja mapka się na coś przydaje , to fajnie.
mapka extra, przydaje się.
Jak tam zawody w Poznaniu Wam się udały ? Było OK?
było super, choć rześko na starcie, to Słonko świeciło i szybko na trasie zrobiło się gorąco, a że trasa głównie z górki, to i życiówki porobione no tylko, że jako, iż to jedynie półmaraton, to za nim zaczęliśmy się rozpędzać, to już nas linia mety zastała i sezon startowy, rolkarski się skończył wraz z nią i został niedosyt, który się przyda z pewnością by wytrwać do marca, gdzie to się zapowiadają z maratonem również dla rolkarzy we Wrocławiu.
W niedzielę Światowy Dzień Biegania w Arturówku.

Chyba się czas na zimę przekwalifikować do biegowego kalendarza, bo nuda taka w te pochmurne, deszczowe, krótkie i przede wszystkim mokre dnie, by jakoś wytrwać, bo jak to mówią, aby do wiosny.
nie można wszystkiego mieć na raz.
zgadza się, co za dużo to niezdrowo ponoć :)

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » pt listopada 02, 2007 11:19

jak mokro to na nartorolki............od Poznańskiego Półmaratonu przejechałem już 120km..........o rolkach też nie zapominam, a po błotku i dywanie z liści złotych, na rowerkach w Święto Zmarłych z Windowsem zapaliliśmy 740 m podjazdów w pionie na 60 km trasce............miodzio.
Pozdrowienia dla wszystkich biegających.......!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”