8WheelerS Łódź

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
lesiot
Posty: 9
Rejestracja: pn kwietnia 23, 2012 12:30
Moje rolki: Salomon Motion Sport, SEBA FR1
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Łódź

8WheelerS Łódź

Post autor: lesiot » pt lipca 20, 2012 1:49

Przyda się odświeżyć nieco, łódzki dział...

Każdego kto chciałby pojeździć po mieście i pouczyć się co nieco zapraszam na:

www.facebook.com/8Wheelers

Spotykamy się niemal codziennie (o ile deszcz nie pada) krótko przed 21:00, na parkingu pod Decathlonem przy Pasażu Łódzkim (na al. Jana Pawła).
Tam uskuteczniamy slalom/freestyle/kubeczki jak i podstawowe manewry potrzebne do jazdy (hamowanie obowiązkowo), czasem poskaczemy, pościgamy (speed slalom).

Później koło 22, często zbieramy się na freeride po mieście (prędkość i dystanse dopasowujemy do słabszych rolkarzy i nikogo nie zostawiamy samego na pastwę losu). Mniej więcej mamy rozeznanych kilka tras w Łodzi, zarówno lekkich prostych jak i bardziej wymagających.

W między czasie często także doradzamy i wspieramy technicznie.

Nie ma co się wstydzić, że się nie umie jeszcze jeździć, że ma się tańsze "niefirmowe" rolki. My też zaczynaliśmy i jesteśmy amatorami z pasją. Liczą się rolki, chęci, zapał i pogoda ducha.
Tym bardziej zapraszamy osoby zaawansowane, bo chętnie też się czegoś nauczymy.

Chętnych zapraszamy i zalecam śledzić fanpage na facebooku, w celu zorientowania się kiedy na pewno ktoś będzie, a także można pooglądać nasze radosne zdjęcia i filmiki z wyczynami.
SEBA FR1 80 + Hyper Create 80mm
Freeride: Retkinia, Włókniarzy, Jana Pawła, Manufaktura, Port Łódź, Piotrkowska, Uroczysko, Lublinek, Zdrowie, Plac Dąbrowskiego
Slalom: Decathlon na al. Jana Pawła (parking)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”