WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: PeterCave » sob kwietnia 05, 2008 3:32

Agata93 pisze:Ja już się nastawiłam, że popatrzę jak jeździcie, wstałam rano i jechałam przez pół miasta na rowerze, patrze a tu nikt na rolkach nie jeździ:(
No niestety nikt nie dostał informacji o tej szkółce Subaru wcześniej. Proponuję się kiedyś ustawić na Stadion Olimpijski w tygodniu, jak będzie ciepło. Tam raczej nas nikt nie wygoni.
Pozdrawiam Piotrek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Przemo » sob kwietnia 05, 2008 3:58

Powiem krótko, jest bardzo źle, gdy chodzi o sposób traktowania nas przez kierownictwo toru w tym sezonie.Jesteśmy piątym kołem u wozu.Możemy jeździć tylko wtedy, gdy tor jest wolny, niezależnie od jakiegoś tam grafiku.Tylko po co ten grafik!Tak się nie robi i uważam, że trzeba i Violettę, i Andrzeja przekonać do przestrzegania jakiś zasad. A w ogóle to już mi się nie chce gadać, bo i tylko się denerwuję niepotrzebnie.

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: AsiaWroclaw » sob kwietnia 05, 2008 4:19

a ja polecam miejsca za moim domem na komorowskiej (Nowy Dwor)- znajduje sie tu kilku kilometrowa sciezka rowerowa, jezdzi sie dobrze, co jakis czas sa jedynie wyjazdy dla samochodow z parkingow, ale mimo to polecam:) proponuje, byscie zajrzeli tu w drodze na tor.

Pozdrawiam,
Asia

Agata93
Posty: 10
Rejestracja: wt stycznia 29, 2008 6:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Agata93 » sob kwietnia 05, 2008 4:32

PeterCave pisze: No niestety nikt nie dostał informacji o tej szkółce Subaru wcześniej. Proponuję się kiedyś ustawić na Stadion Olimpijski w tygodniu, jak będzie ciepło. Tam raczej nas nikt nie wygoni.
Ja niestety odpadam w tygodniu:( wracam ze szkoły i zaraz na jakieś zajęcia dodatkowe lecę i wychodzi na to, że tylko w soboty mam czas. A zwykle trudno mi się zmotywować, żeby rano wstać w sobotę dlatego na torze wcześniej nie byłam.

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Brzoza. » sob kwietnia 05, 2008 4:54

Witam

Rozmawiałem przed chwilą z Panem ochroniarzem i jutro również nie mamy po co się pojawiać na torze ponieważ już przed 9 wjeżdzają auta na szkolenie

Musimy się umówić na spotkanie z Wiolettą i Andrzejem i porozmawiać o dalszych zasadach naszego jeżdzenia na torze. Tak jak to wygląda w obecnej formie to lepiej sobie głowy nie zawracać torem i znaleźć jakieś inne miejsce na rolkowanie...

Póki co to proponuję jutro po południu Stadion Olimpijski (rano odbywa się tam jakiś bieg i pewnie będzie sporo ludzi)

Nie jest to może idealne miejsce ale nikt nas nie wygoni, jezdzimy za darmochę i tak długo jak nam się podoba. Nawet po zmroku można jezdzić bo część trasy jest oświetlona. W pobliżu znajduje się również kilka knajpek z usług których można skorzystać nawet bez zdejmowania rolek ;-)

Ja będę około godziny 16
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: eVe » sob kwietnia 05, 2008 4:55

Przemo pisze:Powiem krótko, jest bardzo źle, gdy chodzi o sposób traktowania nas przez kierownictwo toru w tym sezonie.Jesteśmy piątym kołem u wozu.Możemy jeździć tylko wtedy, gdy tor jest wolny, niezależnie od jakiegoś tam grafiku.Tylko po co ten grafik!Tak się nie robi i uważam, że trzeba i Violettę, i Andrzeja przekonać do przestrzegania jakiś zasad. A w ogóle to już mi się nie chce gadać, bo i tylko się denerwuję niepotrzebnie.
To już serio lepiej było w tamtym sezonie - bez sensu jest ten grafik. Skoro mamy numer do Pana Ochroniarza, to chyba nie pozostaje nam nic innego jak planowanie rolkowania przy pomocy ów telefonu albo jeżdżenie w ogóle gdzieś indziej.

A tak poza tym... może powinnam odkopać wątek z wyprawą do Bartkowa :roll: :?: Ktoś ostatnio mówił na spotkaniu w k.Jazzda że można by tam nawet grilla robić, tak?
http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... =48&t=1851

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: PeterCave » sob kwietnia 05, 2008 5:07

AsiaWroclaw pisze:a ja polecam miejsca za moim domem na komorowskiej (Nowy Dwor)- znajduje sie tu kilku kilometrowa sciezka rowerowa, jezdzi sie dobrze, co jakis czas sa jedynie wyjazdy dla samochodow z parkingow, ale mimo to polecam:) proponuje, byscie zajrzeli tu w drodze na tor.

Pozdrawiam,
Asia
No to trzeba przetestować. To jest ścieżka rowerowa przy ul. Rogowskiej?
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
AsiaWroclaw
Czterokółkowiec
Posty: 73
Rejestracja: wt maja 01, 2007 7:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: AsiaWroclaw » sob kwietnia 05, 2008 6:42

tak Piotrek, moim zdaniem jest tu calkiem calkiem:)
ale proponuje przetestowac przy okazji jazdy na tor - to przy Nowym Dworze Krzyzowka (info dla pozostalych):)

pozdrawiam Was:)
asia

Paniluny
Posty: 32
Rejestracja: pt czerwca 29, 2007 5:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Paniluny » sob kwietnia 05, 2008 8:25

Brzoza. pisze: Ja będę około godziny 16
Jak dobrze pójdzie, to pojawię się około 17. Jeszcze nigdy nie byłam w tamtej okolicy, więc nie wiem, w którą stronę mam iść z pętli tramwaju 17...

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Brzoza. » sob kwietnia 05, 2008 8:46

Paniluny pisze:
Jak dobrze pójdzie, to pojawię się około 17. Jeszcze nigdy nie byłam w tamtej okolicy, więc nie wiem, w którą stronę mam iść z pętli tramwaju 17...
Najlepiej będzie jak wysiądziesz sobie dwa przystanki przed pętlą, przy komisie samochodowym. (będzie po lewej stronie) Jest to pierwszy przystanek po wyjechaniu z parku.
Będziesz na rogu ulicy Mickiewicza i Paderewskiego. Skręcasz sobie w lewo na ulicę Paderewskiego i tamtędy idziesz około 200 mterów wzdłuż zielonego płotu aż dojdzisz do głównej bramy stadionu. Tam zaczyna się prosta, szeroka aleja po której będziemy jezdzić i tam gdzieś się pewenie spotkamy :-)
pozdrawiam
Bartek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Przemo » sob kwietnia 05, 2008 8:55

A ja będę jutro z Ma_neą jeździł na parkingu Lidla przy Hubskiej po 18, bo o 18 zamykają sklep.Cóż, dobre i to,a parking jest duży i kafelki fajne, poślizg prawie tak jak na lodzie :D

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: ma_nea » ndz kwietnia 06, 2008 10:10

ma_nea nigdzie nie jeździła, bo ją remont pokonał :/ jak się udało rolkowanie pod stadionem?

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: eVe » pn kwietnia 07, 2008 11:00

ma_nea pisze:jak się udało rolkowanie pod stadionem?
Udało się milutko :) A wyjeżdżając na stadion zastanawialiśmy się czy pojeździmy, bo tak jakoś się ciemno robiło i trochę kropiło :)

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Przemo » wt kwietnia 08, 2008 10:47

Uwaga! Ważne! Byłem dziś, to jest we wtorek na torze przy Rakietowej.Tak się złożyło, że byłem sam.Ale też była pani Violetta.Bardzo nas przepraszała za to zajście w ostatnią sobotę.Powiedziała mi, że grafik jest jak najbardziej wiążący.Także nie musimy we wtorki, czwartki, soboty i niedziele dzwonić z pytaniem, czy mozemy jeździć. Tor w wyznaczonych godzinach jest dla nas.W tę sobotę są jakieś zawody.Ale pomimo tego, możemy do 10 jeździć. Od 8.15 do 10.00 będą tylko zapisy zawodników,ale w tym czasie na torze możemy jeździć tylko my.Zawody dla zmotoryozwanych zaczynają sie o 10.15,a więc po naszej jeździe.Także wszystko wraca do normy.Niepotrzebne było to całe zajście.Ale gdyby się tak złożyło, ze coś ważnego będzie się działo na torze, co uniemożliwi nam rolkarzom korzystanie z toru, to prosiłem, by te informacje umieszczało kierownictwo na swojej stronie internetowej.No, to wszystko, co miałem do przekazania. 8)

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: WROCŁAW - nowy sezon na Rakietowej

Post autor: Brzoza. » czw kwietnia 10, 2008 12:47

W końcu jakieś dobre wiadomości z toru dla nas. Zobaczymy jak to będzie wyglądało praktyce

Ja wybieram się dzisiaj sprawdzić to osobiście ;-)

Będę około 19
pozdrawiam
Bartek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”