powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: Przemo » śr września 10, 2008 12:18

Kochani, wakacje minęły, mam nadzieję, że się wszystkim udały...W czasie wakacji, o czym niektórzy już wiedzą, nasze stowarzyszenie zostało już w sądzie zarejestrowane.Nasze stowarzyszenie jest już "pełną gębą" podmiotem prawnym (ma osobowość prawną). Jedno spotkanie w sierpniu już było, ale nie wszyscy, z różnych powodów, mogli w nim uczestniczyć. W związku z tym, że mamy kilka rzeczy do omówienia, warto byłoby się znów spotkać, szczególna prośba do członków zarządu, by się jego członkowie pojawili.Musimy kilka decyzji podjąć. Ustalmy więc, jakie dni Wam pasują. Możemy się spotkać po treningu, czyli we wtorek, czwartek, sobotę czy niedzielę bądź w inny dzień. Wstępnie niektórzy optowali dziś za przyszłą środą, czyli 17.09.2008 r.Wypowiedzcie się, proszę w tej sprawie.Dzięki.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: PeterCave » śr września 10, 2008 12:52

A może najbliższa sobota?
Pozdrawiam Piotrek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: Przemo » śr września 10, 2008 1:04

Ten weekend chyba odpada.Ala i Gosia wyjeżdżają w piątek z Wrocławia, by móc startować, a zarazem reprezentować naszą grupę na zawodach w Ciechowicach. Właśnie w tę sobotę 13.09 są tam zawody. Ponadto Dorota, z tego co mi mówiła, też w ten weekend nie może.A zebranie bez tych aktywnych członkiń nie może się odbyć, oj nie może... :D

punia_dora
Posty: 43
Rejestracja: wt kwietnia 08, 2008 5:29

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: punia_dora » śr września 10, 2008 9:49

Helou:)))..ja nadal obstaje za przyszłą środą! W knajpach wtedy mniejszy ruch więc będziemy mogli spokojnie podyskutować..przy pifku oczywiście..o naszym stowarzyszeniu :)))!!! pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: odys_kg » śr września 10, 2008 11:09

przyszła środa nie jest zła. Myślę, że uda mi się stawić :)

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: PeterCave » śr września 10, 2008 1:26

Do Ciechowic w sumie też bym się wybrał.
A jak środek tygodnia, to może czwartek by Wam pasował? Od 15 września przez jakiś czas będę w Zgorzelcu, ale w czwartek miałbym po drodze jechać do Wrocławia.
Pozdrawiam Piotrek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: Przemo » śr września 10, 2008 4:35

W czwartki Panie Prezesie to my trenujemy :D Ale nic nie szkodzi, by zrobić zebranie w czwartek zaraz po treningu.Okolice Magnolii są takie urocze... :) Pewnej niedzieli, w sierpniu, wieczorem, Rado wypatrzył z okien samochodu biegającego tam szaraka.. :shock:

Awatar użytkownika
Joschoua
Posty: 49
Rejestracja: wt marca 25, 2008 10:50

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: Joschoua » śr września 10, 2008 4:57

W ten weekend faktycznie nie damy rady (Gosia i Ja) bo przed nami duzy sprawdzian formy przed wielkim maratonem - mamy nadzieje, ze godnie zaprezentujemy nasze stowarzyszenie :) Moze ktos przyjechalby nam podopingowac ??:)
Co do spotkania, sroda jest w porzadku, w czwartek po treningu - dlaczego nie, jesli chodzi o mnie to sie dostosuje, wazne, zeby w koncu do spotkania doszlo i w wiekszym gronie niz ostatnio!

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: odys_kg » śr września 10, 2008 6:19

aaa gdzie się spotkamy po treningu ? ostatnio w domu byłem po 23 ... Nie można treningu przełożyć na dzien wcześniej ?lub dzien później ? Spotkanie chyba jest ważne. Chyba, że sie spotkamy przed treningiem a potem koło 21 na rolki marsz :) ( lub poźniej )

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: Przemo » śr września 10, 2008 6:27

Możemy się spotkać przed treningiem.Po treningu też by się dało..Na treningi przychodzi dość sporo osób, krótko mówiąc dałoby radę zrobić dwa w jednym.Możemy przed treningiem usiąść w którejś knajpce w Magnolii,a potem pójść pojeździć.

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: ma_nea » śr września 10, 2008 7:19

ja nie dam rady w tym samym dniu się spotykać i jeździć na rolkach, po lub przed, bo nie mam tyle czasu we wrzesniu, cały czas w pracy siedzę :( więc proponuję nie robić wszystkiego w jednym dniu :/

dziekuję za uwagę

punia_dora
Posty: 43
Rejestracja: wt kwietnia 08, 2008 5:29

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: punia_dora » śr września 10, 2008 7:37

Hmm, ja obstaje jednak za tym aby w czwartek pośmigać na rolkach...a w środę popić i pogadać o "Wrolce" . Przecież niektórzy chodzą do pracy na rano...a ostatni trening skończył sie bardzo późno!!!

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: odys_kg » śr września 10, 2008 7:52

Dorota, sama jeździłaś do opadłego :lol:

A spotkanie chyba rzeczywiście trzeba zrobić wtedy kiedy pasuje największej liczbie osób.

Spotkać się w Magnolii ? wygonią nas, przeciez tam nie można na rolkach wjeżdżać :mrgreen:

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: Przemo » śr września 10, 2008 9:56

Możemy zebranie zrobić w sobotę bądź niedzielę, zaraz po treningu porannym :D Tylko ta sobota 13.09 odpada, bo niektórzy jadą na zawody.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: powakacyjne zebranie członków i sympatyków Wrolki

Post autor: PeterCave » śr września 10, 2008 10:50

Z autopsji już wiemy, że przed/po treningu spotkanie ma małe szanse na liczną frekwencję, chyba w zeszłym roku chcieliśmy tak parę razy zrobić i nie wyszło.
Te treningi w czwartki to termin ustalony i niezmienialny? Jeśli większej liczbie osób pasuje środa, to postaram się i tak dojechać ze Zgorzelca, ale w czwartek i tak brat jedzie do Wrocławia, więc o tyle byłoby mi lepiej.
A co do Ciechowic, to jak tam jedziecie?
Pozdrawiam Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”