rolkarze slalom wroclaw!!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
pioslalom
Posty: 2
Rejestracja: sob września 13, 2008 4:27

rolkarze slalom wroclaw!!

Post autor: pioslalom » pn września 15, 2008 5:26

siema szukam kogos kto jezdzi na rolkach w slalomie.. nie mam z kim pojezdzic.. a jezdzic samemu sie nie chce... :]
pozdro pisać

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: rolkarze slalom wroclaw!!

Post autor: odys_kg » pn września 15, 2008 7:23

A gdzie i kiedy pojeździć ? Jutro będzie grupa koło magnoli jeździła więc ... namawiam, z chęcia pojeżdżę na slalomie :) okolice 21, przy boisku do kosza :)

pioslalom
Posty: 2
Rejestracja: sob września 13, 2008 4:27

Re: rolkarze slalom wroclaw!!

Post autor: pioslalom » czw września 18, 2008 2:42

a gdzie ogolnie wszyscy jezdza.. bo ja nowy.. wiesz i nie wiem co i gdzie.. :?

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: rolkarze slalom wroclaw!!

Post autor: odys_kg » czw września 18, 2008 3:36

Napisałem w poście swym, że okolice Magnolii ( centrum handlowe na zachód od rynku w stronę zielonej gory ) że wtorki i czwartki staramy się jeździć w okolicach godziny 21. Gramy troche w hokeja, jeździmy po parkingu ... Jesli byś był to pojeździlibyśmy na slalomie :] Dziś czwartek,ale nie spotykamy się koło Magnolii tylko idziemy wszyscy na spotkanie stowarzyszenia ( poszukaj na forum o stowarzyszeniu rolkarskim ). Będziemy przyjmowac nowe osoby :) jakbys chciał to zaczynamy o godzinie 19 w klubie Jazda ( na rynku ) jak wpadniesz, to poznasz osoby jeżdżace we wroclawiu :) złapiesz kontakt, bedziesz mial z kim jeździć.

A my naprawde nie gryziemy.
no może trochę.
ale niegroźnie.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”