Szyny ACROSS / ALONG - o co chodzi ?

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Szyny ACROSS / ALONG - o co chodzi ?

Post autor: grgur » wt maja 26, 2009 4:31

W ofercie szyn Powerslide przy niby tak samo wyglądających szynach są podane w.w. określenia : across lub along. (np szyna Icon lub TripleX). jednoznacznie kojarzy mi się to oczywiście z ich długością , ale o co tak dokładnie chodzi , jaka jest różnica :?:

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: Szyny ACROSS / ALONG - o co chodzi ?

Post autor: mrv » wt maja 26, 2009 4:37

grgur pisze:W ofercie szyn Powerslide przy niby tak samo wyglądających szynach są podane w.w. określenia : across lub along. (np szyna Icon lub TripleX). jednoznacznie kojarzy mi się to oczywiście z ich długością , ale o co tak dokładnie chodzi , jaka jest różnica :?:
Sloty montażowe w szynie są ułożone wzdłużnie lub poprzecznie w zależności od wersji

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Szyny ACROSS / ALONG - o co chodzi ?

Post autor: grgur » wt maja 26, 2009 4:51

mrv pisze:
grgur pisze:W ofercie szyn Powerslide przy niby tak samo wyglądających szynach są podane w.w. określenia : across lub along. (np szyna Icon lub TripleX). jednoznacznie kojarzy mi się to oczywiście z ich długością , ale o co tak dokładnie chodzi , jaka jest różnica :?:
Sloty montażowe w szynie są ułożone wzdłużnie lub poprzecznie w zależności od wersji
Dzięki. Takie to proste... :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”